Arzum Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Arzum Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Arzum Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Arzum, 1966 yılında Türkiye’de kurulan ve hala çalışma hayatını sürdüren bir küçük ev aletler, firmasıdır. Blendr, su ısıtıcısı, kahve makinesi gibi aletler yapar. Şu anda 10 milyon kişi tarafından satın alınmış ve aktif olarak kullanılmaktadır. Ayrıca Arzum, 25 ülkeye de ürünlerini ihraç etmektedir. Arzum şirketi, kullanıcıların ürünleriyle ilgili yaşadıkları sorunların taraflarına kolay ve hızlıca iletilebilmesi için Arzum şikayet hattı telefon numarasını kurmuştur. Bu numara üzerinden Arzum’a ulaşılmaktadır.

  Arzum Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Arzum şikayet hattı, kişilerin arızalanan veya kırılıp bozulan küçük ev aletleri ile ilgilenmek ve kişilerin şubelere veya mağazalara gitmeden sorunlarını halletmeleri için kurulmuştur. Arzum şikayet hattı telefon numarası arızalar dışında ürünlerle ilgili bilgi almak için de kullanılabilir.

  • Arzum Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 08 00

  Arzum Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Arzum müşteri hizmetleri, müşterileri için haftanın 7 günü ve 24 saati boyunca aktiftir. Arzum küçük ev aletleri sahipleri diledikleri süre zarfında şikayet veya taleplerini müşteri hizmetleri üzerinden şirkete veya ilgili bayiiye iletebilirler.

  • Arzum Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü, 24 saat boyunca

  Arzum Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Arzum müşteri hizmetleri telefonu, şikayet hattıyla beraber kullanılır. Müşteri hizmetleri ve şikayet hattının tek numarası mevcuttur. 444 08 00 üzerinde kişiler memnuniyet ve şikayetlerini bildirebilirler.

  Ayrıca Ariston şikayet hattı bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Arzum Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Faks numaraları, Arzum şirketine hızlı bir şekilde iletilmek istenen belgeler için kullanıma açıktır. Arzum firmasına hem kurumsal şirketlerden hem de bireysel olarak evrak iletimi yapılabilir. Garanti belgeleri, sipariş faturaları veya diğer ilgili belgeler faks numarası üzerinden genel müdürlüğe gönderilebilir.

  • Arzum Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 4678080

  Arzum Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Arzum genel müdürlüğü, İstanbul’da bulunur. Merkezi bir konumda yer alır.

  • Arzum Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 467 80 80
  • Arzum Genel Müdürlük Adresi: Flatofis Binası Otakçılar Caddesi No:78 Kat:1 Blok No: B1B Eyüp  İstanbul / Türkiye

  Arzum İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Arzum insan kaynakları iletişimi, Arzum’un resmi internet sitesi üzerinden iletişim formu kısmından doldurulur. Arzum insan kaynakları bölümü, şirket içinde işe alım ve işten çıkarım işleriyle ilgilenir. Bunların yanında dönemsel olara işçi alımları olacağı zamanlarda ilan verir ve Arzum’a yapılan başvuruları kabul eder. Şirkete alınacak kişilerin mülakatlarını ve diğer işlemlerini gerçekleştirir. Bazen başvurular, Arzum’un resmi mail adresi üzerinden de yapılır. Bunun duyurusu dönemsel olarak belirlenir ve kamuoyuna duyurulur.

  • Arzum İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: kvkk@arzum.com veya Arzum@hs02.kep.tr

  Arzum Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Arzum iletişim formu, müşteri hizmetlerine iletilmek üzere Arzum’u resmi internet sitesinden doldurulur. Öncelikle iletişim kurulma sebebi seçilir, ardından da kişisel bilgiler yazılır ve mesaj iletilmek üzere müşteri hizmetlerine iletilir. Bu mesajlar teşekkür, şikayet veya farklı konular sebepli olabilir. Buradan kurulan iletişimlerin cevapları süreleri çağrı merkezinin ve müşteri danışmanlarının yoğunluğuna göre değişir.

  Arzum Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Arzum’un sosyal medya hesapları üzerinden dönemsel olarak yapılan kampanyalar, yeni çıkan ürünlerin tanıtımı ve daha birçok duyuru aktif olarak paylaşılır. Ayrıca Arzum Whatsapp hattı da 7 gün 24 saat hizmete açık tutulmuştur.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler