Anı Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Anı Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Anı Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Anı Tur, şu anda ticaret faaliyetlerine ara vermiş bir turizm şirketidir. Başta Türk Hava yolları olmak üzere bazı hava yolu şirketleriyle anlaşması vardır ve yurt dışından gelen müşterilerine ulaşım ve konaklama hizmeti verir. Veli Çilsal tarafından 1985 yılında kurulan şirket şu anda yaşanan pandemi dönemi dolayısıyla pasiftir ve 2021 yılı sonuna kadar da bu yönde devam edecektir. Anı Tur şikayet hattı telefon numarası da şu anda hizmet vermemektedir.

  Anı Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Anı Tur şikayet hattı, müşterilerinin sorunlarını çözmek için kurulmuştur. Sorunların yanında Anı Tur şikayet hattı telefon numarası üzerinden kişiler istedikleri çeşitli konularla ilgili bilgi alabilir, bilet değişimlerini veya iptallerini yapabilirler.

  • Anı Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0216 542 80 00

  Anı Tur Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Anı Tur müşteri temsilcileri, güncel olarak 2021 itibariyle hizmet vermemektedir. Turizm şirketinin kapalı olması ve herhangi bir müşteri kabul edilmemesi nedeniyle müşteri hizmetleri hattı da kapatılmıştır ve 2022 yılı Ocak ayına kadar da faaliyet göstermeyecektir.

  Anı Tur Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Anı Tur çağrı merkez, şikayet hattıyla birlikte bir hatla daha hizmet sunar. Müşteri hizmetleri üzerinden yapılan rezervasyonlar, tarihler, ertelenen uçuşlar ve diğer ilgili tüm konuların bilgileri çağrı merkezi üzerinden sağlanır. Anı Tut çağrı merkezi olarak kullanılan hat 0850 300 0 264’tür.

  Anı Tur Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Faks numaraları, kurumlar arası veya kişilerin kurumlara iletmek istedikleri resmi belgeler için aktif olarak kullanılan numaralardır. Anı Tur, hem faks numarası hem de e-mail üzerinden fak belgelerini kabul eder.

  • Anı Tur Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 381 76 25
  • Anı Tur Müteri Hizmetleri Faks Maili: info@anitur.com.tr

  Anı Tur Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Anı Tur’un Genel Müdürlüğü İstanbul’da Anadolu yakasındadır. Genel Müdürlük şu anda şirketin çalışmama kararı sebebiyle kapalıdır.

  • Anı Tur Genel Müdürlük Telefon Numarası: (216) 542 80 00
  • Anı Tur Genel Müdürlük Adresi: Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Caddesi No:8 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul

  Ayrıca Anadolu Jet şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Anı Tur İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Anı Tur insan kaynakları, şirket bünyesine alınacak personellerin değerlendirilmesini ve halihazırda çalışan personellerin denetimlerini sağlar. Anı Tur, bir turizm şirketi olduğu için dönemsel olarak daha fazla çalışana ihtiyaç duyabilir. Böyle durumlarda iş ilanları açılır. Açılan iş ilanları üzerinden insan kaynakları başvuru sahiplerine ulaşır. Kişilerin özgeçmişlerini göndermeleri için sadece e-mail adresi kullanılır. İletişim bilgileri kısmında telefon numarası yer almaz.

  • Anı Tur İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: info@anitur.com.tr

  Anı Tur Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Anı Tur iletişim formu, genellikle Anı Tur şubelerinden sonra doldurulur. İnternet üzerinden de hizmet alan kişiler için sunulur. Personellerin iletişimleri, kişilerin aldığı ulaşım ve eğer varsa konaklama imkanlarının durumları bu formla değerlendirilebilir.

  Anı Tur Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Anı Tur sosyal medya hesapları üzerinden şu an aktif olmayan bir şirkettir. Ancak hizmet sunduğu dönemlerde kişilere Anı Tur bünyesinde oluşturuluş yurt içi ve yurt dışı turlarının haberlerini, ödeme kolaylığı sunduğu banka ve kartların duyurularını aktif ve güncel olarak yapmaktadır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler