Avast Müşteri Hizmetleri Numarası, Avast Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Avast Müşteri Hizmetleri Numarası

  Avast Müşteri Hizmetleri Numarası

  Avast müşteri hizmetleri destek hattı bilgisi kuruluş tarafından sunulmamaktadır. Avast, antivirus programı hizmeti veren bir yapı olup, Avast müşteri hizmetleri desteği internet üzerinden sağlamaktadır. Google arama motoruna ‘’ Avast antivirüs destek’’ başlığı ile arama yapılarak, resmi web sitesi içerisinde bulunan, müşteri hizmetlerine erişim sağlanmaktadır. Sayfaya giriş yapılması ile açılan sekme içerisinde, yapmak istediğiniz işlem girilmelidir. Yapılabilen işlemler arasında, şifre belirleme, şifre değiştirme, başvuru ve şikayette bulunma yer almaktadır. Bu işlemlerden biri sekmeye yazılarak, online olarak destek alınmaktadır. İşlemlerin yapılması için izlenecek yollar yazının alt başlıkları içerisinde sunulmaktadır.

  Papara müşteri hizmetleri bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Avast Müşteri Hizmetleri İle Şife Belirleme Nasıl Yapılır?

  Şifre için Avast müşteri hizmetleri numarası kullanımı yapılamamaktadır. Müşteri hizmetleri desteğini internet üzerinden vermektedir. Müşteri hizmetler işlemlerini yapabilmek için Google arama motorunda ‘’Avast antivirüs destek’’ başlığı aratılmalıdır. Arama sonucu çıkan sayfaya girilerek, destek alınabilmektedir. Sayfa görüntülendiğinde çıkan kutucuğa, şifre belirleme işlemi yapılacağı bilgisi girilmelidir. Daha sonra izlenecek aşamalar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Şifre belirleme işlemi için yaptığınız aratma sonucu, şifre belirleme ekranı açılmaktadır.
  • Bu ekrana ad, soy ad ve kullanıcı numarası girilmelidir.
  • Şifre kısmına ise kullanılmak istenilen şifre girilmeli ve onay kutucuğuna tıklanmalıdır.
  • İşlem sonrası, yeni şifreyi teyit için tekrar girmeniz istenmektedir.
  • Şifrenin tekrar yazılıp, onay kutucuğunun tıklanması ile şifre belirleme işlemi tamamlanmaktadır.

  Şifre işlemleri ve fatura bilgisi alımı haricindeki işlemler için mail yoluyla destek sağlanmaktadır. Müşteri hizmetleri desteğini mail yoluyla almak için, Avast resmi web sitesi adresine giriş yapılmalıdır. Web sitesi adres bilgileri ve mail yoluyla destek alımı hakkında bilgiler son iki başlık içerisinden öğrenilebilmektedir.

  Müşteri Hizmetleri İle Şifre Değişimi Nasıl Yapılır?

  Şifre yenileme için Avast müşteri hizmetleri numarası yoluyla destek sağlanamamaktadır. Şifre yenileme desteği internet üzerinden yapılmaktadır. Avast müşteri hizmetleri desteğini web sitesi üzerinden vermektedir. Google arama motoruna ‘’Avast şifre değişim desteği’’ yazılarak çıkan sayfaya girilmelidir. Bu sayfa üzerinde bulunan sekmeye, şifre değişim işlemi yapılacağı yazılıp, onaylanmalıdır. Daha sonra izlenecek adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Onay sonrası çıkan ekrana kullanıcı şifresi ve ad, soy ad girilmelidir.
  • Kullanılmak istenilen yeni şifre bilgisi girilmelidir.
  • Onay kutucuğuna tıklanmalıdır.
  • Sistem yeni şifreyi teyit etmek için tekrar girilmesini istemektedir.
  • Şifre tekrar girilerek doğrulanır ve onay kutucuğuna tıklanır.
  • Sistem yeni şifrenin tanımlanmasını gerçekleştirir.

  Müşteri Hizmetleri İle Ödeme Tutarı Bilgileri Nasıl Öğrenilir?

  Fatura bilgisi için Avast müşteri hizmetleri numarası üzerinden destek verilmemektedir. Avast müşteri hizmetleri desteği için internet web sitesi üzerinden çalışma sağlamaktadır. Google arama motoruna ‘’Avast fatura tutarı öğren’’ başlığı aratılarak, çıkan sayfaya girilmelidir. Sayfa ekranında açılan sekmelere girilecek bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Ad, soy ad, kullanıcı şifresi girilmelidir.
  • Fatura sorgulama sekmesine tıklanmalıdır.
  • Bu işlem ile ödenmesi gereken son fatura görüntülenmektedir.

  Fatura ödemeleri hakkında görüntüleme, Avast’ın resmi web adresi üzerinden sağlanabilmektedir. Müşteri hizmetlerine yönelik tüm işlemler, paneller üzerinden sağlanmaktadır. Telefon numarası üzerinden verilen her hangi bir müşteri hizmetleri işlemi bulunmamaktadır. Avast, anti virüs programı kullanımı sağlayan bir yapı olduğundan dolayı, müşteri hizmetlerine yönelik destekler internet aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu işlemlerin haricinde destek almak isteyenler, mail yoluyla Avas’a ulaşmalıdır. Mail yoluyla müşteri hizmetlerinden destek alımının nasıl sağlandığı, alt başlılar içerisinde sunulmaktadır.

  Müşteri Hizmetleri Mail Desteği Nasıl Alınmaktadır?

  Mail için Avast müşteri hizmetleri adresi www.avast.com olarak belirlenmektedir. Avast müşteri hizmetleri danışmanlığı, yukarıda belirtilen durumlar haricinde alınacak ise mail gönderimi ile destek sağlanabilmektedir. Mail gönderme işlemi için izlenecek aşamalar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Yukarıda verilen resmi web site adresine girip, mail gönder sekmesine tıklanmalıdır.
  • Mail göndermek için sistemin sorduğu kullanıcı şifresi girilmelidir.
  • Mail içerisinde destek almak istediğiniz konuyu yazmanız gerekmektedir.
  • Maili başlık altında verilmiş olan adrese göndermeniz gerekmektedir.
  • Talebiniz müşteri temsilcileri tarafından okunup, aynı mail adresi üzerinden dönüş sağlanacaktır.
  • Bu işlem ile internet üzerinden sorunlarınızın çözümü gerçekleştirilmektedir.

  Müşteri hizmetleri üzerine kayıtlı bir telefon desteği numarası bulunmamaktadır. Müşteri hizmetleri destekleri resmi web sitesi üzerinden ve bu başlık altında sunulan mail adresinden yapılmaktadır. Mailleri inceleyen müşteri hizmetleri kısa süre içerisinde dönüş sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri iletişime geçerken aynı mail adresi üzerinden bilgilendirme yapılmasını sağlamaktadır.

  Passolig müşteri hizmetleri bilgileri için tıklayınız.

  Müşteri Hizmetleri İle Şikayet Kaydı Nasıl Yapılır?

  Şikayet için Avast müşteri hizmetleri numarası bilgisi bulunmamaktadır. Şikayet için Avast müşteri hizmetlerine, mail yolu ile ulaşılmaktadır. Avast’ın üst başlıkta sunulan, resmi web sitesi adresine girilip, mail gönder sekmesi tıklanmalıdır. Mail gönderim işlemi ile öneriler sunulabilmektedir. Daha sonra izlenecek aşamalar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Sistemin soracağı kullanıcı şifresi girilmelidir.
  • Mail ekranına, şikayette bulunulmak istenen konu ve nedeni yazılmalıdır.
  • Mail ‘’gönder’’ sekmesine basılarak, yollanmalıdır.
  • Müşteri hizmetleri gönderilen maili inceler ve aynı adres üzerinden cevaplar.
  • Bu cevap içerisinde sorununuzun giderilmesine yönelik cevap sağlanmaktadır.

  Avast müşteri hizmetleri üzerine kayıtlı görünen bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Müşteri hizmetlerine yönelik destek ve iletişim mail yoluyla sağlanmaktadır. Kişiler tüm öneri ve şikayetleri hakkında konu içeriğini, mail yoluyla müşteri temsilcilerine ulaştırabilmektedir. Ulaştırılan problemlerin giderilmesi için sunulan çözümler, AVAS tarafından mail halinde gönderilmektedir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. tuğrul efil dedi ki:

   üyelikten ayrılmak istiyorum. ulaşacak bir yer yok.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler