Arçelik Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Arçelik Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Arçelik Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Arçelik şirketi, 1955 yılında Vehbi Koç ile Lüfti Doruk ortaklığı ile kurulan bir beyaz eşya firmasıdır. 1955 yılından beri, başta merkezi Türkiye olmak üzere birçok ülkeye açılmış bir şirkettir. 2018 yılında bünyesinde yaklaşık 30.000 kişi çalıştıran Türkiye’nin en büyük beyaz eşya şirketlerinden biri olmuştur. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve diğer ev aletleriyle ilgili olan sorunların daha hızlı firmaya ulaşabilmesi ve çözümlenebilmesi için de Arçelik şikayet hattı telefon numarası aktif olarak kullanılmaktadır.

  Arçelik Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Arçelik şikayet hattı, garanti kapsamında olan ürünlere ücretsiz, garanti süresini doldurmuş ürünlere de farklı hizmet bedelleri karşılığında servis imkanı sağlar. Arçelik şikayet hattı telefon numarası üzerinden Arçelik yetkililerine ulaşarak kolayca işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Arçelik Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 210 08 88 veya 444 08 88

  Arçelik Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Arçelik müşteri hizmetleri numarası, şikayeti olan kişiler için kesintisiz hizmet verir. 7 gün 24 saat açıktır. Ayrıca müşteri hizmetleri üzerinden servis çağırma randevuları, beyaz eşyaları bağlama veya bozulan beyaz eşyaları tamir için götürme işlemlerinin randevuları gerçekleşir.

  • Arçelik Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Arçelik Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Arçelik çağrı merkezi, şikayet hattı ile ayrı hatlarda kullanılmaz. Müşteri hizmetleri üzerinden her türlü hizmet sunulmaktadır. Çağrı merkezi telefonuna ulaşmak için de 0850 210 08 88 veya 444 08 88 hatlarıkullanılır. 0850 hattı her operatör üzerinden ücretsiz olarak kullanıma açıktır. 444 hattının aranması ise ücretlidir.

  Arçelik Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Arçelik faks numarası, şubelerden genel müdürlüğe gönderilmek istenen belgelerin daha hızlı ulaşması amacıyla kullanılır. Elektronik ortamda bulunmayan belgeler faks sayesinde daha hızlı ulaşır. Arçelik faks numarası, kurumsal olarak alınan beyaz eşyaların faturaları için de kullanılır. Ancak bireysel müşteriler genellikle bu hattı tercih etmez.

  • Arçelik Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 314 34 82

  Arçelik Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Arçelik genel müdürlüğü, İstanbul’da Beyoğlu’nda bulunur.

  • Arçelik Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 314 34 34
  • Arçelik Genel Müdürlük Adresi: Sütlüce Mahallesi Karaağaç Caddesi 2-6 Sütlüce/ Beyoğlu/ İstanbul

  Sitemizden Apple şikayet hattı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Arçelik İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Arçelik İnsan kaynakları iletişimi Arçelik’in resmi internet adresi üzerinden gerçekleşir. Bu site üzerinden dönemsel olarak iş ilanları yayınlanır. Kişilerin iş ilanları yüklemesi sonrası sonrası Arçelik insan kaynakları kişilerle iletişime geçer. Müşteri hizmetleri üzerinden de insan kaynaklarının iletişim bilgilerine ulaşılabilir.

  Arçelik Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Arçelik iletişim formu, Arçelik resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. Bunun yanında Arçelik, müşterilerine alternatif seçenekler de sunmuştur. Whatsapp hatları veya resmi e-mail adresleri üzerinden iletişim formu yerine dilek, istek veya şikayetler doğrudan yazılarak da iletilebilir. Bunların yanında bir alternatif de müşteri hizmetleri üzerinden sunulmuştur. Arçelik yetkili servisinin veya Arçelik’ten alınan ürünlerin kurulumu ardından bir değerlendirme de müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi üzerinden yapılabilir.

  Arçelik Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Arçelik, sosyal medya hesaplarını genellikle sene sonu veya diğer dönemsel kampanyalarını duyurmak, yeni ürünlerinin tanıtımını yapmak ve KDV ve ÖTV indirimlerini haber vermek amacıyla kullanır. Bütün bunlardan daha önce haberdar olmak için Arçelik’in sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler