Albaraka Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Albaraka Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Albaraka Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Albaraka Türk açılma saati 9’dadır ve mesai 12:30’a kadar devam ettikten sonra bir saatlik mola verilir, ardından mesai 17:00’a kadar devam eder. Orta Doğu’nun güçlü sermaye grupları arasında yer alan Albaraka Türk Türk ekonomisine yarım yüzyıldan daha uzun süreden beri hizmet vermektedir. Bankacılık hizmeti Türkiye’de yayımlanan 5411 sayılı Bankacılık Kanunu ile uygundur. Faizsiz bankacılığa öncülük eden ve 1984 senesinde kurulan banka, 1985 yılından bu yana aktif olarak hizmet vermektedir. Bankada yabancı ortakların payı yüzde 65 iken, yerli ortakların payı yüzde 8 ve halka açık olan pay ise yüzde 25’tir. Albaraka Türk, cari ve katılma hesaplarında biriken fonu ticaret ve sanayi finansmanlarında işletir. Faizsiz kar ile müşteriler ile paylaşılır. Müşterileri hem bireysel finansman, hem finansal kiralama hem de proje bazlı kar zarar ortaklığı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Kaç Tane Albaraka Türk Şubesi Var?

Albaraka Türk şube sayısı yurt içi için 230’dur. Personellerin sayısı ise 3 bin 884’tür. Müşterilere global bir katılım bankası olarak hizmet veren banka, bireysel ve küçük işletmelerin finansal ihtiyaçlarına destek vermektedir. Güney Afrika’dan Fas’a, Singapur’dan İngiltere’ye, Kazakistan’dan Avustralya’ya kadar 80’den fazla ülkede bine yakın banka şubesi bulunur. Muhabirlik ağı sayesinde müşterilere hem hızlı, hem kaliteli, hem de güvenli hizmet sunulmuş olur. Dış ticaret Albaraka Türk ile hiç olmadığı kadar kolaydır. Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Körfez’de banka en iyi finansal ürün ve hizmet sunma özelliği ile bilinmektedir. Bankaya ulaşmak için telefonlarınızdan 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666 numaralarını arayabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Albaraka Türk Engelsiz Bankacılık

Albaraka Türk Engelsiz Bankacılık öncelikli olarak engelli ve 70 yaş üzeri olan müşterilerin hizmet alma kalitesinin iyileştirilmesi açısından kurulmuştur. Sosyal bir sorumluluk üstlenerek banka, engelleri aşmak üzere özel bir bankacılık faaliyeti sistemi geliştirmiştir. Sosyal hayatta engelliler ve 70 yaş üzeri vatandaşlar Albaraka Türk sayesinde daha aktif şekilde katılabiliyorlar. Banka, personelin hepsinin işaret dili öğrenmesi konusunda onları teşvik etmektedir. Engelli müşteriler ile doğru bir şekilde iletişim kurulması açısından işaret dilinin çok önemli olduğu belirtiliyor. Müşterilere yalnızca işaret dili ile banka şubelerinde değil, aynı zamanda görüntülü olarak da uzaktan hizmet sağlanmaktadır. Banka tarafından kullanılan her türlü tabela ve levha, engelli müşteriler için de erişilebilirdir.

Ayrıca Albaraka Türk müşteri hizmetleri numarası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Albaraka Türk Engelsiz Bankacılık Hizmetleri Nelerdir?

Albaraka Türk Engelsiz Bankacılık hizmetleri başında, ATM cihazlarının seçimi geliyor. Bu cihazların seçiminde ışık kalitesi yüksek olan, tuşların en az fiziksel hareket gerektiren, işlemlerin kolayca gerçekleştirilebilecek özellikte olmasına dikkat ediliyor. Dijital kanalların tasarım anlamında geliştirme sürecinde engelli müşterilerin gereksinimleri dikkate alınıyor. Para çekme, para yatırma ve bakiye sorma işlemleri engelli ve 70 yaş üzeri müşteriler için ücretsiz şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bütün sözleşmeler kurumsal web sitesinde yayınlanıyor ve müşteriler de bu sözleşmelere rahatça erişebiliyor. Bu sözleşmelere engelli müşteriler ekran okuyucu programlar ile ulaşabiliyor.

Albaraka Türk Sizin için Finansman Hizmetleri

Albaraka Türk Sizin için Finansman fırsatlarından faydalanmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken belli başlı şartlar bulunur. Finansman hizmetinden faydalanmak için Albaraka Türk tarafından talep edilen gerekli bütün belgelerin banka yetkilisine teslim edilmesi gerekir. Kişinin ancak 18 yaşını tamamlaması halinde konut finansmanı için başvuru yapması mümkündür. Gerçek kişi olarak da meslek sahibi olarak da finansman seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler