Bim Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları Nelerdir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

BİM Müşteri Hizmetleri Numarası

BİM Müşteri Hizmetleri Numarası

BİM çağrı merkezi ile iletişime geçmek isteyenler için BİM müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 254 44 44’tür. Bim müşteri hizmetleri numarasından Türkiye’nin ilk indirim mağazacılığı şirketi olan BİM’e ulaşarak isteklerinizi, şikayetlerinizi, önerilerinizi, sorularınızı ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz. BİM’de müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

Bim Müşteri Hizmetleri Hangi Saatlerde Hizmet Verir?

BİM müşteri hizmetleri çalışma saatleri haftanın her günü 09:00 ile 21:00 saatleri arasındadır. Dini ve milli bayram günlerinde BİM müşteri hizmetlerine sorun, şikayet ve öneriler için belirtilen saatler içerisinde ulaşılabilir.

Bim ile İletişime Geçmek İçin Hangi Yollar Kullanılır?

BİM’e ulaşmak için kullanılan iletişim yolları karşılaşılan sorunların çözümü, şikayetlerin iletilmesi ve farklı konularda BİM ile iletişime geçilmesi amacıyla kullanılabilir. Aşağıda BİM ile iletişime geçmenin yollarına yer verilmiştir:

 • https://bim.com.tr/ adresi üzerinden BİM web sitesine giriş yapılarak “Bize Ulaşın” menüsü kullanılabilir. Menü altında yer alan “İletişim Formu” bölümündeki formu doldurarak istek, şikayet, sorun bildirisi yapabilir, öneride bulunabilir ya da soru sorabilirsiniz.
 • BİM’in müşteri hizmetlerini (0850 254 44 44) arayarak istek, şikayet, sorun bildirisi yapabilir, öneride bulunabilir ya da soru sorabilirsiniz.
 • Ebubekir Caddesi No:73 Sancaktepe/ İstanbul adresindeki BİM Genel Müdürlüğü şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 • 0216 564 03 03 numaralı telefonu arayabilir ya da 0216 311 79 78 numaralı telefona faks çekebilirsiniz.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarası nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bim Müşteri Hizmetlerinden Hangi Konularda Destek Alınabilir?

Bim müşteri hizmetlerinin sunduğu destekler müşterilerin BİM mağazası ve ürünleri ile ilgili konuları kapsar. BİM müşterileri yapmış oldukları alışverişler ile ilgili memnuniyetlerini ve şikayetlerini müşteri hizmetleri ile paylaşabileceği gibi önerilerini de iletebilir. BİM standart ve aktüel ürünleri ile ilgili bilgi almak için de Bim müşteri hizmetleri hizmet sunmaktadır.

Kiralık dükkanı olan ve BİM tarafından dükkanının tutulmasını isteyen mülk sahipleri de BİM müşteri hizmetlerine ulaşarak taleplerini iletebilirler. Kiralık dükkan talebini iletmek isteyen mülk sahipleri ayrıca BİM web sitesi üzerinden iletebilirler.

Kiralık Dükkan Teklifleri BİM Web Sitesi Üzerinden Nasıl İletilir?

Web sitesinden BİM’e kiralık dükkan teklifi iletmek için https://bim.com.tr/ linkine giriş yapılarak “Hakkımızda” menüsü altında yer alan “Kiralık Yeriniz mi Var?” sayfası kullanılır. İlgili sayfaya giriş yapmanın ardından sahip olunan mülk ve kişisel bilgilerin yer aldığı formun doldurulması gereklidir. Aşağıdaki bilgilerin yer aldığı formun doldurularak “Gönder” düğmesi kullanılarak iletilmesi ardından en kısa sürede BİM yetkilileri mülk sahibiyle iletişime geçerek talep değerlendirme sonuçlarını iletmektedir:

 • Mülk sahibi adı ve soyadı
 • Mülk sahibi telefon numarası ve e-posta adresi
 • Mağaza metrekaresi (Zemin metrekare ölçüsü ayriyeten talep edilmektedir)
 • Mağazaya ait bodrum veya asma kat olması halinde metrekare ölçüleri
 • Mağazanın bulunduğu adres bilgileri
 • Güvenlik kodu

En Yakın BİM Nerede?

En yakın BİM şubesi BİM web sitesinde yer alan “Mağaza Bul” menüsü kullanılarak tespit edilebilir. Menüye giriş yapılarak ikamet edilen il ve ilçe seçimi yaparak size en yakın BİM şubesini bulabilir ve hesaplı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktüel Ürün Nedir?

Aktüel ürün haftada 2 gün 10 – 15 arası ürünün çok uygun fiyatlara satışa sunulduğu dönemdeki ürünlerdir. Aktüel ürünler sürekli stoklarda bulundurulmamaktadır ve bu kampanya döneminde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Yüksek kalitede, sınırlı sayıda ve çok uygun fiyatlara sahip olan aktüel ürünler BİM’in siz müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı bir fırsattır. Aktüel ürünler kampanyasının hizmet verdiği günler Salı ve Cuma günleridir. Siz de bu günlerde size en yakın BİM şubesine giderek ayrıcalıklı ve ekonomik alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kuveyt Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

BİM Çalışma Saatleri

BİM mesai saatleri tüm illerde 12 saattir. BİM’in açılış saati 09.00, kapanış saati ise 21.00’dir. Personeller öğle yemeklerine dönüşümlü olarak çıktıkları için BİM öğle arasında da hizmet vermeye devam etmektedir. Yalnızca Cuma günleri Cuma namazı bitimine kadar kapanmaktadır. Aklınızda bulunmasında fayda var ki BİM Cumartesi ve Pazar günleri de aynı çalışma saatleri aralığında çalışmaktadır.

Ayrıca Yapı Kredi müşteri hizmetleri bilgilerine bakabilirsiniz.

BİM Ürün Çeşitleri Nelerdir?

BİM ürün türleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kırmızı ve beyaz etten süt ve süt ürünlerine, peynir çeşitlerinden bakliyata, taze sebze ve meyvelerden atıştırmalıklara, dondurulmuş ürünlerden temizlik malzemelerine, içeceklerden tatlılara çok kapsamlı ve çok ekonomik ürün yelpazesine sahiptir. Üstelik bu kaliteli ve ekonomik ürünlerin birçoğunu sadece BİM’de bulabilmektesiniz. Sadece BİM müşterileri için üretilen ekonomik, kaliteli ve lezzetli bu ürünlere ulaşmak için BİM’in size en yakın şubesi sizleri beklemekte.

BİM Hediye Kartına Nasıl Sahip Olunur?

BİM hediye kartı siparişi BİM mağazalarından ya da bölge merkezlerinden verilebilir. Genellikle Ramazan aylarında ihtiyaç sahipleri için alınan ve yardım amaçlı olarak kullanılan BİM hediye kartı ile ihtiyaç sahiplerini sevindirebilirsiniz. Hediye kartının nasıl kullanıldığı hakkında aşağıda sıralanan bilgilere göz atabilirsiniz:

 • 50 TL ve 100 TL bedelli olan hediye kartları BİM’in her şubesinde geçerlidir.
 • Kartların bakiyesi bitene kadar birden fazla kez kullanabilmektesiniz.
 • Kartların teslimatından sonra kullanım süresi 1 yıldır.
 • Hediye kartlarının teslimatı öncesinde ödeme yapılmaktadır.
 • Yapılan ödemeler avans niteliğindedir. Fiş veya fatura alışveriş yapan müşteriye verilmektedir.
 • Ödeme yaptığınız takdirde hediye kartlarının elinize geçmesi en geç bir haftayı bulmaktadır.
 • Bu Kart ile normal alışveriş yapar gibi bütün BİM mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. İster gıda ürünü isterseniz de temizlik malzemesi alımı yapabilirsiniz yani bütün BİM ürünlerinden satın alabilirsiniz.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Burger King Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde sorunlarınızı ve şikayetlerinizi BİM müşteri hizmetleri numarasını arayarak bildirebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler