Anadolu Jet Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Anadolu Jet Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Anadolu Jet Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Anadolu Jet firması, Türk Hava Yolları’nın yapılandırmasıyla 2008 yılında kurulmuş bir hava yolu şirketidir. Asıl amacı, Ankara ile diğer yurt içindeki şehirlerin ulaşım ağlarını çoğaltmak ve hızlandırmaktır. Fakat 2020 itibariyle yurt dışı seferleri de düzenlemeye başlamış ve erişim ağını genişletmiştir. Toplam 39 uçakla, neredeyse Türkiye’nin her yerine uçuş yapmaktadır. Uçuşlarda, uçuş sonralarında veya biletlerle ilgili sorunların hızlıca giderilmesi amacıyla da şirketin kurulmasının arından Anadolu Jet şikayet hattı telefon numarası aktifleştirilmiştir.

Anadolu Jet Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Anadolu jet şikayet hattı, esas olarak müşterilerinin sorunları çözmek amacıyla kurulmuştur. Bunun yanında bilet alımı, değiştirme ve diğer hizmetler de Anadolu Jet şikayet hattı telefon numarası üzerinden gerçekleştirilir.

  • Anadolu Jet Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 333 25 38

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Anadolu Jet müşteri hizmetleri, müşterileri için hizmet kalitesini arttırabilmek amacıyla kesintisiz olarak hizmet verir. Haftanın her günü ve farklı saatlerinde uçuş olması nedeniyle müşteri hizmetleri hattı devamlı olarak aktiftir.

  • Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Anadolu Jet Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Anadolu Jet çağrı merkezi hattı, şikayet hattından bağımsız değildir. Müşteri hizmetleri telefonu şikayet ve diğer tüm işlemler için kullanılabilir. Çağrı merkezine de 0850 333 25 38 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ali Osman Ulusoy Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Anadolu Jet faks numarası, firma adına gidecek veya firmadan hızlıca gönderilmesi gereken resmi evraklar için kullanılır. Ancak Anadolu Jet, fakslarının amamı da genel merkeze ulaşır.

  • Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 219 94 31 – 35

Ayrıca Ali Osman Ulusoy şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Anadolu Jet Genel Müdürlüğü, Türkiye’de Ankara ilinde bulunur. Genel merkezin İstanbul’a taşınmamış olması, Anadolu Jet firmasının Esenboğa Havaalanına bağlı olmasıdır.

  • Anadolu Jet Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 590 19 19
  • Anadolu Jet Genel Müdürlük Adresi: Kentpark İş Merkezi AnadoluJetOfisleri Eskişehir Yolu 7. km. No: 164 Kat: 4 Çankaya/Ankara

Anadolu Jet İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Anadolu Jet firmasının insan kaynakları, şirket bünyesinde eksik personellerin konumlarını tespit ederek bu konumlar için iş ilanı oluşturur. Ancak bireysel olarak insan kaynaklarına ulaşıma izin verilmez. Kişilerin internet üzerinden “başvuru formu” doldurarak şirkete iletmeleri gerekir.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Anadolu Jet Müşteri memnuniyeti formu olarak da bilinen iletişim formu, genelde Anadolu Jet’in resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. Şikayet veya memnuniyetlerin bildirildiği bu form, eğer bir şikayet talebi için dolduruluyorsa kişiler adına bir takip numarası verilir ve şikayet ettikleri konunun çözümü sağlanana kadar kişilere takip imkanı verilir. Müşteriler bir durumdan çok rahatsızlık duyuyorlarsa, kabin memurlarından form rica edebilir ve uçuş esnasında da doldurabilirler. Şikayet taleplerine en fazla 7 iş günü içinde dönüş sağlanmaktadır.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Anadolu Jet firması, sosyal medya üzerinde aktif bulunan şirketlerden biridir. Uçuş bölgeleri, uçuş tarihleri ve sıklıkları, ertelenen veya iptal edilen uçuşların durumları ve dönemsel olarak oluşturulan özel kampanyalar, Anadolu Jet’in sosyal medya hesapları üzerinden takip edilerek öğrenilebilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anı Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler