Adidas Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Adidas Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Adidas Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Adidas, dünya çapında gelişmiş ve ürünleriyle tanınmış bir spor ekipmanları firmasıdır. Adidas markası, 1920’li yıllarda Almanya’da spor eşyalarının üretimine ayakkabı ile başlamış ve kendini büyüterek geliştirmiştir. 2021 itibariyle de genel merkezi Almanya ile birlikte dünya ülkelerinin tamamında aktif olarak satış yapar. Satışlarından sonra meydana gelen sorunlar veya diğer işlemler için Adidas şikâyet hattı telefon numarası aktif olarak kullanıma açıktır.

Adidas Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Adidas markası üzerinden alınan ve kusurlu veya hasarlı olan ürünlerin geri gönderimleri, değişimleri ve telafileri Adidas müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleşir. Fişsiz işlemlerin şubelerden gerçekleşmemesi nedeniyle Adidas şikâyet hattı telefon numarası satın almış oldukları ürünlerle ilgili sorun yaşayan müşteriler tarafından kullanılır. Ayrıca bu hat üzerinden Adidas’ın ilgili müşteri temsilcileriyle hızlıca iletişim kurulur ve taraflara beklemeden dönüş sağlanır.

  • Adidas Adidas şikâyet hattı telefon numarası: 0850 502 61 41

Adidas Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Adidas müşteri hizmetleri, online olarak çalışır ve sadece hafta içi müşterilerin aramalarına yanıt verir. Hafta sonu ve diğer resmi tatil olarak kabul edilen sürelerde Adidas müşteri hizmetleri hizmette bulunmaz.

  • Adidas Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.45 – 18.45

Adidas Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Adidas çağrı merkezi numarası, şikayet hattından ayrı olarak hizmet vermez. Bu nedenle Adidas müşterileri, 0850 502 61 41 numarası üzerinden hem istek ve taleplerini hem de şikayetlerini tek hat üzerinden müşteri temsilcilerine iletebilirler.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ING Bank Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Adidas Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Adidas müşteri hizmetlerinin faks numarası, genel müdürlük için mevcut değildir. Türkiye genelinde bulunan mağazaların ayrı ayrı faks numaraları bulunur ancak genel merkezin bulunmaz. Adidas’ın sistem işleyişi bira farklıdır. Faks olarak gönderilmesi gereken belgeler önce satın alma işleminin gerçekleştiği mağazaya yapılır. Kişilerin problemlerinin çözülememesi durumunda sorunlar genel müdürlüğe mağazalar tarafından iletilir.

Ayrıca sitemizden Optimum çalışma saatleri bilgilerine bakabilirsiniz.

Adidas Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Adidas spor mağazalarının Türkiye Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunur. Türkiye’de açılmış olan tüm mağazalar bu genel merkeze bağlıdır.

  • Adidas Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 355 36 00
  • Adidas Genel Müdürlük Adresi: Mecidiyeköy Mahallesi Oğuz Sokak RÖNESANS Biz Plaza NO:4 Kat: 1 Mecidiyeköy/ İstanbul

Adidas İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Adidas insan kaynakları üzerinden şirket üzerinde boş olan poziyonlarla ilgili bilgi alınabilir. Ancak çoğu şirket gibi, Adidas’ın prosedürü de telefon üzerinden işlemez. İnsan kaynakları iletişimi Adidas’ın resmi internet sitesi üzerinden yer alan başvuru formu üzeriden sağlanır. Personel veya farklı diğer departmanlarda eleman ihtiyacının doğması üzerine firma güncel özgeçmişini bırakan kişileri değerlendirmeye alacaktır.

Adidas Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Adidas iletişim formu ile, müşteriler şikayetlerini, isteklerini veya değerlendirmelerini iletebilirler. Bu başvuru formu da Adidas’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alır. Mail yolu ile şirkete iletilen dosyalar, 1 ile 2 iş günü içinde değerlendirmeye alınır. Sonuçları da formda doldurulan iletişim bilgileri üzerinden taraflara iletilir. İptal, iade veya değişim işlemleri de bu form üzerinden gerçekleştirilebilir.

Adidas Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Adidas, sosyal medya üzerinde de aktif olarak paylaşım yapan ve kampanyalarını duyuran bir firmadır. Yeni sezon ürünleri ve Adidas’ın özel serileri de sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkea Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler