Algida Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Algida Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Algida Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Algida, İngiltere kökenli bir şirket olan Unilever’in Türkiye ile beraber 20 ülkede bu isimle, Dünyanın diğer yerlerinde ise farklı isimlerle satış yapan bir yan kuruluşudur. Türkiye’de 1990 yılı itibariyle aktifleşmiştir. Algida dondurmaları, her yaz itibariyle satış hakkının olduğu bayilerde satılır. Satıcılar veya tüketici konumundaki kişiler, Algida ile yaşadıkları bir sorunu çözmek için Algida şikâyet hattı telefon numarası kullanırlar. Bu sorunlar dondurmalarla, satıcı bayilerle veya dağıtımcılarla ilgili olabilir.

  Algida Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Algida şikayet hattı, müşterilerin sorunlarının kolaylıkla çözüldüğü bir hat olarak bilinir. Algida şikâyet hattı telefon numarasını kullanan kişiler, genel olarak memnuniyetlerini bildirmişlerdir. Müşteri temsilcilerine kolay bağlanma ve çözüm odaklı düşünme dolayısıyla müşteriler aldıkları hizmetten memnun kalırlar.

  • Algida Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 25 19

  Algida Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Algida müşteri hizmetlerinin hizmet saatleri, Unilever tarafından haftada 5 gün olarak belirlenmiştir. Resmi tatillerde, hafta sonları ve tatil ilan edilen diğer günlerde müşteri hizmetleri aktif olarak çalışır durumda değildir.

  • Algida Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Pazartesi- Cuma arası 09.00 – 18.00

  Algida Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Algida firmasının müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile şikayet hattı görevinde kullanılacak telefonlar birbirinden ayrı değildir. 444 25 19 numarası her iki hizmet için de kullanılabilir. Algida müşterileri, şikayetlerini de memnuniyet veya isteklerini de bu hat üzerinden yapabilirler.

  Algida Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Algida müşteri hizmetleri faks numarası, aktif değildir. Faksla iletilmek istenen resmi belgeler, firmaya telefonla değil mail yoluyla veya resmi internet adresleri üzerinde bulunan adreslere posta yoluyla iletilir.

  Algida Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Algida Genel Müdürlüğü, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alır. İstanbul dışında yer alan tüm bayiler, bu Genel Müdürlüğe bağlıdır.

  • Algida Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 633 90 00
  • Algida Genel Müdürlük Adresi: Unilever Sanayi ve Ticaret Türk Anonim Şirketi Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:13 Ümraniye/ İstanbul

  Ayrıca A101 şikayet hattı telefon numarası bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Algida İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Algida markasının insan kaynakları, şirket içinde mevcuttaki boş pozisyon veya eksiklere göre hareket eder. Bu eksikleri farklı kanallar dolayısıyla insanlara duyurarak firmayla iletişime geçilmesini sağlar. İletişim bilgisi olarak bir telefon numarası sunulmaz. İnsan kaynaklarıyla kurulmak istenen tüm iletişimler mail yoluyla veya internet sitesinde bulunan formla kurulur.

  • Algida İnsan Kaynakları Mail Adresi: tr@unilever.com

  Algida Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Algida iletişim formu, Unilever’ın veya Algida’nın resmi internet adreslerinden doldurulur. Bu iletişim formu, müşteri hizmetlerinin aktif olarak çalışmadığı saatlerde ihtiyaç duyulması durumunda kişiler tarafından kullanıma açıktır. Bu formda, kişilerin ad, soy ad, adres ve iletişim bilgilerinin beyan edilmesi istenir. Beyan edilen iletişim adresleri üzerinden kişilere dönüş sağlanacağından bu adreslerin güncel olması istenir.

  Algida Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Algida Kuruluşu, dönemsel olarak aktiflik gösteren bir kuruluştur. Bu nedenle de yeni ürünlerinin tanıtımı, aktiflik göstereceği tarihleri, aktiflik göstereceği yeni konumları sosyal medya hesaplarından paylaşarak duyurur. Ayrıca özellikle yaz ayları için düzenlediği kampanyalar, konserler ve diğer etkinlikler için Algida’nın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

  Bunların yanında Algida, güncel olarak Linkedin platformunda da paylaşımlarda bulunmaktadır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler