Avea Müşteri Hizmetleri Numarası, Avea Müşteri Hizmetleri Şikayet Talebi
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea müşteri hizmetleri destek hattı ‘’444 1 500’’ olarak belirlenmiştir. Bu numara üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçilebilmektedir. Avea müşteri hizmetleri yoluyla fatura borcu öğrenme, tarife başvurusu yapabilme olanağı sunulmaktadır. Numara üzerinden tarife başvuru yapılan tarifelere, internet tanımlaması yapılabilmektedir. Müşteri temsilcisi yoluyla tarifelerin içerikleri tanıtılıp, hat üzerine en uygun tarife seçenekleri tanımlanmaktadır. İnternet tarifelerinde de müşteri temsilcisi kanalı ile bilgi alınarak, kişiye en uygun tarife tanımlaması gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler müşteri hizmetleri sayesinde, Avea şubelerine gitmeden yapılabilmektedir. İşlemlerin yapılması için izlenecek yollar alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Migros müşteri hizmetleri numarasına buradan bakabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Tarife Belirleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Tarife tanımlama için Avea müşteri hizmetleri numarası ‘’444 1 500’’ numarası aranmalıdır. Numara üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisi tarife tanımlama işlemi öncesi, müşteri bilgilerinin teyidini sağlamaktadır. Kişiye en uygun tarifenin seçilebilmesi amacı ile bilgilendirme yapılmaktadır. Bağlanma işlemi sonrası izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine ad, soy ad ve müşteri numarası aktarılmalıdır.
 • Müşteri temsilcisine tarife tanımlama işlemi yapılmak istendiği belirtilmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisi, tarifeler hakkında bilgi sunmaktadır.
 • Bilgi sunulan tarifelerden biri seçilmelidir. Seçim ile birlikte tarife hat üzerine tanımlanmaktadır.

Tanımlama işlemi sonrası, hattın kullanımı belirlenen tarife üzerinden yapılacaktır. Fatura tutarları ve kullanım şartları tarifeye yönelik uygulamalar üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu işlem sayesinde Avea şubelerine gitmeye gerek duymadan, tarife tanımlama işlemi gerçekleşmektedir. Tarife tanımlaması öncesi, uygun tarifeler hakkında ayrıntılı bilgi alınabilmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Red Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Avea Müşteri Hizmetleri İle İnternet Tarifesi Nasıl Belirlenir?

İnternet tanımlama için Avea müşteri hizmetleri numarası ‘’444 1 500’’ aranmalıdır. Bu numara üzerinden, müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisi tarife değişikliği öncesi, tarifeler hakkında geniş bilgi sunmaktadır. Müşteri temsilcisine bağlanma sonrası izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine müşteri numarası iletilmelidir.
 • Ad, soy ad bilgileri verilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine hat üzerine internet tanımlanmak istendiği belirtilmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisi, internet tarifeleri hakkında bilgi sunmaktadır.
 • Anlatılan tarifeler içerisinden seçim yapılmalıdır.
 • Seçim yapılan tarife, müşteri temsilcisi tarafından hatta tanımlanmaktadır.
 • Tanımlama işlemi ile hat üzerinden internet kullanımına başlanabilmektedir.

Bu işlem sayesinde, Avea şubelerine gitmeye gerek kalmadan, Avea müşteri hizmetleri telefon numarası ile internet tanımlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Müşteri temsilcisinin sunmuş olduğu bilgilendirme işlemi ile kişiye en uygun tarife seçilmektedir. Seçilen tarifenin hat üzerine tanımlanması ve kullanımı kısa süre içerisinde sağlanabilmektedir.

Avea Müşteri Hizmetleri İle Fatura Bilgisi Nasıl Öğrenilir?

Fatura sorgulama için Avea müşteri hizmetleri numarası ‘’444 1 500’’ aranmalıdır. Bu numara üzerinden müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisi fatura tutarları hakkında bilgiyi, görüntüleyebilme olanağına sahiptir. Müşteri temsilcisi yoluyla fatura sorgulamak için izlenecek diğer aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine ad, soy ad ve müşteri hizmet numarası iletilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine fatura sorgulama işlemi yapılmak istendi belirtilmelidir.
 • Müşteri temsilcisi bilgileri teyit edip, son faturaların görüntülemesini sağlamaktadır.
 • Fatura tarihi ve tutarı hakkında bilgileri iletmektedir.

Bu işlem sayesinde Avea şubelerine gitmeye gerek kalmadan fatura son ödeme tarihi ve tutarı öğrenilebilmektedir. Hizmet sayesinde, fatura ödemeleri ve zamanı kontrol edilebilmektedir. Fatura hakkında takip sağlamak, borç bakiyesi oluşmasını engellemektedir. Tarih ve tutarların öğrenilmesi ile faturalar gününde yatırılabilmektedir. Geçmişe yönelik fatura borçları ve faiz ücretlendirmeleri de müşteri hizmetleri numarası üzerinden öğrenilebilmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri Hizmetleri İle Tarife Değişimi Nasıl Yapılır?

Tarife değişikliği için Avea müşteri hizmetleri numarası ‘’ 444 1 500’’ aranmalıdır. Bu numara aranıp, müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisi tarifesinden memnun olmayan kişilerin, tarife değişikliği yapabilmesi adına, bilgilendirme sağlamaktadır. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra yapılması gerekenler, şu şekilde sıralanmaktadır

 • Müşteri temsilcisine ad, soy ad ve müşteri hizmet numarası iletilmelidir.
 • Tarife değişikliği yapılmak istendiği söylenmelidir.
 • Bilgilerin teyidini sağlayan müşteri temsilcisi, avantajlı tarifeler hakkında bilgi sunmaktadır.
 • Bilgisi alınan tarifelerden biri seçilmektedir.
 • Seçilen tarife, hat üzerine tanımlanmaktadır.

Tanımlama işleminin hemen sonrasında, hat kullanımı yeni tarife üzerinden sağlanmaktadır. Tarifenin değişme işlemi ile bir sonraki ay yansıtılacak fatura ve kullanım şartları, yeni tarife koşullarına göre ayarlanmaktadır. Bu işlem sayesinde Avea şubelerine gitmeye gerek kalmadan, telefon üzerinden yeni tarife tanımlama işlemi sağlanabilmektedir. Tarife tanımlaması öncesi, kullanım özellikleri hakkında, geniş bilgi alınabilmektedir.

İnial Kart müşteri hizmetleri bilgisi için tıklayınız.

Müşteri Hizmetleri İle Şikayet Talebi Nasıl Oluşturulmaktadır?

Şikayet kaydı için Avea müşteri hizmetleri numarası ‘’444 1 500’’ aranmalıdır. Bu numara üzerinden müşteri temsilcisine bağlantı sağlanmaktadır. Müşteri temsilcisi, müşterilerin aldığı hizmetin iyileştirilmesi adına kayıt gerçekleştirmektedir. Yapılan kayıtlar, kurum tarafından incelenmektedir. Şubeler yoluyla yaşanan problemlerde, şubelere uyarı yapılması sağlanmaktadır. Bağlanma sonrası izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Avea müşteri hizmetleri müşteri temsilcisine, kişinin müşteri hizmet numarası aktarılmalıdır.
 • Müşteri temsilcisine şikayet veya öneride bulunacak konu ve içeriği belirtilmelidir.
 • Müşteri temsilcisi anlatılan konu üzerine şikayet kaydı gerçekleştirmektedir.
 • Bu kayıt kurum tarafından incelenerek, gerekli iyileştirilmeler sağlanacaktır.

Bu işlem sayesinde Avea şubelerine gitmeye gerek duyulmadan şikayet ve öneri kaydı yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri kayıt sonrası, problemin giderilmesi için en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri sorunun giderilmesi amacı ile telefon numarası üzerinden geri dönüş sağlamaktadır. Tüm bu işlemler, hizmetin iyileştirilmesi ve müşterilerin kaliteli hizmet alması amacı ile gerçekleştirilmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler