A101 Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

A101 Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

A101 Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

A101 çalışma saatleri sabah saat 9’dur ve mesai 21:00’a kadar devam etmektedir.  A101 hafta sonlarında da aynı saatte hizmet vermektedir. Harca Harca Bitmez sloganı ile yola çıkan marka, 2008 senesinden bu yana hizmet vermektedir. İndirim marketi konseptinde açılan A101, 2019 senesinde 9 bin markete sahiptir. Yaygın bir zincire sahiptir. Türkiye’nin 81 ilinde de a101 bulunmaktadır. 54 binden fazla çalışanı olan marka, markete bin 200’den fazla ürün tedarik edilmesini sağlar. Sektörde üstün bir başarı elde eden A101, 2015 senesinden 2018 senesine kadar Türkiye’nin en çok istihdam yaratan şirketi, Türkiye’nin en çok engelli çalıştıran şirketi ve Türkiye’nin en çok kadın çalıştıran şirketi ünvanına sahip olmuştur. Günde 4 milyon fiş kesen A101, ayda 130 milyondan fazla fiş keser.

İndirim Mağazacılığında Bir Numara

İndirim mağazacılığı dendiği zaman akla gelen A101, 28 Mart 2008 tarihinde 121 mağaza ile sektöre giriş yapmıştır. A101’e ait kamyonlar ve depolar bulunmaktadır. Mağazalara sevkiyat buralardan gerçekleştirilmektedir. A101 bölge müdürlüğü sayısı 16’dır. Ortaklık yapısı incelendiği zaman şirket hissesi yüzde 79 oranında Aydın Ailesine aittir. Turgut Aydın Holding, A101 hisselerinin büyük bir çoğunluğuna sahiptir. 2016 senesinde gerçekleşen operasyonlarda, A101 yönetim kuruluna yönelik bazı gözaltılar olmuştur. Gözaltılar 3 gün sonrasında serbest bırakılmıştır ve bu durum Türkiye gündeminde haber olarak verilmiştir. Resmi A101 Facebook sayfasından iddiaların asılsız olduğuna yönelik açıklamalar yapılmıştır.

Ayrıca A101 müşteri hizmetleri numarası bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

A101 Marketlerinde Satılan Ürün Grupları Nelerdir?

A101’de satılan ürün grupları başında et ve etli mamüller gelmektedir. Buna ek olarak süt, süt ürünleri, gıda dışı ürünler, kozmetik ürünleri, kağıt ürünleri, temizlik ürünleri, deterjan ürünler, dondurulmuş ürünler, dondurma, meyve ve sebzeler, sıvı yağlar, margarin konserve, baharatlar, şekerleme, bisküvi, kahvaltılıklar ve çok sayıda farklı ürünler bulunmaktadır. Bütün bu ürünler A101’den indirimli fiyattan satın alınabilir. A101’de hem garklı markalar bulunmakta, hem de yalnızca A101’de bulunabilecek markalar vardır. A101 haftalık olarak indirim katalogları yayınlamaktadır. Kağıt ve broşürlere basılan bu kataloglar ayrıca online olarak web sitesinde de yayınlanmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ŞOK Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

A101 Hisse Payları Nedir?

A101 hisse payları başında Aydın Ailesi geldiğini söylemiştir. Aydın Ailesinin dışında, Bank Asya hisselerin yüzde 21’ine sahiptir. Yüzde 10 hisse sahibi İrfan Hacıosmanoğlu’dur. Forum süt yüzde 6, Murat Sungurlu Yüzde 3, Hasan Sayın yüzde 3 ve Asım Sayın yüzde 1 hisse sahibidir. Marketin içeriğinin dizaynı bile müşterilerini etkileyecek şekilde düşünülmüştür. Marka gök yüzü ve deniz huzurunun yansıtılması için mavi rengi kullanmıştır. En ufak bir sorun olması halinde A101 bölge müdürlüklerine gidilebilir ve sorun çözüme kavuşturulur. Düşük maliyetli ürünler sunan A101 ülkenin 4 bir yanında tercih edilmektedir.

A101 Üyeliği Nasıl Olur?

A101 üyeliği için ana sayfaya girip sağ üst kısımda üye ol ikonuna tıklanır. A101 üye ol butonuna basarak üyelik işleminizi tamamlarsınız. Şifrenizi unutmanız halinde şifremi unuttum linkine tıklayın. Açılan ekranda e posta adresi yazılır ve şifremi sıfırla linkine tıklanır. Üyelik için bilgiler vermeniz halinde A101’in kişisel bilgilerinizi güvende tutar. Üyelikten çıkmak isterseniz bize ulaşım kısmında online alışveriş adımlarını izlemeniz yeterli olur. Online alışveriş yapmanız halinde ortalama 2 iş günü içinde kargonuz elinize ulaşmış olur. SMS ile gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Teslimat süre ve yoğunluğuna göre bu süre uzatılabilir ya da kısalabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler