Apple Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Apple Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Apple Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Apple şirketi, Amerika Birleşik Devletleri’nde Steve Jobs, Ronald Wayne ve Steve Wozniak ortaklığıyla kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Apple  1976 yılında resmi olarak kurulmuş ve 2021 itibariyle de en çok telefon satan ikinci şirket olma başarısını yakalamıştır. 2008- 2012 yıllarında da başta ABD olmak üzere dünyada en çok telefon satan birinci şirket konumun olmuştur. Türkiye’de 14 Ekim 2011 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Ürünlerinin piyasaya sürülmesinin ardından Apple şikâyet hattı telefon numarası da kullanıma açılmıştır.

Apple Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Apple şikayet telefonu üzerinden Apple müşterileri, memnuniyetlerini veya şikayetlerini yetkili kişilere iletebilirler. Apple şikâyet hattı telefon numarası, aynı zamanda müşterilerine yetkili mağazalardan alabilecekleri hizmetleri ve hizmet fiyatlarının bilgilerinin verilmesi konularında da yardımcı olur.

  • Apple Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 00800 448 829 873

Apple Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Apple müşteri hizmetleri, kullanıcıların 09.00 – 20.00 saatleri arasında aktif olarak hizmet verir. Ancak resmi tatillerde ve hafta sonları müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanamaz.

  • Apple Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 22.00

Apple Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Apple çağrı merkez numarası, şikayet hattıyla beraber kullanılır. 00800 448 829 873 numarasının yanında 0216 282 15 11 hattı da kullanılır. 00800 hatta ücretsizdir, ancak 216 yerel hattı için arayıcılar kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler. Apple, çağrı merkezi üzerinden kayıp veya çalıntı hizmetleri, yeni sipariş alımı ve daha birçok işlemi de gerçekleştirir. Bu hizmetlerin tamamı sadece Apple müşterilerine değil her kullanıcıya açıktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Jolly Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Apple Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Faks telefonu üzerinden kurumlar veya kişiler arası belge gönderimi yapılır. Ancak Apple şirketi faks telefonu kullanmayan bir şirkettir. Alınacak veya verilecek belgelerin tamamı internet üzerinden e-posta yoluyla gerçekleşir. Faks maili olarak kullanılan adres Apple’ın kendi mail adresidir.

Ayrıca Vatan Bilgisayar çalışma saatleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Apple şirketinin genel müdürlüğü, İstanbul’un Şişli ilçesindedir. 2011 yılından beri bu konumda hizmet vermeye devam eder.

  • Apple Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 282 15 11
  • Apple Genel Müdürlük Adresi: Levent 199, 22-23 Levent, Eski Büyükdere Caddesi Şişli/İstanbul

Apple İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Apple insan kaynakları iletişim adresi, çağrı merkezinden ayrı tutulmaz. Çağrı merkezi üzerinden Apple ile ilgili her konuda bilgi alınmaktadır. Müşteri hizmetleri üzerinden İnsan kaynaklarına bağlanmayı rica ederek şirket içindeki açık poziyonları ve pozisyonlarla ilgili bilgi alınabilir.

  • Apple İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: . 00800 448 829 873 veya 0216 282 15 11

Apple Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Apple iletişim formu, sadece Apple üzerinden gerçekleşen işlemler için doldurulabilir. Yani Apple müşterisi olmayan veya herhangi bir şekilde hizmet almayan kişiler değerlendirme yapamaz. Apple üzerinden hizmet almak için Iphone, Ipad veya Ipod’ların seri numaralarının bilinmesi yeterlidir. Seri numarası belirli olan cihazlar için müşteri hizmetleriyle iletişim kurulur. Alınan hizmet sonrasında alınan hizmetin, müşteri temsilcilerinin iletişimlerinin ve yapılan diğer işlemlerin değerlendirilmesi istenir.

Apple Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Apple şirketi, sosyal medyayı çok aktif kullanan bir firmadır. Yeni cihazlarının tanıtımları, farklı renk ve modellerin piyasaya sürülüş tarihleri ve daha birçok güncel bilgiyi sosyal mecralar üzerinden ve internet sitesinden duyurur.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Arzum Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler