Bernardo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Bernardo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bernardo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bernardo, 1984 yılında İstanbul’da kurulan bir züccaciye markasıdır. Yemek, çay ve kahve takımları üretir ve Türkiye’nin sevilen markalarından biridir. İstanbul dışında farklı illerde olmak üzere toplam 24 ilde şubesi vardır. Bernardo’nun en çok tercih edilen ürünlerinden biri de çeyiz setleridir. Bernardo şirketi, ürünleri veya müşterilerinin aldığı diğer hizmetler karşısında olan sorunlar için Bernardo şikayet hattı telefon numarasını kullanıma açmıştır.

  Bernardo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bernardo şikayet hattı telefon numarası, alışverişte bulunmuş kişilerin şikayet veya memnuniyetlerinin bildirilmesi için kurulmuştur. Bu hat üzerinden müşteri hizmetlerine veya yetkili kişilere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.

  • Bernardo Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0212 347 48 18 veya 0 850 532 27 63

  Bernardo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Bernardo müşteri hizmetleri, kullanıcılarına hizmet vermek için 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak çalışır. Resmi tatil günlerinde veya hafta sonları da Bernardo müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  • Bernardo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Bernardo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Bernardo çağrı merkezi, şikayet hattından ayrı kullanılmaz. Müşteri hizmetleri hattı üzerinden hem şikayet hem de talep ve diğer işlemler yapılmaktadır. 0212 347 48 18 veya 0 850 532 27 63 hatları üzerinden çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca bellona şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Bernardo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Bernardo faks numarası, şirketlerden veya diğer şubelerden genel müdürlüğe aktarılması gereken belgelerin daha hızlı gitmesini sağlar. Faks numarası ayrıca iadesi verilen ürünlerin belgeleri için de bireysel olarak kullanıma açıktır. Faks numarasının yanında Bernardo’nun resmi mail adresi de kullanılabilir.

  • Bernardo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 850 532 27 64

  Bernardo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Bernardo genel müdürlüğü, kuruluşu itibariyle İstanbul’da bulunur. Genel merkezde de Bernardo’nun satış mağazası yer alır ve buradan da alışveriş yapılma imkanı vardır.

  • Bernardo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 347 48 18
  • Bernardo Genel Müdürlük Adresi: Mahmutbey Mahallesi, 2413. Sok Öksüzoğulları Plaza, E-1 Blok No:5/92 Kat: 9 Bağcılar/İstanbul

  Bernardo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Bernardo insan kaynakları, Bernardo bünyesine alınacak yeni personellerle ilgilenir. Genel müdürlükte ya da şubelerde yaşanan eleman eksikliklerinin tespiti ardından farklı mecralara ilanlar verilerek dönüşler alınır. Bernardo, verdiği ilanlardan sonra kişilerin özgeçmişlerini mail yoluyla ister. Ayrıca Bernardo şirketi, güncel olarak kurulan iş bulma siteleri, özellikle kariyer.net ve Linkedin profilleri üzerinden iş başvuruları alır.

  • Bernardo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: musterihizmetleri@agemutfak.com.tr

  Bernardo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Bernardo iletişim formu, Bernardo’nun resmi internet sitesi üzerinden, “Bize Ulaşın” adlı bölümden doldurulur. Bu bölümden, kişilerin yaşadıkları memnuniyet, karşılaştıkları sorunlar ve bu durumların hangi şubelerde gerçekleştiği firmaya iletilir. Kişilerden yalnızca iletişim bilgileri talep edilir ve müşteri temsilcilerinin yoğunluğuna bağlı olarak dönüş süresi değişebilir.

  Bernardo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Bernardo, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan zücaciye şirketlerinden biridir. Özellikle mevsimsel olarak düzenlenen kampanyalar, yeni çıkarılan kreasyonlar takipçileri ile paylaşılır. Bu hizmetlerin yanında, Bernardo’nun resmi sosyal medya hesapları mesaj bölümleri de aktiftir. Kişiler müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi üzerinden ulaşamamaları durumunda ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi alabilir veya mesajlarını iletebilirler.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler