Acıbadem Hastanesi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Acıbadem Hastanesi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Acıbadem Hastanesi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Acıbadem Hastane Grubu, 1991 yılında Mehmet Ali Aydınlar tarafından kurulan ve 2007 yılında bünyesine Acıbadem Üniversitesi’ni katarak büyümeye devam eden bir sağlık kuruluşudur. Güncel olarak 4 farklı ülkede, 21 hastane ve 13 tıp merkeziyle aktif olarak hasta kabulü yapar. Tüp bebek tedavisinden kanser tedavisine kadar birçok farklı alanda, bünyesindeki 22.500 personelle uygulamalar ve tedaviler gerçekleştirir. Acıbadem hastanesi ile ilgili şikayetler veya değerlendirmeler, Acıbadem Hastanesi şikâyet hattı telefon numarası üzerinden kişilerin kullanımı için açıktır.

Acıbadem Hastanesi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Acıbadem hastanesinde görülen tedavilerden sonra, taraflar gördükleri kusur ve aksaklıkları dile getirmek, tedavi masraflarına ulaşmak veya yapmak istedikleri farklı işlemler için Acıbadem Hastanesi şikâyet hattı telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleriyle bağlantı kurarak sorunlarını çözebilirler.

  • Acıbadem Hastanesi Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 97 24

Acıbadem Hastanesi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Acıbadem müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat aktif olarak ulaşmak isteyen kişilere açıktır. Resmi tatiller, özel günler ve diğer günlerde hizmet vermeye devam eder. Acıbadem Hastanesi müşteri hizmetleri üzerinden değerlendirmelerin yanında doktor randevuları ve muayene ücretleri bilgileri de öğrenilebilir.

Acıbadem Hastanesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Acıbadem hastanesi çağrı merkezi telefonuna şikayet hattı dışında bir hattan daha ulaşım sağlanabilir. Şikayet hattı aranarak ulaşılmak istenen müşteri hizmetleri için yönlendirme yapılır. Acıbadem hastanesi çağrı merkezine 444 55 44 veya 444 97 24 hatları üzerinden ulaşım sağlanabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İTO Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Acıbadem Hastanesi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Acıbadem hastanesi müşteri hizmetleri faks numarası üzerinden resmi evrak iletimi yapılır. Bu faks numarası genel merkeze bağlıdır, bu nedenle de genellikle resmi kurumlar arasında kullanılır.

  • Acıbadem Hastanesi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 444 55 41

Ayrıca sağlık ocağı çalışma saatleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Acıbadem Hastanesi Genel Müdürlüğü, İstanbul Asya Kıtası dahilinde, Ataşehir semtinde bulunur. Bu genel müdürlük, diğer ülkelerin de Genel Müdürlüğü olarak bilinir.

  • Acıbadem Hastanesi Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 544 38 00
  • Acıbadem Hastanesi Genel Müdürlük Adresi: Küçük Çamlıca, Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:49 Üsküdar/İstanbul

Acıbadem Hastanesi İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Acıbadem Hastanesi insan kaynakları iletişimleri, Acıbadem’in resmi internet sitesi üzerinden “ Acıbadem Kariyer” bölümünden gerçekleşir. Burada işe alım tarihleri ve diğer bilgilerin olduğu bölümler güncel olarak paylaşılır. Bunların yanında insan kaynakları iletişimleri mail üzerinden sağlanır.

Acıbadem Hastanesi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Acıbadem iletişim formu, hem aktif olarak kullanılan kariyer sayfasından hem de Acıbadem Hastanelerinin resmi internet adresinden doldurulur. Bu formda isim, soy isim gibi temel bilgileri alınır. İletilmek istenen mesaj da yanına eklenerek gönderilir. Bu formun doldurulması, hastanenin verimliliğini, doktorların hastalara karşı olan tavırlarını, hemşireleri, hastanenin genel düzeninin denetlenmesi açısından önemlidir.

Acıbadem Hastanesi Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Acıbadem hastanesi sosyal medya hesapları, hastane tarafından aktif olarak kullanılır. Bu hesaplarda özellikle yeni açılan hastanelere alınan doktorlar ve cerrahlar insanlara duyurularak bilgilendirilir. Dönemsel olarak check-up gibi sağlık uygulamaları, göz muayeneleri veya düzenli olarak yapılması gereken diğer muayeneleri hatırlatması bakımlarından Acıbadem hastanesinin sosyal medya hesaplarının takip edilmesi önemlidir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sahibinden Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler