Axa Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Axa Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Axa Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Axa Sigorta şirketi, Fransa kökenli yatırım, emeklilik ve sigorta yapan bir firmadır. Türkiye’ye 2011 yılında gelmiştir ve dünya genelinde daha çok Orta Doğu ülkelerinde aktif rol alır. Axa sigorta Türkiye’de genellikle sağlık sigortası hizmeti almak için kullanılır. Bunun yanında hayat sigortası, araç sigortası ve diğer sigorta hizmetleri de verir. 2011 itibariyle, sigorta şirketiyle yaşanan sorunlar ve diğer şikayetler için Axa sigorta şikayet hattı telefon numarası kullanılmaya başlanmıştır.

Axa Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Axa sigorta şikayet hattı telefon numarası, müşterilerin şirket dahilinde yaşadıkları sorunları çözebilmek için açılmış bir hattır. Bu hat üzerinden Axa sigorta müşterileri şikayetlerini müşteri temsilcilerine aktarabilir ve çözülmesini sağlayabilirler. Bildirilen şikayetler bireysel olmak zorunda değildir, farklı şubelerde görülen düzensizlikler veya ilgisizlikler de şikayet hattına bildirilebilir.

  • Axa Sigorta Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 250 99 99

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Axa sigorta müşteri hizmetleri, müşterilerine veya müşterisi olmak isteyen kişilere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Tatil günleri veya diğer günler fark etmeksizin Axa Sigorta müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

  • Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Axa Sigorta Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Axa sigorta çağrı merkezi telefon numarası ile şikayet hattı ortak olarak kullanılır. Kişilerin yapmak istedikleri tüm işlemler için çağrı merkezi numarası olan 0850 250 99 99 üzerinden ulaşabilirler.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Axa sigorta, faks numarası kullanmayan şirketlerden biridir. Kurumlar veya diğer şirketler arası iletilmesi gereken her belge, Axa Sigorta’nın resmi mail adresine iletilir.

Ayrıca Aras Kargo şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Axa sigorta genel müdürlüğü, İstanbul’dun Beyoğlu ‘nda bulunur. Axa Sigorta bünyesinde hizmet veren tüm şubeler buraya bağlıdır.

  • Axa Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 334 24 24
  • Axa Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Meclisi Mebusan Caddesi No:15 Salıpazarı/ Beyoğlu/ İstanbul

Axa Sigorta İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Axa sigorta insan kaynakları iletişimi, müşteri hizmetleri veya Genel Müdürlük üzerinden sağlanabilir. İnsan kaynakları departmanı, personellerle ilgilenir. Gerekli görülen durumlarda personel alımı ve çıkarımı yapma hakkına sahiptir. Dönemsel olarak işe alınacak kişiler insan kaynakları tarafından belirlenir. İnsan kaynaklarıyla kurulmak istenen iletişimler Genel Müdürlüğün resmi mail adresi üzerinden de gerçekleşir.

  • Axa Sigorta İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 0212 334 24 24 veya [email protected]

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Axa sigorta iletişim formu, Axa Sigorta’da hizmet alan kişilerin doldurabilecekleri, müşteri memnuniyeti formu olarak da bilinen bir formdur. Sigorta sahipleri, şubelerden aldıkları hizmette kusur görmeleri veya müşteri temsilcileri ile sorunları çözememeleri gibi durumların ardından sorunlarını şirkete iletmek veya aldıkları hizmetten duydukları memnuniyeti belirtmek için bu formu kullanabilirler. Bu formda kişilerden iletişim bilgileri talep edilir. Şirkete iletilen mesajlar sonrasında yoğunluğa bağlı olarak 1-5 iş günü içerisinde müşterilere dönüş sağlar.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Axa Sigorta Şirketi, resmi sosyal medya hesaplarında kampanyaları ve şirkette yapılan güncellemeleri, yeni eklenen sigorta türleri gibi haberleri duyurur.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İtopya Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler