Bellona Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Bellona Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bellona Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bellona şirketi, 1995 yılında Boydak Holding tarafında kurulmuş bir mobilya şirketidir. İstikbal ve mondi şirketleriyle kardeş olarak nitelendirilir ancak ortaklıkları yoktur. Bellona’nın şu anki sahibi Erciyes Anadolu Holding’tir. Bünyesinde güncel olarak toplam 3.778 kişi barındırır. Bellona kullanıcılarının şirketten almayı en çok tercih ettiği ürünler yatak, koltuk takımı, çocuk ve genç odalarıdır. Ayrıca bellona, müşterilerinin yaşadıkları farklı problemleri iletebilmeleri için Bellona şikayet hattı telefon numarasını aktif tutar.

  Bellona Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bellona şikayet hattı, müşterilerin yaşadıkları problemlerin hızlıca çözülmesi için kurulmuştur. Yaşanan sorunların şubeleri, öncelikle şirket dahilinde iletilir. Daha sonra ilgili mercilere aktarımı sağlanır. Ayrıca Bellona şikayet hattı telefon numarası çift hat olarak hizmet verir.

  • Bellona Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 33 99 veya 0850 222 33 99

  Bellona Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Bellona müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca ulaşım mümkündür. Bellona müşterileri, bu hat üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanarak şubelerin konumları, stok durumu veya satın alınan ürünlerin durumları hakkında bilgi edinebilirler.

  • Bellona Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Bellona Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Bellona müşteri hizmetleri hattı ile şikayet hattı ortak hizmet sunar. Çağrı merkezi üzerinden kişiler, Bellona firmasıyla ilgili bütün duydu, düşünce, istek ve şikayetlerini müşteri hizmetlerine iletebilirler. 444 33 99 veya 0850 222 33 99 hatları üzerinden çağrı merkezi iletişimi sağlanabilir. 444 hattı tüm operatörler için ücretsizdir. 0850 hattı ise kişilerin mevcut tarifeleri üzerinden konuşulan süre kadar ücretlendirilir.

  Bellona Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Bellona faks numarası üzerinden Bellona’nın Genel Müdürlüğüne gönderilmek istenen belgeler hızlıca iletilir. Bu numarayı genellikle şubeler kullanır. Şubelerden genel merkeze iletilmek istenen belgeler bu numara üzerinden de Bellona’nın resmi mail adresi üzerinden de gönderilir.

  • Bellona Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0352312 16 75

  Ayrıca Baymak şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Bellona Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Bellona şirketinin Genel Müdürlüğü Türkiye’nin Kayseri ilinde bulunur. Bu genel merkeze bağlı bulunan bir de fabrika vardır ve Bellona dahilinde hizmete sunulan bütün ürünler burada üretilerek farklı illerin depolarına dağıtılır.

  • Bellona Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0352 312 16 70
  • Bellona Genel Müdürlük Adresi: Organize Sanayi Bölgesi 14. Cad. No:14 Melikgazi / Kayseri

  Bellona İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Bellona insan kaynakları iletişimleri, Genel Merkeze bağlı bulunan şubelerle gerçekleşir. Türkiye’nin dört bir yanına şube açmış Bellona, iş alımları için şubeleri yetkilendirmiştir. Şubelerce işe kabul edilen kişilerin bilgileri daha sonra Genel Merkeze gider. Her şube için insan kaynakları iletişim bilgileri aynı değildir. Ancak daha detaylı bilgi almak için Bellona Genel Merkezi aranabilir veya resmi mail adreslerine elektronik posta gönderilebilir.

  • Bellona İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 0352 312 16 70

  Bellona Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Bellona müşteri memnuniyeti formu, sadece Bellona’nın resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. Bu formda kişilerin aldıkları ürünlerin kusurları, eşyaların kurumları için gelen ekibin tavrı hakkında olan yorumlar yapılabilir.

  Bellona Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Bellona, sosyal medya hesaplarını yeni açılan şubelerini duyurmak veya yeni üretilen eşyalarını duyurmak için kullanmaktadır. Bellona’nın resmi  sosyalmedya hesaplarını takip ederek bu bilgilere ulaşabilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler