ATV Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

ATV Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  ATV Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  ATV, 1993 yılında Medya Holding tarafından kurulmuş, 2007 yılından itibaren de Turkuvaz Medya Grup tarafından yönetilen kanaldır ve sahibi Kalyon Grup’tur. ATV, yayın hayatına farklı türde programlar ve dizilerle devam etmektedir. Türkiye dışında Avrupa Birliği ülkeleri ve farklı coğrafyalardaki 4 ülkeye de yayın yapar. Kanalın yayın akışından memnun olmama, dizi saati değişikikleri veya başla istek ve şikayetler için ATV şikayet hattı telefon numarası kullanılmaktadır.

  ATV Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  ATV şikayet hattı telefon numarası, kanal veya yayın akışı ile ilgili yapılan şikayetler veya bildirimler için aktif olarak kullanılır.

  • ATV Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 81 88

  ATV Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  ATV çağrı merkezi, 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet verir. Resmi tatillerde, hafta sonları ve diğer tatil olarak kabul edilen günlerde ATV müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  • ATV Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  ATV Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  ATV kanalı çağrı merkezi, şikayet hattı olan 444 81 88 numarasının yanında başka numaralarla da hizmet verir. 0 212 300 66 66 numarası bunlardan biridir. Ayrıca Whatsapp hesapları üzerinden de 7 gün 24 saat istek, şikayet ve diğer konularla ilgili olan sorunlarınızı iletebilirsiniz.

  ATV Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  ATV müşteri hizmetleri faks numarası, belge alışverişini sağlamak için kullanılır. Diğer kurumlarla veya ATV’nin bağlı bulunduğu Holding üzerinden hızlıca işlenmesi gereken belgelerin gönderimi ve alımı için kullanılır. Faks numarasının yanında elektronik belgelerin alımı için de ATV’nin resmi mail adresi kullanılır.

  • ATV Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 354 46 59
  • ATV Müşteri Hizmetleri Faks Mail Adresi: izleyicitemsilcisi@atv.com.tr

  Ayrıca Arzum şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  ATV Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  ATV kanalının Genel Müdürlüğü, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alır. Burası, kanalda yapılacak yayınların, kanalda yayınlanmaya başlanacak dizilerin ve diğer tüm kararların alındığı yerdir.

  • ATV Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 354 30 00
  • ATV Genel Müdürlük Adresi: Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Beşiktaş / İstanbul

  ATV İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  ATV insan kaynakları iletişimleri, İnsan Kaynakları Müdürü olan Arzu Akcan’ın mail adresi üzerinden veya ATV’nin resmi mail adresi üzerinden gerçekleşir. İnsan kaynakları departmanı üzerinden iş başvuruları yapılmaktadır. ATV kanalı personel alımlarını dönemsel olarak yapmaz. Bunun yerine ihtiyacı olduğu zamanlarda iş ilanları açar ve kişilerin özgeçmişlerini mail adreslerine göndermelerini ister. Gönderilen başvurular üzerinden değerlendirmeler yaparak işçi alımlarını gerçekleştirir.

  • ATV İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: iletisim@atv.com.tr

  ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  “Biza Ulaşın” formu olarak da bulunan iletişim formu, ATV kanalının resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. Bu form, aslında şikayet hattı kullanımıyla aynı işleve sahiptir. ATV izleyicileri, görmekten memnun olmadıkları veya değiştirilmesini istedikleri dizileri, dizilerin saatleri gibi durumları bu form üzerinden şirkete iletir. Şirket de bu formları değerlendirir ve çoğunluğa göre bazen yayın akışını değiştirir. Arzu eden herkes ATV’ye isteklerini ve dileklerini bu form üzerinden iletebilir.

  ATV Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  ATV kanalı, sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanır. Kanalında yeni gösterime girecek dizilerin fragmanlarını, final veya sezon finaline girecek dizilerin tarihlerini, günü ve saati değişen dizilerin duyurularını sosyal medya hesaplarını üzerinden aktif olarak paylaşır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler