Allianz Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Allianz Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Allianz Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Allianz Sigorta Şirketi, 1890 yılında Almanya Münih’te kurulmuş ve 21. Yüzyıl itibariyle de dünyanın en büyük sigorta ve finans şirketlerinden biri olmayı başarmış bir sigorta şirketidir. Ön görülmesi muhtemel olaylara karşı (deprem, vefat, kaza, sakatlık, yıkım vb.) önceden önlem alınması olarak düşünülebilir. Allianz sigorta, müşterilerine sunduğu tüm ürünlerin yanında, yanlış veya eksik durumların kişiler tarafından şirkete bildirilmesi için Allianz Sigorta şikâyet hattı telefon numarasını aktif tutar.

  Allianz Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Allianz sigorta şikayet hattı, Allianz sigorta müşterilerinin akıllarına takılan bir şeyi düzeltmek veya sigorta bitimi döneminde sigortalarını kolayca güncellemelerine yarayan telefon hattıdır. Allianz Sigorta şikâyet hattı telefon numarası daha önce müşteri listesinde dahil olmayan kişilerin de müşteri olmalarını sağlar.

  • Allianz Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 399 99 99

  Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Allianz sigorta müşteri hizmetleri, kesintisiz olarak 7 gün 24 saat herkese hizmet verebilir. Resmi tatiller veya diğer izin günleri ayrılmaz, her gün Allianz sigorta ile iletişim kurulabilir.

  Allianz Sigorta Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Alliazn sigorta, müşteri hizmetleri çağrı merkeziyle şikayet hattını birbirinden bağımsız kullandırmaz. Müşteri hizmetleri üzerinden hem şikayetler, hem öneriler ve sigorta ile ilgili her şey danışılabilir. Allianz Sigorta çağrı merkezi telefon numarası, Şikayet hattıyla da ortak kullanılan 0850 399 99 99 telefonudur.

  Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Allianz sigortanın müşteri hizmetleri faks numarası, kurumlar arasında belge akışının daha hızlı sağlanması amacıyla kullanılır. Çok zorunda kalınması durumunda da bireysel olarak kullanıma açılır.

  • Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 556 99 79

  Ayrıca sitemizden Akbank şikayet hattı numarası bilgilerine bakabilirsiniz.

  Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Allian sigortanın Türkiye şubelerinin Genel Müdürlüğü, İstanbul’da Ateşehir ilçesinde bulunur. Operasyon merkezleri ise İzmir’de bulunur.

  • Allianz Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 556 66 66
  • Allianz Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Allianz Tower, Küçükbakkalköy Mahallesi, Kayışdağı Caddesi No:1 Ataşehir / İstanbul

  Allianz Sigorta İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Allianz sigorta insan kaynakları iletişimleri, Allianz sigortanın resmi internet adresinden ve resmi ve aktif olarak kullanılan mail adresi üzerinden gerçekleşir. İnsan kaynaklarının sabit bir telefon numarası bulunmaz. Yapılacak iş başvurularının da bu mail üzerinden gerçekleşmesi gerekir. İş alımları tarihleri personel eksikliğine göre değişir. Tarihlerin belirli olduğu süreçlerin bilgileri taraflara bildirilir.

  • Allianz Sigorta İnsan Kaynakları İletişim Maili: info@allianz.com.tr

  Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Allianz sigorta iletişim formu, Allianz Sigortanın resmi internet adresi üzerinden doldurulabilir. Bu formda, kişiler aldıkları hizmetleri değerlendirirler. Aldıkları hizmetlerin kaliteleri, müşteri temsilcilerinin müşterilerle olan ilişkileri ve diğer konularla ilgili değerlendirmeleri alınır. Bunların yanında, Allianz sigorta müşterilerinin düşünce ve önerilerine çok önem veren firmalardan biridir. Bu nedenle kişilerin özellikle eksik gördükleri yerleri iletişim formunda belirtmeleri talep edilir.

  Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Allianz sigortanın sosyal medya hesapları üzerinden dönemsel olarak yapılan sigorta kampanyalarını, yeni müşteriler için sunulan fırsatları, daha önce müşteri olan kişilere sağlanan yeni ayrıcalıkları güncel olarak paylaşır. Bunların yanında değişen kanunlar veya resmi durumlar da Allianz sigorta tarafından takip edilir ve sosyal medya hesaplarından düzenli olarak paylaşılır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler