Ariston Müşteri Hizmetleri Numarası, Ariston Servis Talebi
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Ariston Müşteri Hizmetleri Numarası

Ariston Müşteri Hizmetleri Numarası

Ariston çağrı merkezi numarası 444 82 84 hattı olarak hizmet vermektedir. Taleplerinizi bu numara üzerinden ileterek istediğiniz konulara dair bilgi alabilirsiniz. Ariston müşteri hizmetleri ürün seçme aşamanızda da size yardımcı olabilmektedir. Ürünlerin teknik özellikleri ve ürün kurulumu hakkında bilgi alabileceğiniz danışmanlık hattını hemen cevap alabileceğiniz sorularınız için kullanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilere ihtiyacınız olan durumlarda ise uzmanlarla temasa geçebilme imkânınız bulunur.

Ariston Yetkili Servis Numarası

Ariston yetkili servisle iletişim için 444 82 84 numaralı hattı müşteri hizmetleri üzerinden 1’e basmanız gerekmektedir. Ürünle ilgili ihtiyacınız olan yardımı almak ve size yakın yetkili servisi öğrenebilmek için bu numarayı kullanabilirsiniz.

Ayrıca sitemizden Albaraka Türk müşteri hizmetleri bilgilerine bakabilirsiniz.

Hotpoint Türkiye

Türkiye Hotpoint ile kendinize en yakın servisi bulabilirsiniz. 1911 yılında Amerika Kaliforniya’da kurulmuş olan Hotpoint Indesit’e bağlı olarak hizmet vermektedir. Kısa süre içerisinde uluslararası düzeyde de büyümesini sürdürmüştür. Hotpoint ile hizmet alabileceğiniz ürünler şunlardır:

 • Çamaşır yıkama ve kurutma
 • Soğutma makineleri ( Buzdolabı, dondurucu )
 • Pişirme makineleri ( Mikrodalga, fırın)
 • Bulaşık yıkama
 • Küçük ev aletleri
 • Temizleme ve ütüleme

Indesit firması, Ariston markasının 2011 yılında Hotpoint olarak hizmet vermesine karar vermiştir. Bu şekilde küçük ev aletleri üretiminin de geliştirilmesi amaçlanmıştır. Ariston, verimli ve kaliteli hizmet verme konusunda müşterinin isteklerini ön planda tutmaktadır. Satış sonrasında verdiği hizmetlerle de dünya çapında adını duyurmayı başarmıştır.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri

Hotpoint çağrı merkezi üzerinden ürününüzle alakalı servis ve destek hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Hotpoint Türkiye web sitesinine girerek açık adresinizi yazıp size en yakın yetkili servisi bulabilirsiniz. Hotpoint çağrı merkezi numarası 444 50 10’dur. Türkiye için tek numara üzerinden bu şekilde servis hizmeti alınabilmektedir. Çağrı merkezi çalışma saatleri ise Pazartesi – Cumartesi 08.00 – 20.00 saatleri arasındadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ankara Metro Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Hotpoint Türkiye Genel Müdürlüğü İstanbul Beşiktaş’ta yer almaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile çözüm elde edemezseniz müdürlük ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kurumsal konular için de bu kanal üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Genel müdürlük numara ve iletişim adresleri şunlardır:

 • Hotpoint Türkiye Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 355 53 00
 • Hotpoint Türkiye Genel Müdürlük Fax Numarası: 0 212 212 95 59
 • Hotpoint Türkiye Genel Müdürlük Adres: Balmumcu Mahallesi, Karahasan Sokak. No:11, Beşiktaş / İstanbul

Hotpoint Ariston 

Ariston Hotpoint çağrı merkezini arayarak ya da online destek hizmetlerinden servis talebinde bulunabilirsiniz. Hotpoint Ariston müşteri hizmetleri numarası 444 93 71’dir. Hotpoint Ariston servisini kullanarak yararlanabileceğiniz avantajlar ve hizmetler şunlardır:

 • Arıza durumları haricindeki ödemelerinizde uygun fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla kapıda gerçekleştirebilirsiniz.
 • Müşterilerin arıza bildirimlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmeleri için günün her saatinde çağrı merkezini arayarak servis talep edebilme imkânı sunar.

Hotpoint Ariston ürünlerinde aksaklıklar sonucu meydana gelen arızalar oluşabilmektedir. Bu nedenle dönemsel olarak belirli bakımlardan geçmeleri gerekir. Hotpoint Ariston servis firmalarını arayarak ya da online olarak destek talep edebilirsiniz. Bakım, onarım ve montaj konularında pazar günü de dâhil olmak üzer her gün çağrı merkezini arayabilirsiniz. Arıza için çözüm süreci şu şekilde işlemektedir:

 • Çağrı merkezini aradığınızda temsilciler tarafından arıza kaydınız alınır.
 • Kayıt alındıktan sonra kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlanır.
 • Hotpoint Ariston servis elemanları tarafından arızalı ürün ayrıntılı olarak incelenir.
 • Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra arızaya çözüm bulunur ve sorun giderilir.
 • Hotpoint Ariston ile alabileceğiniz hizmetler şunlardır:
 • Hotpoint Ariston Ankastre
 • Hotpoint Ariston Beyaz Eşya
 • Hotpoint Ariston Davlumbaz
 • Hotpoint Ariston Ürün Kaydetme

Hotpoint Ariston ürününüzle ilgili bilgileri sisteme kaydederek güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu şekilde evrak saklamanıza gerek kalmaz. Teknik servis taleplerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Ürün kaydı yapabilmek için kişisel bilgilerinizi ve ürün bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Kişisel detay kısmı ad, soyad telefon numarası gibi bilgileriniz içindir. Ürün bilgisi için yazmanız gerekenler şunlardır:

 • Ürün Seri Numarası ( Cihazın garanti belgesinde bulabilirsiniz.)
 • Model
 • Satın Alma Tarihi
 • Satış Noktası
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğa Koleji Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Cihazın uzatılmış garanti belgesi bulunup bulunmadığı kısmına Evet ya da Hayır şeklinde işaretleme yapmanız gerekmektedir. Daha sonra “Talebinizi Gönderin” butonundan işlem yapabilirsiniz.

Aktifbank müşteri hizmetleri bilgilerine buradan bakabilirsiniz.

Servis Talebi Nasıl Oluşturulur?

Servis talebi oluşturmak istiyorsanız yalnızca 444 50 10 numaralı Hotpoint Çağrı Merkezi hattından işlem yapabilirsiniz. İnternet üzerinden talep oluşturulamamaktadır. Talebinizi çağrı merkezine ilettikten sonra size geri dönüş sağlanır.

İndesit Yetkili Servis

İndesit servisi için iletişim numarası 444 81 58’dir. Beyaz eşya servis kaydı yapabilmek için bu numarayı aramalısınız. 7/24 yetkili servis ile yararlanabileceğiniz ürün hizmetleri şunlardır:

 • Buzdolabı Servisi
 • Çamaşır Makinesi Servisi
 • Bulaşık Makinesi Servisi
 • Fırın Servisi

İndesit dünya genelinde 14’ten fazla şirkete sahip olan ev aletleri üreten tanınmış bir firmadır. 1930’da kurulmasından bu yana yenilikçi üretim teknikleri benimsemiştir. Ev aletlerinin kalitesi ve güvenirliğine önem vererek müşteri memnuniyetini amaçlar.

Hotpoint Ariston Buzdolabı

Hotpoint Ariston soğutma ürünleri ile müşterilere kalite ve konforu bir arada sunmak amaçlanmaktadır. Hotpoint Ariston Buzdolabı modelleri yüksek enerji verimliliği gözetilerek tasarlanmıştır. Tasarruf ve işleyiş açısından değerlendirildiğinde müşterilerin daha az ödeyerek daha kaliteli ürüne sahip olabilmesi hedeflenmiştir. Ariston buzdolabı fiyat ve modellerini internet üzerinden karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. ARİSTON BUZDOLABI bağlantısını kullanarak fiyata ve en çok tercih edilene göre ürünleri görebilirsiniz. Yalnızca soğutma kategorisinde değil bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi ürünlerle de kaliteli hizmeti amaçlamaktadır. Ariston müşteri hizmetleri numarası üzerinden cihazınızın arızalanma durumunda servis taleplerinizi oluşturabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler