AÖF Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

AÖF Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

AÖF Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

AÖF, Eskişehir’de buluna Anadolu Üniversitesi tarafından 1982 yılında kurulmuş ve sadece uzaktan eğitim yöntemiyle ders vermeyi amaçlayan bir kurumdur. Açık öğretim fakültesi, mevcut olarak üniversite okuyan kişilere ek bir diploma imkanı sunar. Bu imkan nedeniyle de çokça rağbet gören bir üniversitedir. AÖF’ün her ile açtığı belirli noktalarda büroları vardır. Bu bürolar, AÖF şikayet hattı telefon numarası ile birlikte, kayıt sırasında veya diğer işlemlerle ilgili sorun yaşayan kişilerin müracaatına açıktır.

AÖF Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

AÖF şikayet hattı, hem daha önce AÖF kaydı olan, kayıtlarını dondurmuş veya daha önce hiç kayıt yapmamış kişilerine kullanıma açık bir hattır. AÖF şikayet hattı telefon numarası güncel ve aktif olarak kullanılır. Pandemi döneminde olunması nedeniyle kişilerin ilgili bürolara gelinmesi tercih edilmemektedir.

  • AÖF Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0 850 200 46 10-11- 12- 13- 14- 15- 16- 17- 18- 19 veya  444 10 26

AÖF Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

AÖF çağrı merkezlerine ulaşım saatleri kısıtlaması yoktur. Haftanın tüm günleri boyunca kolaylıkla müşteri hizmetlerine ulaşılabilir. Telefon hatlarının çok olması AÖF kaydı bulunan ve işlem yapmak isteyen kişiler için çok avantajlıdır.

  • AÖF Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 7 gün 24 saat

AÖF Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

AÖF çağrı merkezi ve şikayet hatları birbirinden ayrı değildir. Şikayet hattı olarak kullanıma açık tüm numaralar üzerinden müşteri hizmetleri ulaşımı sağlanır. Çağrı merkezi numaralarında, 0850 ile başlayan numaraların kullanımları ücretsizdir. 444 ile başlayan numaranın aranması durumunda kullanıcılar mevcut tarife üzerinden ücretlendirilirler.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Arçelik Müşteri Hizmetleri Numarası

AÖF Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

AÖF faks numarası, aktif olarak kullanılır. Genellikle öğrenci kayıtlarının yapılmasında veya resmi diğer kurumlar arasında gerçekleşen belge alım ve gönderimleri için aktif tutulur.

  • AÖF Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0222 330 46 26

AÖF Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

AÖF iletişim merkezinin genel müdürlüğü, Eskişehir’de, Anadolu Üniversitesi’nin ana kampüsünün bulunduğu yerdedir. Genel Müdürlük merkezi bir konumda bulunur ve ulaşımı rahatça yapılır.

  • AÖF Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0222 335 05 80 (santrale bağlıdır)
  • AÖF Genel Müdürlük Adresi: Yunus Emre Kampüsü/ Eskişehir

Sitemizden Acıbadem şikayet hattı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

AÖF İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

AÖF, bir şirket değil üniversite tarafından kurulmuş kurum olması ve devlete bağlı olması nedeniyle insan kaynakları departmanı bulunmaz. Bu kurumda işe başlayacak kişilerin atamaları resmi olarak girilen ve başarı sağlanan sınavlardan sonra gerçekleşir. Ancak, AÖF ile ilgili sorunları çözmek adında üniversite tarafından aktif olarak kontrol edilen bir mail adresi vardır.

AÖF Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

AÖF üzerinden alınan her eğitim ve hizmet sonrası, yapılan işlemlerin değerlendirilmesi amacıyla iletişim formu doldurulur. Bu form, çağrı merkezinden yapılan görüşmeler sonrasında hat üzerinden, AÖF’ün resmi internet sitesi üzerinden yapılan işlemler sonra buradan doldurulur. Bürolarda veya fiziki olarak bu form bulunmaz. Kullanıcıların geri dönüşleri, AÖF için önemlidir.

AÖF Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

AÖF’ün resmi internet ve sosyal medya adresleri, özellikle üniversite öğrencileri tarafından takip edilir. Bu nedenle de AÖF, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yeni kayıt dönemlerini, yeni dönemleri, yaz okulu haber ve duyurularını, okul içinde yapılan harç değişikliklerini duyurur.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gittigidiyor Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler