Beko Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Beko Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Beko Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Beko, 1955 yılında Türkiye’de ve Koç Holding bünyesinden kurulan bir beyaz eşya şirketidir. Şu an aktif olarak yaklaşık 15.000 çalışanı vardır ve Arçelik bünyesiyle anlaşmalı olarak üretimine devam eder. Çamaşır makinesi, buzdolabı gibi büyük beyaz eşyaların yanında kahve makinesi, mikser gibi küçük ev aletleri de üretir. Beko firmasından alınan hizmetlerin değerlendirilmesi ve memnuniyetsizliklerin şirkete ulaştırılması için Beko şikayet hattı telefon numarası kullanılmaktadır.

  Beko Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Beko şikayet hattı telefon numarası, Beko müşterilerinin aldıkları ürünler veya aldıkları hizmetler sonucu memnun kalmadıkları hizmetlerin bildirilmesi için açılan bir hattır. Bu hat üzerinden Beko müşterileri çağrı merkezine kolayca ulaşılabilirler.

  • Beko Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 210 0 888 veya 444 0 888

  Beko Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Beko müşteri hizmetleri, müşterilerine kesintisiz olarak hizmet verir. Küçük veya büyük ev aletlerinin arızalarının giderilmesi için 7 gün 24 saat Beko müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

  • Beko Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Beko Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Beko çağrı merkezi telefonu, şikayet hattından ayrı olarak tutulmaz. Çağrı merkezi ve şikayet hattı üzerinden kişiler bütün sorunlarını çözebilirler. Beko çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 210 0 888 veya 444 0 888 telefonları kullanılabilir.

  Beko Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Beko firmasının faks numarası yoktur çünkü Beko, faks olarak alınması gereken bütün belgeleri internet üzerinden, resmi mail adresi üzerinden alır. Beko’ya mail üzerinden belge gönderebilmek için evrakların önce taratılması gerekir.

  • Beko Müşteri Hizmetleri Faks İletişimi: hizmetleri@beko.com

  Ayrıca BDDK şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Beko Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Beko genel müdürlüğü, kurulduğu yer olan Stülüce’den taşınmıştır ve Kadıköy’de bulunur. Bu genel müdürlük İstanbul’un Asya yakasında yer alır.

  • Beko Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 444 08 88
  • Beko Genel Müdürlük Adresi: Caferağa Mahallesi Albay Faik Sözdener Caddesi No: 19 Kadıköy / İstanbul

  Beko İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Beko’nun insan kaynakları iletişimi, Arçelik şirketine bağlı olması nedeniyle Arçelik üzerinden yapılır. Genellikle Arçelik, elemana ihtiyaç duyduğu zamanlarda başta internet sitesi olmak üzere farklı yerlere iş ilanları verir. Bu ilanlar üzerinden uygun görülen kişilerle insan kaynaklarıyla iletişim sağlanabilir. Bunlardan bağımsız iletişi kurulmak istenmesi durumunda, şirket bünyesinde çalışan birinin şikayeti gibi, müşteri hizmetleri telefonu veya Beko’nun resmi mail adresi kullanılabilir.

  • Beko İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: hizmetleri@beko.com veya 444 0 888

  Beko Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Beko iletişim formu, internet üzerinden ve Beko’nun Whatsapp hattı üzerinden doldurulabilir. İnternet sitesi üzerinden doldurulan formlarda kişilerin isim soy isim ve diğer iletişim bilgileri istenir. Şikayet, memnuniyet ve isteklerin yazıldığı mesajlar şirkete iletilir ve müşteri temsilcilerinin yoğunluğuna bağlı olarak 3 ile 5 gün arasında kişilere dönüş sağlanır. Bu iletişim formu yerine daha çok Whatsapp hattı tercih edilir. Whatsapp hattından iletilen şikâyetlere daha hızlı dönüş sağlanmaktadır.

  Beko Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Beko’nun sosyal medya hesapları, daha çok dönemsel olarak yapılan kampanyaları duyurmak için kullanılır. Sene sonu indirimleri, KDV ve ÖTV indirimleri gibi yapılan özel kampanyalar resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ