Avon Müşteri Hizmetleri Numarası, Avon Müşteri Hizmetleri Sipariş Kontrol
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Avon Müşteri Hizmetleri Numarası

  Avon Müşteri Hizmetleri Numarası

  Avon müşteri hizmetleri destek hattı ‘’ 0850 250 28 66’’ olarak belirlenmiştir. Bu numara aranıp, müşteri temsilcisine bağlantı sağlanmaktadır. Müşteri temsilcileri ürün iadesi, kampanyalar hakkında bilgi alımı konularında destek sağlamaktadır. Avon müşteri hizmetleri üzerinden ürünlerin değişiminin yapılması hakkında da destek verilmektedir. Avon internet alışveriş sitesinden alınan ürünlerin takibi, müşteri hizmetleri yoluyla sağlanmaktadır. Avon müşteri hizmetleri sorunlara destek bulurken, kampanyalar hakkında da bilgilendirme yapmaktadır. Tüm bu işlemler telefon üzerinden gerçekleşmektedir. İşlemleri gerçekleştirebilmek için izlenmesi gereken aşamalar, yazının alt başlıkları içerisinde sunulmaktadır.

  Halkbank müşteri hizmetlerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Avon Müşteri Hizmetleri Hangi Durumlarda Destek Sağlamaktadır?

  Danışma işlemleri için Avon müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 250 28 66’’ aranmalıdır. Bu numara üzerinden müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcileri Avon ürünleri ile ilgili yaşanılan problemler hakkında destek sağlayabilmektedir. Müşteri hizmetleri sipariş verilen ürünlerin izlenmesi ve bilgilerin kişiye aktarılmasını sağlamaktadır. Avon müşteri temsilcisinden al destek alınabilecek durumlar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Ürünün yanlış gönderilmesi durumu için iade desteği
  • Ürünün kusurlu gönderilmesi halinde değişim desteği
  • Ürünün adrese ulaşmaması halinde ürün takibi desteği

  Bu konular hakkında tüm sorun ve öneriler Avon müşteri temsilcilerince cevaplanmaktadır. Müşteri temsilcilerinden bu konulara ek olarak, kampanyalı ürünler hakkında bilgi alınabilmektedir. Avon alışveriş sitesi üzerinde uygulanan aylık kampanyalar ve avantajlı fiyat fırsatları hakkında da bilgi alınabilmektedir. Kampanyalardan yararlanılarak, uygun tutarlı alışverişler yapılabilmektedir.

  Müşteri Hizmetleri Ürün İadesi Nasıl Yapılmaktadır?

  İdade talebi için Avon müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 250 28 66’’ aranmalıdır. Bu numara üzerinden müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisine bağlanma işlemi sonrası izlenecek aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Müşteri temsilcisine Avon internet alışveriş adresi üzerinden alınan ürünün kodu ve ad, soy ad bilgileri verilmelidir.
  • Ürünün iade edilmek istendiği ve sebebi belirtilmelidir.
  • İşlem sağlayan müşteri temsilcisi, ürün faturası ile birlikte PTT şubesine gidilmesi gerektiğini iletmektedir.
  • PTT şubelerinden ürünün faturası gösterilerek, ürün kargoya verilmektedir.
  • PTT kargosu ürünün Avona geri gönderilmesini sağlamaktadır.
  • Ürünün kargoya verilmesi ile birlikte, ürün için ödenen ücret, kişinin kredi kart hesabına iade edilmektedir.

  Bu işlem aşamaları ile Avon müşteri hizmetleri sayesinde ürün iadesi yapılabilmektedir. Ürün iadesinin gerçekleştirilebilmesi için, ürün alındıktan en geç 14 gün içerisinde iade yapılmalıdır. İade işlemi talebi, Avon ürününün faturası ile birlikte gerçekleştirilmelidir. 14 gün süreyi geçmiş olan talepler için iade alınamamaktadır.

  Müşteri Hizmetleri İle Ürün Değişim Talebi Nasıl Yapılır?

  Ürün değişimi için Avon müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 250 28 66’’ aranmalıdır. Bu numara üzerinden, müşteri temsilcisine bağlantı sağlanmaktadır. Müşteri temsilcisi ürün değişim talebi oluşturmaktadır.  Ürün değişim talebi yapılırken izlenecek adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Müşteri temsilcisine Avon alışveriş sitesinden alınan ürünün kodu aktarılmalıdır.
  • Ürünün yanlış gelmesi sonucunda değişiminin yapılmak istendiği iletilmelidir.
  • Müşteri temsilcisi görüşmeyi kayıt altına alıp, PTT şubesinden ürünün gönderilmesini talep etmektedir.
  • PTT şubesine ürün faturası ile teslim edilmektedir.
  • PTT şubesi ürünün Avon’a gönderimini sağlamaktadır.
  • Avon ise alışveriş sırasında girilen adrese, yeni ürünün gönderimini sağlamaktadır.

  Bu işlem ile telefon üzerinden, ürün değişim talebinde bulunulabilmektedir. Ürünün değişiminin yapılabilmesi için, en geç 14 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir. Ürün faturası ile birlikte, PTT şubelerine teslim edilmelidir. Faturası bulunmayan ve değişim talebi 14 gün aşıldıktan sonra yapılan ürünlerin, değişimi sağlanamamaktadır.

  HSBC müşteri hizmetleri bilgisi için tıklayınız.

  Müşteri Hizmetleri İle Sipariş Kontrolü Nasıl Yapılır?

  Sipariş takibi için Avon müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 250 28 66’’ aranmalıdır. Bu numara üzerinden müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisi ürün hakkında bilgileri görüntüleyerek, kişiye iletmektedir. Avon alışveriş sitesi üzerinden alınan ürünlerin takibi ve kargoya çıkışı, Avon müşteri hizmetleri yoluyla öğrenilmektedir. Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmede izlenecek adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Avon müşteri temsilcisine, ürünün kodu iletilmelidir.
  • Avon müşteri temsilcisine, ürünün takibinin yapılmak istendiği belirtilmelidir.
  • Ürün sipariş bilgilerini görüntüleyen müşteri temsilcisi, ürünün kargoya verildiği bilgisinin, iletilmesini sağlamaktadır.

  Bu işlem sayesinde telefon yoluyla siparişin ne zaman elinize ulaşacağı ve kargoya verilme tarihi öğrenilebilmektedir. Ürün siparişi üzerinden uzun zaman geçtiyse ve ürün elinize ulaşmadıysa, takip bilgilerinden ürünün kargoya ne zaman verileceği öğrenilebilmektedir. Takip bilgilerine erişim, müşteri temsilcilerince sağlanıp, kişiye iletilmektedir. Ürün hakkında kargoya verilme bilgisi alındıysa, adres bilgilerine kısa sürede ulaştırılmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi müşteri temsilcisinden, edinilebilmektedir.

  Müşteri Hizmetleri İle Kampanyalar Hakkında Bilgi Nasıl Alınır?

  Kampanya fırsatları için Avon müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 250 28 66’’ aranarak, müşteri temsilcilerinden bilgi alınmaktadır. Kampanyalar hakkında bilgi alımı sayesinde, fiyatı düşen ürünler öğrenilebilmektedir. Numara üzerinden Avon müşteri hizmetleri temsilcilerine bağlantı sağlanmaktadır. Kampanyalar hakkında bilgi alımı için izlenmesi gereken adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Müşteri temsilcisine ad, soy ad bilgisi sunulmalıdır.
  • Müşteri temsilcisine Katalogda yer alan veya Avon alışveriş sitesinden görülen ürünün kodu verilmelidir.
  • Müşteri temsilcisi ürünü görüntüleyip, ürünün kampanyaya dahil olup olmadığı hakkında bilgi sunmaktadır.
  • Ek olarak kampanyaya dahil olan ürünler hakkında bilgi vermektedir.

  Bu işlem ile Avon alışverişlerinde, fırsatlardan yaralanmanız sağlanmaktadır. Almak istenilen ürün kampanya koşullarına dahil ise, düşük tutarlar üzerinden alışveriş sağlanmaktadır. Avon her ay farklı bir ürün çeşidi için kampanyalar oluşturmaktadır. Bu kampanyalar müşteri hizmetleri yoluyla takip edilebilmektedir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler