Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

BİMCell Müşteri Hizmetleri Numarası

  BİMCell Müşteri Hizmetleri Numarası

  Bimcell çağrı merkezi numarasından müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 444 45 51 aranmalıdır. Türkiye’nin en büyük süpermarketler zincirine sahip olan BİM şirketinin Türk Telekom iş birliği ile hizmete aldığı GSM operatörü olan BİMCell’in müşteri hizmetleri ağı oldukça gelişmiştir. Bimcell müşteri hizmetleri numarası aracılığı ile istediğiniz ve merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilir, destek isteyebilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

  BİMCell çağrı merkezi sayesinde hat alımı, hat iptali gibi konular hakkında bilgi alabilir ve şikayet, görüş bildiriminde bulunabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz, sorununuz ve şikayetiniz olduğunda direkt olarak Bimcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek en doğru ve en sağlıklı karar olacaktır.

  Ayrıca Turkcell müşteri hizmetleri bilgilerine bakabilirsiniz.

  Bimcell Müşteri Hizmetleri Kimler Faydalanabilir?

  BİMCell müşteri hizmetlerinden yararlanabilenler BİMCell hattına sahip olan ya da sahip olmak isteyen bireylerdir. Türkiye’nin en büyük süpermarket zinciri olan BİM’in Türk Telekom ile iş birliği içerisinde olarak hayata geçirdiği GSM operatörü olan BİMCell müşteri hizmetleri oldukça deneyimli bir kadroya sahiptir.

  BİMCell’in Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

  BİMCell’in avantajları arasında uygun fiyatlı oluşu önemli bir yer arz etmektedir. Kaliteli ve çok uygun fiyatlı oluşu müşterilerine “Bu fiyata bu kalite” dedirterek şaşırtmış ve büyük bir memnuniyetle BİMCell’i kullanmaya devam etmelerini sağlamıştır. BİMCell ile kaliteden ödün vermeden çok daha uygun fiyata sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz.

  Nasıl BİMCell’li Olunur?

  BİMCell’li olmak için kimlik fotokopinizle size en yakın BİM mağazasına gitmeniz ve size verilen formları doldurmanız hat sahibi olmanız için yeterli olacaktır. Size en yakın BİM şubesini öğrenmek için BİM’in resmî sayfasına girdikten sonra il ve ilçe seçimi yapmanız yeterli olacaktır.

  BİMCell Yeni Hat Kampanyası Nedir?

  BİMcell Yeni Hat Kampanyası sayesinde BİMCell’in size tanıdığı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kullandığınız hattı BİMcell’e taşırsanız Hoş geldin Bonusu ile karşılanacaksınız. BİMCell hoş geldin bonusu avantajları aşağıda sıralanmaktadır:

  • 250 SMS
  • 250 dakika
  • 4 GB bedava internet

  Yukarıda sıralanan ayrıcalıklara sahip olan Hoş geldin Bonusuiçin tek yapmanız gereken var olan hattınızı BİMcell’e taşımak!Üstelik Hoş geldin Bonusu için hiçbir ücret talep edilmemektedir.

  BİMCell Yeni Hat Kampanyası Nasıl Yapılır?

  BİMcell Yeni Hat Kampanyası faydalanabilmesi için eski hattınız hangi operatöre bağlı olduğu ve faturalı/faturalı opsiyonu fark etmemektedir. Tek yapmanız gereken kimlik fotokopinizi alarak bir BİM şubesine gitmeniz ve hattınızı BİMcell’e geçirmeniz. Hattınızı faturasız BİMcell yaptıktan sonra aktive edilmesi gerekmektedir. Hattınız açıldıktan sonra 4551’e “BIMCELL BONUS” yazıp SMS atmanız ve Hoş geldin Bonusu’ndan yararlanmak için onay mesajını beklemeniz yeterli olacaktır.

  BİMcell Hat Fiyatları Ne Kadardır?

  BİMCell hat fiyatları faturalı hat ve faturasız hat tercihinize göre değişiklik göstermektedir. Faturalı hat sahibi olarak BİMCell’li olacaksanız hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Fakat faturasız hat sahibi olarak BİMCell’li olacaksanız 36 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınız takdirde 500 SMS ve 1 GB internet hediyesi BİMCell tarafından hattınıza yüklenecektir.BİMCell’in ayrıcalıklı dünyasına adım atmayı ihmal etmeyin.

  BİMCell Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır?

  BİMCell’de bakiye sorgulaması istediğiniz zaman ücretsiz olarak yapılabilir. BİMCell faturasız hattınızdan aşağıdaki sıralamaları takip ederek bakiye sorgulaması gerçekleştirebilirsiniz:

  • Faturasız hattınızda kalan bakiyeyi görmek için *123#’yi tuşlamanız ve arama yapmanız yeterli olacaktır. Bu aramayı gerçekleştirdiğiniz takdirde ekranınıza gelen bilgi kutusunda bakiyenizi görebilirsiniz.
  • Faturasız hattınızda kalan bakiyeyi öğrenmek için 9333’ü aramayı da tercih edebilirsiniz. Bu şekilde bakiyenizde kalan tutarı sesli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  BİMcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

  BİMcell hattınıza TL yüklemenin ek kolay yolu BİMCell web adresinden geçmektedir. BİMCell web sitesi üzerinden aşağıdaki sıralamayı takip ederek TL yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz:

  • Anasayfada yer alan TL yükleme bölümüne girin
  • Yüklemek yapacağınız telefon numarasını istenen yere girin
  • Yüklemek istediğiniz tutarı seçin
  • Sizden istenen kredi kartı bilgilerini girin
  • Bu adımdan sonra yükleme yapacağınız telefon numarasını tekrar girmeniz gerekmektedir
  • 3D Secure şifresini girerek ödemeyi sonlandırın

  İstediğiniz takdirde herhangi bir BİM şubesinden ya da BİMcell müşteri hizmetleri aranarak da hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

  Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yollarını inceleyebilirsiniz.

  Bimcell Müşteri Hizmetleri Hangi Konularda Yardımcı Olur?

  BİMcell çağrı merkezi yardımları hattınızda kalan tutarı öğrenme, ödenmemiş ve güncel fatura sorgusu yapma ve hattınıza TL yükleme olarak sıralanabilir. Bütün bunlar haricinde aklınızda olan soruları sorabilir, yardım almak istediğin konularda destek alabilir, sorun, şikayet ve öneri bildirisinde bulunabilirsiniz.

  BİMcell Hattınıza Ne Kadar Süre Yükleme Yapmazsanız Kapanır?

  BİMcell hattınızın kapanmaması için aşağıda belirtilen süreleri aşmadan TL yüklemesi yapmanız gereklidir:

  • Aktif Süre (180 gün): Son yükleme yaptığınız tarihten itibaren 180 gün boyunca arama alabilir ve arama yapabilirsiniz. 180 gün sonunda hattınıza TL yüklemesi yapmazsanız 90 günlük pasif süreyi başlatmış olursunuz.
  • Pasif Süre (90 gün):Bu süre zarfında arama yapamazsınız fakat arama alabilirsiniz. Hattınızdan arama yapabilmek için TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Pasif süre sonuna kadar hattınıza TL yüklemesi yapmadığınız takdirde hattınız kapanır ve Abonelik Sözleşmeniz iptal edilir.

  İptal Olan BİMcell Hat Yeniden Nasıl Açılır?

  İptal olmuş BİMcell hattı yeniden açtırmak için hat sahibinin tekrardan Abonelik Sözleşmesi doldurması ve gerekli belgeleri iletmesi gerekmektedir. İptal olan faturasız hattınızı yeniden açtırmanız için gereken süre hat iptal tarihinden itibaren 1 yıldır.

  Bimcell Müşteri Hizmetleri Arama Ücretlendirmesi Ne Kadardır?

  BİMCell çağrı merkezine yapılan arama tarifesi 6 saniye 0.0125 TL şeklinde ücretlendirilmektedir. Fakat paketinizde her yöne kullanım hakkı var ise BİMcell müşteri hizmetleri ile yaptığınız konuşma süresi paketinizde bulunan kullanım haklarınızdan düşecektir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. meryem dedi ki:

   anlamadim

  BİR YORUM YAZ