Aras Kargo Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Aras Kargo Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Aras Kargo Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Aras Kargo açılma saati sabah saat 9 olup akşam saat 18’de kapanmaktadır. Aras Kargo merkez binası İstanbul’da yer alır. Kurucusu Celal Aras’tır. Celal Aras, Kars’ta dünyaya gelmiştir. Aras, kargo şirketini ilk kurduğunda sene 1979’du. Şirketi ile büyük başarılar elde etmiştir. Şirketin CEO’su 2007 senesinden bu yana Evrim Aras’tır. Eriştiği dağıtım ağı gücü Aras kargonun temelini oluşturmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sektöre yenilik getiren markanın bu gün 13 bölge müdürlüğü, 4 binden fazla araç filosu, 29 transfer merkezi, 900’den fazla şube, 14 bine yakın uzman kadrosu bulunuyor. Her ay 12 milyon kişi Aras Kargo ile iş yapıyor. Türkiye’nin en geniş erişim ağına sahip olan şirket, taşımacılık alanında öncü olması ile biliniyor. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine bin 500’ten fazla yerleşim birine hizmet götürülüyor. Hizmet sınırları her geçen gün daha çok genişletiliyor ve şirket emin adımlarla ilerliyor.

  Aras Kargo Entegre Yönetim Sistemi Politikası

  Aras Kargo Entegre Yönetim Sistemi Politikası üst yönetim tarafından belirlenmiştir. İş Sağlığı ve Güvenliği, müşteri memnuniyeti, kalite ve çevre ilkeleri değerlendirmeye alınarak amaç ve bağlama uygun performansın sağlanması amaçlanmaktadır. Aras Kargo’nun mükemmellik yönetimi anlayışı vardır. Bütün paydaşların beklentileri bu anlayış ile dengeli ve artarak karşılaması sağlanır. Paydaşlar arasında müşteriler, tedarikçiler, hissedarlar, toplum ve çalışanlar yer alır. Sürekli gelişen ve sürdürülebilir bir performans sağlanması amaçlanmıştır. Bu doğrultuda iş sağlığı ve güvenli politikası ile kalite politikası benimsenmiştir. Kalite politikası çerçevesinde süreç ve risk fırsatları değerlendirilir. Bu sırda optimum şekilde teknoloji kullanımı sağlanır. Yaratıcılığın teşvik edilmesi ve geliştirilmesi önemlidir. Performansların gelişimi ile paydaşların memnuniyetinin artırılması hedeflenmektedir.

  Ayrıca AÖF bürosu çalışma saatleri bilgilerine bakabilirsiniz.

  Aras Kargo İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

  Aras Kargo İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası temelinde iş yerlerinde güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarının iyileştirilmesi sağlanır. Aras Kargo işle ilgili olası yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını engeller. İş sağlığı ve güvenliği konusunda çalışanlar ve çalışan temsilcilerinin danışma ve katılımının sağlanması önemlidir. İş sağlığı ve güvenliği tehlike kaynaklarından ve önemli çevre boyutlarından kaynaklanacak potansiyel etkiler varsa bu etkiler imkanlar dahilinde ortadan kaldırılır. Faaliyet ve hizmetler sırasında her seferinde çevresel etkiler dikkate alınmaktadır. Bu şekilde çevre kirliliğinin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılması için çalışmalar yapılmaktadır. Çevreye zarar veren uygulamaların Aras Kargo’da yeri yoktur.

  Aras Kargo Müşteri İlişkileri Politikası

  Aras Kargo Müşteri İlişkileri Politikası temelinde açık iletişim yatar. Açık iletişimin sürekliliğini teşvik eden uygulamaların geliştirilmesi son derece önemlidir. Paydaların aldığı hizmet kalitesinin artırılması ve memnuniyetin sağlanması adına, Aras Kargo’ya bütün kanallardan kolay bir şekilde erişmek mümkün olmaktadır. Şikayet olması halinde bu şikayetlerin objektif, tarafsız ve şeffaflık ilkesine uygun şekilde dinlenmesi gerekir. Gizlilik esasına bağlı kalınarak sorunların çözülmesi sağlanır.

  Aras Kargo Müşteri Memnuniyeti İlkesine Uygun Hareket Eder

  Aras Kargo müşteri memnuniyeti için kurulduğundan bu yana kesintisiz hizmet sunmaktadır. Aras Kargo her zaman müşteri odaklı hizmet verir. Hedeflenen zamanda hizmet vermek çok önemlidir. Müşteri geri bildirimlerinden çıkarımlar elde edilir ve bunlara yönelik ayrıca çalışmalar düzenlenir. Şirket kendini sürekli iyileştirmekte ve hesap verebilen bir organizasyon olmayı hedeflemektedir. Yönetimin tam desteği ve paydaşların güvenilirliğini kazanan şirket sayesinde dünyaya taşar, dünya taşınır. İşine tutku ile bağlı bir şirkettir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ