Aras Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Aras Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Aras Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Aras kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan ve Aras Holding’in alt konumunda bulunan bir şirkettir. Bugün toplamda 8.800 çalışanı ve Türkiye’de 900 üzerinde şubesi vardır. 2021 itibariyle her ay yaklaşık olarak 12 milyon kişiye hizmet eder. Hem yurt içine hem de yurt dışına kargo götüren şirketlerden biridir ve kargolarla ilgili şikayetlerin kolayca şirkete veya şubelere iletilip çözülmesi için Aras kargo şikâyet hattı telefon numarası birçok müşterisi tarafından kullanılır.

Aras Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Aras kargo şikâyet hattı telefon numarası, pandemi sebebiyle kullanımı çokça tercih edilen numaralardan biridir. Bu hat üzerinden Aras kargo müşterileri, yaşadıkları sorunları kolay ve hızlı bir şekilde çözerler.

  • Aras Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Aras kargo müşteri hizmetleri, hafta içi belirli saat aralıklarında müşterilerine hizmet vermektedir. Pazar günleri ve resmi tatil ilan edilen günlerde müşteri hizmetleri çağrı merkezi ve şikayet hattı hizmette bulunmaz.

  • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Haftanın 5 günü 08.30 – 18.00 ile Cumartesi günleri: 08.30 – 13.00

Aras Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Aras kargo firması çağrı merkezi telefon numarası şikayet hattından ayrı bir hat olarak hizmet vermez. 444 25 52 hattı üzerinden hem müşteri temsilcileri ile hem de şikayet hattı departmanı ile iletişim kurulabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sunexpress Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Aras kargo faks numarası, genellikle Aras kargo şubeleri arasında belge alışverişi için kullanılır. Bireysel müşteriler için faks numarası pek kullanılmaz. Şubelerden genel müdürlüğe hızlıca gitmesi gereken ve elektronik ortamda bulunmayan belgelerin gönderimi için tercih edilir.

  • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 538 56 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Aras kargo genel müdürlüğü, İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alır. Genel müdürlük iletişimi genellikle şubelerle gerçekleşir. Kişilerin kargoları veya diğer işlemlerle kargolarının çıktığı veya ulaşacağı şubeler ilgilenir.

  • Aras Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 538 55 00
  • Aras Kargo Genel Müdürlük Adresi: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2 Kavacık/Beykoz/İstanbul

Ayrıca Anadolu Jet şikayet hattı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Aras Kargo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Aras kargo insan kaynakları ulaşımı genel müdürlük hattı üzerinden gerçekleşir. İnsan kaynakları departmanı, şubelerdeki personelleri denetler. Eksik görülmesi, dağıtımcıların işten ayrılmaları veya farklı nedenler dolayısıyla eleman eksikliğinin yaşanması ardından Aras kargo, farklı mecralara iş ilanları verir. İlansız açılmadan veya farklı bir konu ile ilgili insan kaynaklarına ulaşım müşteri hizmetleri veya Aras kargonun resmi mail adresi üzerinden yapılabilir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Aras kargo iletişim formu, Aras kargonun resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. İletişim formu üzerinden teşekkür, aktif kargolarla ilgili işlemler, şikayet ve diğer değerlendirme türleri seçilerek işlem gerçekleştirilir. Bu form üzerinden iletilen durumların yanıtları en fazla 5 iş günü içinde taraflara iletilir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Aras kargo resmi sosyal medya hesapları genellikle yeni uygulamaya koyacağı projeleri ve daha önce Aras Kargo şubesi bulunmayan yerlere açılan şubelerin duyurularını yapmak için kullanılır. Sosyal medya hesapları üzerinden mesaj yoluyla da talep ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  QNB Finansbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler