Anadolu Bank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Anadolu Bank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Anadolu Bank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Anadolu Bank açılış saati 9 olup mesai akşam 5’e kadar devam eder. Habaş şirketler grubu iştiraki olan Anadolu Bank, 1997 senesinde kurulmuştur. Türk bankacılık sektörünün saygın ve dinamik bir üyesi olan banka, sürekli olarak büyümeye ve sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. Yola 3 şube ile çıkmıştır. Karlı, sürdürülebilir ve verimli büyüme stratejilerini kullanmakta, çağdaş bankacılığın bütün gerekliliklerini yerine getirmektedir. Etkin bir yapılanmaya sahiptir ve performans grafiğini sürekli olarak yükseltmeyi başarır. Bankacılık sektöründe yer alan dinamikler banka tarafından proaktif bir yaklaşım ile yakından izlenmektedir. Müşteri odaklı, zengin ürün yelpazeli hizmetleri ile bankacılık sektöründe en iyi örneklerden bir tanesi haline gelmiştir. Yenilikçi uygulamaları sektörde fark yaratmaktadır. Temel bankacılık hizmetleri ile beraber bireysel, perakende ve ticari bankacılık alanlarında farklı hizmetler de sunulmaktadır.

KOBİ’lerin Finansal İhtiyaçlarını Karşılayan Banka: Anadolu Bank

KOBİ ihtiyaçlarına yönelik hedeflerini Türkiye’nin KOBİ bankası olmak olarak tanımlayan Anadolu bank, ülke ekonomisinin temeli olarak KOBİ’leri gördüğünü açıklamıştır. Her türlü finansman ihtiyacının karşılanması ve bu alanda hizmet vermek için banka operasyonel ve organizasyonel yapısında büyük bir değişim yapmıştır. Anadolu Bank müşterilerin değişen ihtiyaçlarını yakından takip eder. Yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile üstün ve özgün bir hizmet sunar. Kısa süre içinde dikkat çekici bir başarının altına imzasını atan banka, kurumsal kültüre sahiptir. Bu kültür bütün banka çalışanları arasında benimsenmiştir. Başarının altında yatan unsurun bu olduğu bilinmektedir.

Civil çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Anadolu Bank İş birlikleri

Banka işbirlikleri sayesinde bulunduğu konumdan daha da güçlü bir konuma gelmeyi başarmıştır. Yurt içi başarı grafiği bir yanda, muhabir bankalar ile kurulan karşılıklı iş birlikleri verimli ilişler ve kalıcı ilişkiler doğurmuştur. Bu sayede bankanın itibari her geçen gün daha çok artmaktadır. Başarılı bir pazarlama stratejisi benimseyen kurum, uzman kadrosu ile geniş bir banka ağı oluşturmayı başarmıştır. Bu başarının altında gelişmiş teknolojik alt yapı yatmaktadır. Dış hacim her geçen yıl bir önceki senelere göre artış göstermektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  PTTcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Anadolu Bank Kurumsal Kimlik Değerleri

Anadolu Bank kurumsal kimliği öğelerini üstün nitelikli hizmet, saydamlık ve güvenilirlik olarak tanımlamaktadır. Sürdürülebilir ve sağlıklı bir şekilde büyüme büyümeyi amaçlayan kuruluş ilerleyen senelerde ulusal bankacılık ortamında yer almak istediğini belirtmiştir. Güçlü sermaye yapısı, en iyilerden oluşmuş çalışanları ve sürdürülebilir büyüme perspektifi ile banka Türk bankacılığının güvenilir ve köklü bir kurumu olma yolunda hızla ilerlemektedir. Banka kurulduğu günden bu yana kendisi için belirlediği hedeflere koşmuş, bu hedefleri yerine getirmek konusunda her zaman başarılı olmuştur.

Anadolu Bank Vizyon ve Misyonu

Banka vizyon ve misyonu müşteri odaklı oluşturulmuştur. Misyon pay sahiplerinin, çalışanların ve müşterilerin optimum bileşim içerisinde değer kazanması olarak tanımlanmıştır. Vizyon ise reel ekonomik faaliyet yaratan aktörlerin vazgeçilmez finans ortağı olmak olarak belirlenmiştir. Banka temel değerlerini dürüst, sağlam duran, doğruyu savunan, akılcı, taahhüdünden dönmeyen şeklinde tanımlanmıştır. Anadolu Bank en zor durumlarda bile şüphesiz bu değerler rehberliğinde aydınlığa ulaşmıştır. Hızlı hatasız, esnek, makul, yaptığı işi bilen, müşteri ihtiyacını doğru anlayan bir kurum olma özelliği, onu diğer kurumlar arasından bir adım öne çıkarmayı başarmıştır. Banka hedef saptar ve bu hedeflere yönelmek için çalışır. Azimlidir ve hem motive olur hem de motive eder.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler