Akbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?  
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Akbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?  

  Akbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?  

  Akbank, 30 Ocak 1948 tarihinde Türkiye’nin Adana ilinde kurulmuş özel bir bankadır. Kurucuları, Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında bulunduğu bir grup iş adamıdır ve bu bankaya Adana’nın pamuk üreticilerine finansman sağlamak için kurmuşlardır. 1948 sonrasında hızla gelişen ve büyüyen Akbank, bugün birçok şubeye ve müşteriye sahiptir. Akbank şikâyet hattı telefon numarası da, Akbank müşterilerinin sorunlarını çözmek ve ihtiyaçlarını daha kolay giderebilmelerini sağlamak amaçlarıyla açılmıştır.

  Akbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Akbank şikayet hattı numarası, Akbank hesap veya kredi kartlarının kayıp / çalıntı durumları, hesaplar ile ilgili yapılan güncellemeler, değişen adreslerin güncellemeleri ve diğer tüm işlemler için Akbank şikâyet hattı telefon numarası kullanılabilir.

  • Akbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 25 25 veya 0850 222 25 25

  Akbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Akbank müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat aktif olarak çalışır. Hizmet saatlerinde kesinti sunmaz. Ayrıca, bu hattın aranabilmesi için Akbank müşterisi olma zorunluluğu da yoktur. Müşteri olmadığı halde kart, hesap veya kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler de Akbank müşteri hizmetlerini diledikleri saat dilimi aralığında kullanabilirler.

  Akbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Akbank’ın çağrı merkezi telefonları, şikayet hatlarıyla aynıdır. Müşteri hizmetleri için hem 444 25 25 numarası hem de 0850 222 25 25 numarası kullanılabilir. İki numaranın birbirinden tek farkı 0850’li numaranın ücretsiz olmasıdır. 444’lü numaradan dakika başına kişilerin faturalarına ücret yansır. İki hattın birbirinden başka farkı yoktur.

  Ayrıca Vakıfbank çalışma saatleri bilgilerine bakabilirsiniz.

  Akbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Akbank faks numarasına bankaya yapılan kredi veya diğer başvurular için istenen belgeleri göndermek için kullanılır. Ancak faks üzerinden gönderilen belgeler genellikle Akbank şubelerini ilgilendiren veya diğer kurumlar arasında kullanılacak resmi belgelerdir. Bireysel yapılan başvurular için belgelerin elden teslim edilmesi gerekir. Akbank’ın genel merkezi için sunulan faks numarası 0212 319 5252’dir.

  Akbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Akbank’ın Genel Müdürlüğü İstanbul’da, 4. Levent semtinde bulunur. Bu adres dışında bir de Akbank’ın Operayon Merkezi diye bilinen bir yer vardır. Akbank tarafından yapılacak işlemler genellikle burada planlanır ve Genel Müdürlüğe aktarılır.

  • Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 385 55 55
  • Akbank Müşteri Hizmetleri Adresi: Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent İstanbul

  Akbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Akbank insan kaynaklarına başvuru yapılarak banka dahilinde mevcut olan ve personel alımı yapılacak departmanlara ulaşılabilir. İnsan kaynakları, banka dahiline personel katmakla yükümlüdür. Personelleri seçer ve banka bünyesindeki uygun yerlere yerleştirir.

  • Akbank İnsan Kaynakları İletişim Telefonu: 444 25 25

  Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Akbank iletişim formu, Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. Bu formla bankaya olan istek, şikayet, tavsiye veya mevcutta tespit edilen problemlerin çözümleri hakkında bilgi verebilirsiniz. İletişim formunu doldurmak yerine, kişiler Akbank’ın resmi mail adresini kullanarak istek veya şikayetlerde bulunabilirler.

  Akbank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Akbank, günümüzde güncel olarak birçok kullanıcıya sahip bir bankadır ve hem kullanıcılarına, hem de kullanıcıları dışındaki insanlara sosyal medya hesapları üzerinden hitap eder. Dönemsel olarak verilen krediler, emekli promosyonları, kredi çeşitleri ve faizleri gibi birçok bilgiye sosyal medya üzerinden ulaşım sağlanabilir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler