Bambi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Bambi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bambi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bambi, 1961 yılında İstanbul’da kurulan bir ayakkabı firmasıdır. 1966 yılında aktif olarak üretime başlamıştır. Güncel olarak Türkiye çapında 113 şubesi vardır. Ayrıca bambi, fabrika üretimi yapmayan bir şirkettir. Ürettiği tüm terlikler, ayakkabılar, botlar ve diğer ürünler personellerinin elinde yapılır. Bambi ürünlerinde, kargolarında ve diğer konularda yaşanan sorunların firmaya iletilebilmesi için Bambi şikâyet hattı telefon numarası aktif olarak kullanılmaktadır.

  Bambi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bambi şikâyet hattı telefon numarası Bambi üzerinden yapılan tüm alışverişlerde yaşanan sorunlar için kullanılmaktadır. Bu sorunlar internet üzerinden veya fiziki şubelerden yaşanmış olabilir. Ayrımları olmaksızın şikayet hattına başvuru yapılabilir.

  • Bambi Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 200 35 00

  Bambi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Bambi müşteri hizmetleri, 7/24 hizmet vermektedir. Hafta sonları, tatil günleri ve resmi tatil sayılan günlerde de Bambi müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabilir. Ayrıca, müşteri hizmetleri üzerinden kişiler stok sorgusu da gerçekleştirebilir.

  • Bambi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Bambi Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Bambi çağrı merkezi, şikayet hattından ayrılmıştır. Bambi bünyesinde destek talep edilen ürünler farklı dahili hatlara bağlanmıştır. Şikayet hattı olarak da bilinen müşteri hizmetleri telefonu da alınmak istenen diğer hizmetler için aranabilir. Müşteri temsilcileri kişileri ilgili oldukları telefonlara yönlendirecektir. 0850 200 35 00 hattının 225-026 dahili numaralarını çağrı merkezi, 180-181 dahili numaraları da alışveriş işlemi için kullanıma açıktır.

  Ayrıca Audi şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Bambi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Bambi şirketi, faks numarası diğer şirketlerle olan evrak alışverişini sağlamak için kullanır. Genelde bireysel olarak yapılan alışverişlerde belge gönderimleri internet üzeriden, Bambi’nin resmi mail adresine yapılır.

  • Bambi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 777 67 95

  Bambi Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Bambi genel müdürlüğü, kuruluşu itibariyle İstanbul’da bulunur. Bu genel müdürlük aktif olarak üretim yapan fabrikaya bağlıdır ve İkitelli’de bulunur.

  • Bambi Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 200 3 500
  • Bambi Genel Müdürlük Adresi: İkitelli OSB Mah. Heskoop San.Sitesi Heskoop C Blok Sok. No:2 13 Asma Kat 1/1

  Bambi İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Bambi insan kaynakları iletişimleri, genel müdürlük üzerinden gerçekleşir. Bunların yanında Bambi, aktif olarak özellikle yeni mezunları işe alan yenibiris, kariyer.net gibi sitelerden de başvuru yapılabilir. Genellikle bireysel olarak yapılan başvurular, Bambi’nin resmi mail adresi üzerinden gerçekleşir.

  • Bambi İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: info@bambiayakkabi.com

  Bambi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Bambi iletişim formu, Bambi’nin resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. Bu form kişilerin yaşadıkları sorunların çözülmesi amacıyla kullanılır. Bambi müşterilerin kişisel bilgilerini ve iletişim adresleri talep edilir. Mağazalar veya ürünler hakkındaki şikayetler değerlendirilerek kişilere en kısa sürede dönüş yapılır.

  Bambi Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Bambi’nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden şirketin dönemsel olarak yaptığı indirimleri ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Bambi, hem sosyal medyada hem de internet üzerinden satış yapan Trendyol ve Hepsiburada gibi internet siteleri üzerinde aktif olarak kampanyalarını duyurur. Sosyal medya hesapları üzerinden satış yapmaz ancak sosyal medya hesaplarının mesaj kısımları müşterilere açıktır. Bu mesaj bölümünden şikayetler, talepler, ürün sorgulamaları veya müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleşebilen diğer işlemler de yapılabilir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler