BDDK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

BDDK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  BDDK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu, 23 Haziran 1999 tarihinde, Türkiye içindeki bankaların ve diğer tüm finansal kuruluşların piyasa düzenini sağlamak ve haksız rekabeti önlemek için kurulan bir kurumdur. Hukuk İşleri Daire Başkanlığı ve Risk Yönetimi Daire Başkanlığı gibi kendine bağlı birçok kurumu bulunur. BDDK’nın asıl amacı, rekabetin düzgün olarak ilerleyebilmesi için gerekli ortamı yaratmak ve bu düzen ortamını korumaktır. BDDK şikayet hattı telefon numarası da bireysel veya kurumsal olarak tespit edilen düzensizliklerin tespit edilmesi için açılan bir hattır.

  BDDK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  BDDK şikayet hattı, banka ile ilişkisi olan herkesin kullanabileceği bir hattır.Tüm bankalar için kullanmaya açık olan BDDK şikayet hattı telefon numarası, başka bir kuruma veya telefon numarasına gerek duymadan kişilerin kullanacağı bir şikayet numarasıdır.

  • BDDK Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 55 65

  BDDK Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  BDDK çağrı merkezi, tüketici olarak nitelendirilen banka müşterilerine kesintisiz hizmet sağlar. Şikayet hattı da müşteri hizmetleri de 7 gün 24 saat, çalışma ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere aktiftir.

  • BDDK Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  BDDK Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  BDDK çağrı merkezi numarası, şikayet hattına ek olarak bir hattan daha oluşur. Banka müşterileri, çağrı merkezine ulaşabilmek için hem 444 55 65 hattını hem de 0850 222 23 35 hattını kullanabilirler.

  BDDK Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  BDDK faks numarası, bireysel olan banka müşterilerinin kullanımına açık olarak, evrak gönderim ve alımları için kullanılan bir telefondur. Yapılan şikayetler sonrasında, BDDK tarafından bazen kanıt bazen de farklı amaçlarla istenen belgeler, kuruma internet üzerinden ulaştırılamaz. Bu nedenle de faks telefonu aktif olarak kullanılır.

  • BDDK Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 282 09 46

  Ayrıca Axa Sigorta şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  BDDK Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  BDDK Genel Müdürlüğü, İstanbul’da bulunur. İstanbul dışında bazı büyük şehirlerde de yapıları bulunmaktadır.

  • BDDK Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 214 50 00
  • BDDK Genel Müdürlük Adresi: Büyükdere Cad. No:106 Esentepe Şişli/İSTANBUL

  BDDK İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  BDDK insan kaynakları iletişimleri, BDDK’nın Genel Müdürlüğü üzerinden gerçekleşir. İnsan kaynaklarıyla kurulacak iletişimler BDDK genel müdürlüğü telefonu üzerinden kurulabilir. İnsan kaynakları bölümü, işe yeni alınacak kişilerleilgilenir. BDDK devlete bağlı bir kurum olması nedeniyle de alımlar belirli sınavlara bağlıdır. Sınavlardan sonra işe alım tarihleri, işe alım bölümleri ve kontenjanları gibi duyurular da BDDK’nın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşir.

  • BDDK İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 0212 282 09 46

  BDDK Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  BDDK iletişim formu, “e-Şikayet” adı altında oluşturulmuş BDDK’nın internet sitesine bağlı olan sayfadan doldurulur. İletişim formu olarak bahsedilen form, diğer şirketlerdeki gibi istek, dilek veya memnuniyet içeren mesajların verilebileceği bir form değildir. Bu sayfadan sadece ilgili banka ve diğer finansal kuruluşlarda görülen sorunlar ve bu sorunların iletildiği mesajlar yer alır. Ayrıca sistem üzerinden kişiler iletişim bilgilerini de beyan ederler. Yaşadıkları sorunların çözümü ardından bu iletişim bilgileriyle kişilere dönüş sağlanır.

  BDDK Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumunun resmi sosyal medya hesapları yoktur. Duyurulmak istenen tüm haberler ve diğer bilgiler, BDDK’nın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler