Ariston Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Ariston Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Ariston Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Ariston firması, dünya üzerinde ısıtma, su arıtma, yenilenebilir enerji ve soğutma hizmetleri veren bir şirkettir. Ariston, Hotpoint’e bağlı bir yan kuruluştur ve 1975’te hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’de aktifleşmesi 1990’lara kadar dayanır. Dünya üzerindeki genel merkezi İtalya’da bulunur ve başarılı ve memnuniyet duyulan bir firmadır. Müşterilerinin yaşadıkları problemleri hızlıca çözebilmek için Ariston şikayet hattı telefon numarası Türkiye çapında aktif olarak kullanılır.

  Ariston Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Ariston şikayet hattı telefon numarası, kullanımı yeni başlanmış aletlerle ilgili sorular ve diğer şikayetler için kullanılır.Ariston’un şikayet hattı kullanıcılarına en hızlı sürede dönüş yapan ve sorunlarını çözen hatlardan biridir.

  • Ariston Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 82 84

  Ariston Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Ariston müşteri hizmetleri aktif olarak hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat müşterilerinin diledikleri saatte aramaya açıktır. Tatil günleri, resmi tatil veya bayramlarda da kullanıma açıktır.

  • Ariston Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Ariston Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Ariston çağrı merkezi numarası şikayet hattıyla beraber kullanılmaktadır. 444 82 84 hattan müşteri hizmetlerine Ariston firmasıyla ilgili her çeşit sorununuzu iletebilirsiniz.

  Ariston Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Ariston faks numarası, genel müdürlüğe iletilmesi gereken evrakların daha hızlı gitmesini sağlar. 2020 itibariyle genellikle sanal belgelerini kullanan firma, zorunda kalınan zaman veya diğer zorunluluklar için faks numarasını aktif tutar.

  • Ariston Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 415 67 67

  Apple şikayet hattı bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Ariston Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Ariaton genel müdürlüğü, İstanbul ilinde, Ümraniye ilçesinde bulunur. Kurumsal olarak Ariston’un ortak olduğu veya diğer işlemler için bu genel müdürlük aktif olarak çalışmaktadır.

  • Ariston Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 365 07 00
  • Ariston Genel Müdürlük Adresi: Şerifali Mahallesi, Söyleşi Sokak, Maysa Plaza, Blok No: 15, Kapı No: 2 Ümraniye / İstanbul

  Ariston İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Ariston insan kaynakları iletişimi, Ariston’un resmi mail adresi üzerinden gerçekleşir. İnsan kaynakları, şirketin tüm şubelerindeki elemanların denetlenmesini sağlar. Farklı sebeplerden dolayı yaşanan eleman yetersizlikler insan kaynakları tarafından tespit edilir ve gerekli iş ilanları yayınlanır. İş alımları genellikle ilanlardan sonra gerçekleşir. Verilen ilanlara uyum sağlayan kişiler genel müdürlüğe çağrılır ve mülakata alınır. Tüm işe alım süreci insan kaynakları tarafından gerçekleştirilir.

  • Ariston İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: tr@indesit.com

  Ariston Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Ariston iletişim formu, Ariston’un resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. İlgili formda, kişilerin iletişi bilgileri talep edilir. Cep telefonu ve e-mail adresi gibi bilgilerin girilmesi zorunludur çünkü yapılan şikayetlerin değerlendir sonuçları bu kanallar üzerinden kişilere iletilir. Geri dönüş süreleri yoğunluğa bağlı olarak değişebilir ancak en fazla 10 iş günü içinde yapılan taleplere dönüş sağlanır. Ayrıca, formun başlığında hangi şirketten hizmet alındığı da belirtilmek zorunlu tutulmuştur.

  Ariston Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Ariston sosyal medya hesapları, aktif olarak paylaşımda bulunur. Paylaşım içerikleri genellikle enerji tasarrufu, enerjinin kullanımı ile ilgilidir. Ariston şirketi, bu sayede dünya üzerinde oluşan su israfı, kutupların erimesi, çölleşme gibi doğa olaylarına karşı tedbir alınmasını vurgular. Bunların yanında yeni piyasaya sürülecek ürünlerinin tanıtımlarını da gerçekleştirir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler