Audi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Audi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Audi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Audi, dünya çapında hizmet veren Almanya kökenli ve Volkswagen’ın yan kuruluşu konumunda bir anonim araba şirketidir. Kuruluş tarihi 1910’lu yıllara kadar dayanır. Bünyesinde aktif olarak üretimde olan 27 farklı model vardır. Audi markasının Türkiye’de 1963 yılından beri aktif bir satış yeri vardır. Yapılan satışlar veya bakımlar sonucu oluşan problemler, alınan hizmet kalitesinin beğenilmemesi ve müşterilerinin sorunları için de Audi şikâyet hattı telefon numarası aktif olarak hizmet vermektedir.

  Audi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Audi şikayet hattı servisi üzerinden yetkili müşteri temsilcileri ile iletişim kurulabilir ve kişilrin mevcut problemleri hızlıca çözülmeye çalışır. Audi Audi şikâyet hattı telefon numarası üzerinden müşteri temsilcilerine hızlı ve kolayca bağlanarak kişiler sorunlarını çözebilir.

  • Audi Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 28 34

  Audi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Audi müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri üzerinden şikayet hattından farklı olarak yol yardımı talep edilir. Yol yardım hizmeti de müşteri hizmetleri gibi 7 gün 24 saat boyunca, resmi ve diğer tatiller de dahil olmak üzere hizmet verir.

  • Audi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Audi Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Audi çağrı merkezi telefonu, şikayet hattıyla birlikte 2 hattan oluşur. Şikayet hattı daha çok kişilerin problemlerini çözmesi için oluşturulmuştur. Ancak çağrı merkezi üzerinden Audi, arabaları veya hizmetleriyle ilgili her türlü bilgi aktarımı gerçekleşir. Audi çağrı merkezi telefonları 0212 366 51 51 veya 444 28 34 olarak kullanılabilir.

  Audi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Audi firmasına çekilmek istenen fakslar, kağıt olarak gönderilmez, bu nedenle faks numarası da yoktur. Sadece mail kanalından belge alımı yapılır. Faks olarak resmi mail adresi kullanılır. Audi genellikle kurumlar arası belge aktarımı için bu yöntemi kullanır.

  • Audi Müşteri Hizmetleri Faks Adresi: info@audi.com.tr

  Audi Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Audi Genel Müdürlüğü, Asya Yakasında, diğer birçok firmanın aksine Kocaeli ilinde bulunur ve Çayırova ilçesinde yer alır.

  • Audi Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0262 676 90 90
  • Audi Genel Müdürlük Adresi: Şekerpınar Mahallesi Anadolu Caddesi No: 22 Çayırova / Kocaeli

  Ayrıca ATV şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Audi İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Audi insan kaynakları bağlantıları, müşteri hizmetleri üzerinden veya mail yoluyla yapılabilir. Bunlardan ayrı tutularak insan kaynakları için bir iletişim bilgisi sağlanmamıştır. İnsan kaynakları departmanı, boşta bulunan pozisyonlarla ilgili bilgi verir. Ayrıca kişilerin yaptıkları başvuruları değerlendirerek taraflara dönüş sağlar.

  • Audi İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: info@audi.com.tr

  Audi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Audi iletişim formu, Audi’nin resmi internet sitesi üzerinden “Şikayet- Öneri- Memnuniyet Formu” başlığı altından doldurulur. Bu alanda kişilerin iletişim bilgileri, hangi şirket ve bayiden hizmet aldıkları, eklemek istedikleri dosyalar varsa eğer bu dosyaların eklenebileceği bir bölüm bulunur. Burada kişilerin aldıkları yedek parçalar, yol yardımı hizmetleri ve diğer tüm hizmetlerin değerlendirmeleri yapılabilir.

  Audi Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Audi şirketi, güncel olarak haberleri ve duyuruları sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaşır. Özellikle piyasaya yeni sürülen araçların ülkelerde satışa sunulacağı tarihler, kampanyalar ve diğer bilgiler güncel olarak paylaşılır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ