Ali Osman Ulusoy Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Ali Osman Ulusoy Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Ali Osman Ulusoy Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Ali Osman Ulusoy Şirketi, babasından devraldığı nakliye şirketini büyüterek Ulusoy Holding’in başına geçmiştir. Ulusoy nakliyeleri, yurt içinde ve yurt dışında yolcu taşımacılığının yanında konaklama, denizcilik, enerji ve lojistik konularıyla da ilgilenir. Tüm bu hizmetleri sebebiyle doğabilmesi muhtemel sorunlara karşı  Ali Osman Ulusoy şikayet hattı telefon numarası aktif olarak tutulur.

  Ali Osman Ulusoy Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Ali Osman Ulusoy  şikayet hattı telefon numarası, genellikle yurt içi yolcu taşımacığı hizmetinde yaşanan sorunların bildirilmesi ve çözülmesi için kullanılır.

  • Ali Osman Ulusoy Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 532 88 88

  Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Ali Osman Ulusoy firması, kesintiye uğramadan devamlı olarak müşteri hizmetlerine ulaşılması için tatil günleri de dahil olmak üzere hizmet vermektedir.

  • Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Ali Osman Ulusoy Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Ali Osman Ulusoy çağrı merkezi hattı, şikayet hattıyla ayrı olarak sunulmamıştır. Yani Ali Osman Ulusoy müşterileri, şikayetleri, talepleri, istekleri ve diğer tüm sorunlar için 0850 532 88 88 numaralı telefon hattına ulaşım sağlayabilirler.

  Sitemizden ayrıca Algida şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Faks telefonları genellikle şirketler arası gönderilmesi gereken belgelerin hızlı bir şekilde ulaşılması için kullanılır. Ali Osman Ulusoy da hala faks telefonu kullanan şirketlerden biridir.

  • Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 462 325 95 68

  Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Ali Osman Ulusoy Genel Müdürlüğü, büyük şirketlerden ayrı tutularak kurulduğu yer olan Trabzon’dadır. Kuruluşu itibariyle genel müdürlük konumu hiç değişmemiştir.

  • Ali Osman Ulusoy Genel Müdürlük Telefon Numarası:
  • Ali Osman Ulusoy Genel Müdürlük Adresi: Gazipaşa Mahallesi Merkez Atatürk Alanı No:1 Merkez / Trabzon

  Ali Osman Ulusoy İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Ali Osman Ulusoy’un insan kaynakları, zincir şirket dahilindeki tüm şirketlerin personel sayılarıyla ilgilenir. İhtiyaç dahilinde olduğu zamanlar, Ali Osman Ulusoy şirketi ilgili yerlere iş ilanları verir. İlan verilmeden önce insan kaynakları departmanının iletişim bilgileri paylaşılmaz. Gerekli görülen durumlarda, kişilerin başvuruları Ali Osman Ulusoy’un resmi mail adresi üzerinden gerçekleşir.

  • Ali Osman Ulusoy İnsan Kaynakları İletişim Maili: info@aliosmanulusoy.com

  Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Ali Osman Ulusoy iletişim formu, sadece resmi internet adresi üzerinden doldurulur. Bu formda, formu doldurmak isteyenlerin kişisel bilgileri ve (isim, soy isim, mail adresi) mesajları istenir. Kişiler, aldıkları hizmeti değerlendirmek için veya gördükleri sorunları firmaya ileterek çözümlenmesini bekler. Genellikle iletişim formunu doldurmuş kişilere 5 iş günü içerisinde dönüş sağlanır ve taleplerinin en kısa zamanda halledileceği bilgilerini içeren bir geri döüş mesajı veya maili iletilir.

  Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Ali Osman Ulusoy şirketi, bünyesinde yaptığı değişiklikleri, hattına yeni eklediği konumları ve yeni açacağı yazıhanelerin bilgilerini sosyal medya hesaplarından duyurur. Bunlarla beraber, kullanıcılarına sosyal medya hesaplarından mesaj yoluyla iletişim kurma olanağı da tanır. Ayrıca, diğer nakliye firmalarından farklı olarak Whatsapp hatlarını ve Linkedin profilleri de bulunur. Bu iki profilin de mesaj hattı 24 saat boyunca aktiftir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ