A101 Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir? %
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

A101 Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

A101 Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

A101 zincir marketleri, Türkiye içinde oldukça fazla şubesi olan market zincirlerinden biridir. Fakat bu zincir market şubeleri her zaman sorunsuz işlemez. Bazen mağaza sorumluları ve çalışanlarının tavrı, bazen de ürünlerle ilgili olan durumlarda müşterileri, A101 şikâyet hattı telefon numarasını arayarak şikayet veya taleplerini bildirebilirler.

A101 Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

A101’den alışveriş yapmış kişiler; şikayet, talep, istek veya diğer işlemleri için A101 şikâyet hattı telefon numarası üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanarak sorunlarını çözebilirler. A101 müşteri hizmetleri, kullanıcılarıyla kısa sürede iletişim kurarak sorunlarını çözen bir firmadır.

  • A101 Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 808 21 01

A101 Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

A101 müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak müşterilerine yanıt verir. Genel müdürlüğün verdiği hizmet saatleri ise çağrı merkezinden farklıdır. Müşteri hizmetlerinden sadece şikayet veya öneri sunulmaz. Mağazalardan alınan televizyon, bilgisayar gibi aletlerle ilgili iadeler, garanti belgesi işlemleri için de müşteri hizmetleri aranabilir.

  • A101 Genel Müdürlük Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 18.00

Ayrıca BİM çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

A101 Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

A101 marketleri, çağrı merkeziyle şikayet hattını ayrı olarak tutmamıştır. A101 Çağrı merkezinde hem şikayet hattı hem de müşteri hizmetleri için 0850 808 21 01 numarası aktif olarak kullanılır. Bu hattın yanında, A101’e olan istek veya şikayetler A101’in resmi internet sitesindeki “Bize Ulaşın” bölümünden de yapılabilir. A101 müşteri hizmetlerinin yoğun olması ve tarafların telefonlarına yetişememesi nedeniyle internet adresi üzerinden açılan bu sayfalar kişilere kolaylık sağlar. Bu sayfa üzerinden alınan taleplere de en fazla 2 iş günü içinde dönüş sağlanır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  EVKUR Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

A101 Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

A101 müşteri hizmetleri faks numarası, genellikle mağazalardan halledilemeyen iade veya değişim işleri için kullanılır. Faks numarası kullanıma sadece genel müdürlüklerin açık olduğu saatte açıktır.

  • A101 Müşteri Hizmetleri Faks Numarası0216 633 25 00

A101 Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

A101 müşteri hizmetleri genel müdürlüğü, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunur. Daha önce Üsküdar’da bulunan genel müdürlük, Ümraniye’ye yeni taşınmıştır.

  • A101 Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 633 25 00
  • A101 Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi Naya Sokak No:2/A Ümraniye İstanbul

A101 İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

A101 marketleri için yapılan dönemsel işe alımların bilgileri, insan kaynakları bölümünden edinilir. Ancak A101 insan kaynaklarının iletişim numarası bulunmaz. Yapılacak başvurular A101’in resmi internet adresinde bulunan “Başvuru Formu” üzerinden yapılır. Bunun yanında ilgili veya merak edilen diğer bilgiler müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanarak da alınabilir.

A101 Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

A101 müşteri hizmetleri formu, A101’in resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. Bu formla, kişiler şikayet veya isteklerini şirkete bildirebilir. Bu formda kişilere geri dönüş sağlanabilmesi için isim, soy isim ve iletişim bilgileri talep edilir. Özellikle hasarlı veya başka bir sebepten dolaylı kusurlu olan ürünlerin telafileri taraflara yapılır.

  • A101 Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Doldurma adresi:

A101 Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

A101 marketlerinin sosyal medya hesapları üzerinden taraflar güncel olarak yapılan duyurulara ve kampanyalara ulaşabilir. Özellikle A101 zincir marketi, haftalık olarak planladığı indirimli ve kampanyalı ürünlerle özellikle sosyal medyada aktiftir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler