Baymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Baymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Baymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Baymak, Türkiye’de kurulan ısıtma ve soğutma hizmetleri sağlayan bir şirkettir. Daha sonra Hollandalılar tarafından satın alınmıştır. Türkiye çapında 1000 civarında satış noktası bulunur. 1967 yılında kurulmuştur. Şu an BDR Thermea’nın alt kuruluşu konumundadır. Baymak, müşterilerinin klima veya kombilerinde yaşanan sorunların hızlıca şirkete iletilebilmesi amacıyla Baymak şikayet hattı telefon numarasını kullanır.

  Baymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Baymak şikayet hattı, Baymak müşterilerine ve Baymak ürünlerini kullanmak isteyen kişiler için aktif olarak açık tutulan bir hattır. Baymak şikayet hattı telefon numarası üzerinden kişiler, ürünleriyle, aldıkları hizmetlerle ve şirket çalışanlarıyla ilgili şikayetlerini bildirebilirler.

  • Baymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 02 35

  Baymak Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Baymak müşteri hizmetlerinin hatları, müşterilerinin her daim ulaşabilmesi için 7/24 aktif olarak çalışır. Müşteri hizmetlerine istediğiniz saat aralığında ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Baymak Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Baymak Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Baymak çağrı merkezi telefonu şikayet hattıyla beraber kullanılır. Bu ortak hat Baymakla, yetkili servisleriyle veya ürünlerle ilgili her durum, şikayet veya memnuniyet için kullanılır. 444 02 35 numarası üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

  Baymak Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Baymak faks numarası, Baymak üzerinden alınan tüm ürünlerin faturaları veya diğer evrakları için kullanılır. Bu faks numarası, sadece kurumlar arası kullanıma müsaade etmez. Bireysel veya kurumsal, her kişi bu faks numarasını kullanabilir.

  • Baymak Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 304 19 99

  Baymak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Baymak genel müdürlüğü, İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunur. Bu genel müdürlükte bir de satış mağazası vardır. Bu mağazadan satın alım işlemleri gerçekleşmektedir.

  • Baymak Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: 0216 581 65 00
  • Baymak Genel Müdürlüğü Adresi: Orhanlı Beldesi, Orta Mahalle Akdeniz Sokak No:8 Tepeören Mevkii Orhanlı/Tuzla İSTANBUL

  Ayrıca Bambi şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Baymak İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Baymak insan kaynakları iletişimi, Baymak Genel Müdürlüğünün telefon numarası veya resmi mail adresleri üzerinden gerçekleşir. İnsan kaynakları bölümü, şirkete dahil edilecek elemanlarla ilgilenir. Şirket bünyesinde veya Baymak bayiliklerindeki eksik personelleri tespit eder, görevini düzgün yapmayan kişileri işten çıkarır. Bunların yerine yeni kişilerin alım sürecini de takip eder. İnsan kaynakları genellikle ihtiyaç duyduğu durumlarda gerekli yerlere iş ilanları vererek işe alım gerçekleştirir. Kişilerin özgeçmişlerini gönderdikle mail adresi dışında farklı internet siteleri üzerinden de başvuru alır.

  • Baymak İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: merkez1@baymak.com.tr

  Baymak Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Baymak iletişim formu, genellikle Baymak üzerinden hizmet alan kişiler tarafından doldurulması istenen bir memnuniyet formudur. Bu formda hizmet gören kişiler, aldıkları hizmeti, saha personellerini, iletişimlerini ve problemlerinin çözülüp çözülmediğini belirtirler. Form doldurulurken iletişim bilgileri talep edilir. Böylece problemleri çözülmemiş kişilere yoğunluğa bağlı olarak en kısa zamanda geri dönüş yapılır ve problemlerinin çözülmesi hedeflenir.

  Baymak Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Baymak sosyal medya hesapları üzerinden dönemsel indirimleri, kampanyaları ve yeni piyasaya sürülen ürünlerini paylaşır. Ayrıca Baymak, enerji tasarrufuna ve yenilenebilir enerjiye önem veren bir firmadır. Bu nedenle kullanılan ürünlerden nasıl daha fazla tasarruf edileceği ile ilgili de düzenli olarak paylaşımlar yapar. Küresel ısınma ve diğer doğa olaylarına da dikkat çeker.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler