Ankamall Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Ankamall Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Ankamall Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Ankamall açılma saati Pazartesi ile Pazar arası sabah saat 10’dur ve kapanış saati 22:00’dır. En iyi alışveriş deneyimini müşterilerine sunan Ankamall 1999 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İlk açıldığı zaman Migros Alışveriş Merkezi Ankara adı altında hizmet veren AVM, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiye boğuldu. Kısa süre sonra AVM büyümeye başladı. 12 Mayıs 2006 tarihinde ise Türkiye’nin Alışveriş Merkezi sloganı ile ANKAMALL alışveriş merkezi adı altında kapılarını müşterilerine açmıştır. ANKAMALL’da Türkiye’nin seçkin markaları bulunmaktadır. 120 bin metre kare kiralanabilir alanı, 6 bin tane aracın park edebileceği ücretsiz otopark, sinema salonu, kafeleri, çocuklar için oyun alanları ile kısa sürede favori alışveriş merkezi oldu.

  Ankamall’da Hangi Markalar Bulunuyor?

  Ankamall markaları başında Türkiye’nin ve dünyanın seçkin pek çok markası yer alıyor. İlk defa Türkiye pazarına giriş yapan ünlü markalar da bu alışveriş merkezinde bulunuyor. 11 bin 800 metre kare alanı ile Koçtaş, 9 bin 700 metre kare alanı ile 5M Migros ve Bershka, Stradivarius, Mango, MACfit, Mudo City, Boyner Sport, Deichmann, Flo, Pull&Bear, Jack&Jones gibi markalar da bulunuyor. Ziyaretçiler rahat, kaliteli ve keyifli bir şekilde Ankamall’da alışveriş yapabiliyorlar. Ankara’nın alışveriş anlayışı Ankamall ile asla eskisi gibi değil.

  Ankamall Yatırımları Nelerdir?

  Ankamall yatırımları birinci etabının yüzde 30’u Migros Türk’e aittir. Yüzde 69’u Yeni Gimat GYO A.Ş. yatırımları ile gerçekleştirilmiştir. Alışveriş merkezinin ikinci etabı ise Yeni Gimat GYO A.Ş.’ye aittir. ECE Türkiye, Ekim 2000’de kurulmuştur. Tam 11 ülkede aktiftir. 195 alışveriş merkezi ve Avrupa sektör lideri olan ECE, bir hizmet ve yatırım firması olma özelliğine sahiptir. Kiralama, alışveriş merkezi yönetimi, bütçeleme hizmetleri, mimari planlama ve hukuki hizmetlerin tümü aynı çatı altında toplanmıştır. ECE Türkiye, alışveriş merkezlerini bir platform olarak görmektedir. Sağlık, yeme içme, eğlence alanları, marka showroomları ve alışveriş dışında diğer branş ve fonksiyonlar da entegreli bir şekilde sunulmaktadır. Bütün bunlar kompleks yapıların çekim gücünün artırılmasını sağlar.

  Ayrıca Albaraka Türk çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Ankamall Tarafından Sunulan Hizmetler Nelerdir?

  Ankamall hizmetleri arasında ulaşım, dönüş, bilgi, dinlenme, shopping, alışveriş ve engelsiz başlıkları dikkat çekiyor. Ankamall müşterileri konforlu bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyorlar. Ulaşım sağlamak için alışveriş merkezine taksi ya da metro ile gelebilirsiniz. Arabası ile gelen kişiler için vale hizmeti de bulunmaktadır. Alışverişlerini tamamlayan müşteriler evlerine dönmek için Ankamall ücretsiz müşteri servislerini kullanabilirler. Alışveriş merkezinde mama sandalyesi, danışma, ücretsiz wifi, banka ATM’leri, revir, eczane, ankesörlü telefon, doğalgaz ATM, emanet dolabı, mescit, lostra, taşınabilir sarj aleti ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Bütün bunlar müşterilerin aradıkları konforda alışveriş etmelerini sağlar.

  Ankamall Engelsiz Alışveriş Merkezi

  Ankamall engelsiz hizmeti ile engelli vatandaşların da konforlu bir şekilde alışveriş etmeleri sağlanıyor. Vatandaşlar alışveriş sırasında herhangi bir zorlukla karşılaşmadan alışverişlerini yapabiliyorlar. Engelli bireylerin alışveriş merkezi içinde rahat bir şekilde hareket etmeleri için rampa düzenlemeleri yapılmıştır. Bina tasarımı en başından beri engelli vatandaşların ergonomisine göre tasarlanmıştır. Engelli vatandaşların bile rahatlıkla alışveriş yaptıkları Ankamall yalnızca Ankara’nın değil, bütün Türkiye’nin gözdesi olma özelliğine sahiptir. Mevlana Bulvarında yer alan alışveriş merkezine telefonlarınızdan 0312 541 12 12 hatlı numarayı tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Aradığınız her şeyi Ankamall mağazalarında bulabilir, alışveriş bittikten sonra sevdiklerinizle kafelerde kahve keyfi yapabilirsiniz!


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ