Biobellinda Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Biobellinda Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Biobellinda Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Biobellinda, kişisel bakım ürünleri üreten bir şirkettir. 1994 yılında Hüseyin ve Süheyla Kullemci  tarafından Türkiye’de kurulmuştur. Biobellinda ürünleri, tamamen yerli ve doğaldır. Saç bakım ürünleri, el ve vücut kremlerinin yanında tekstil ve ev temizlik ürünleri de üretir. Biobellinda, hem mağaza hem de internet satışı yapan bir firmadır. Herhangi bir kanaldan alınan ürünlerle ilgili şikayetler için de Biobellinda şikayet hattı telefon numarasını aktif olarak açık tutar.

  Biobellinda Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Biobellinda, ürünleri veya müşterileriyle yaşanan şirkette yaşanan diğer sorunların hızlı ve kolayca çözülmesi için Biobellinda şikayet hattı telefon numarası kullanılır. Bu hat üzerinden müşteri temsilcileri ile kolayca iletişim kurulmaktadır.

  • Biobellinda Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0800 261 19 61

  Biobellinda Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Biobellinda müşteri hizmetleri, sadece mesai saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları, resmi tatiller ve diğer tatil günlerinde müşteri hizmetleri çalışmaz. Müşteri hizmetlerine hafta içi her gün 09.00-18.00 arasında ulaşabilirsiniz.

  • Biobellinda Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi her gün 09.00-18.00

  Biobellinda Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Biobellinda çağrı merkezi telefonu, şikayet hattından farklı olarak müşterilerine hizmet verir. Kargo işlemleri, alınan ürünlerin iade işlemleri, diğer talepler ve ilgili tüm durumlarla çağrı merkezi ilgilenir. Müşteri hizmetleri, 0800 261 19 61 telefonunun yanında 0216 324 59 99 numaralı telefondan da hizmet verir. Ayrıca firmanın Whatsapp üzerinden de destek hattı bulunmaktadır. 0850 259 69 59 telefonu üzerinden de firmanın resmi Whatsapp hattından destek alınabilir.

  Biobellinda Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Biobellinda faks numarası, şirket üzerinden gönderilen veya alınan resmi evraklar için kullanılır. Bu faks numarası üzerinden bireysel veya kurumsal tüm şirketler Biobellinda şirketine evrak gönderimi yapılabilir.

  • Biobellinda Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 472 12 62

  Ayrıca Bernardo şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Biobellinda Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Biobellinda şirketi, İstanbul’da kurulan ve Genel Müdürlüğü hala İstanbul ilinde olan bir şirkettir. Genel müdürlüğü ile aynı adreste bir satış mağazası da kullanıcılarına hizmet verir.

  • Biobellinda Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 324 59 99
  • Biobellinda Genel Müdürlük Adresi: Örnek Mahallesi Semerkand Caddesi No:29 Ataşehir/ İstanbul

  Biobellinda İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Biobellinda şirketi insan kaynakları bölümü iletişimi, genel müdürlük telefonu üzerinden sağlanmaktadır. İnsan kaynakları bölümü, şirket bünyesinde çalışan ve şirkete yeni alınacak personellerle ilgilenir. Genellikle eleman eksikliğinin yaşandığı zamanlarda farklı internet adreslerine iş ilanları verilir. Bunların yanı sıra, bazen başvurular Biobellinda’nın resmi mail adresleri üzerinden de gerçekleşir.

  • Biobellinda İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 0216 324 59 99 veya iletisim@biobellinda.com.tr

  Biobellinda Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Müşteri iletişim formu, Biobellinda’nın resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bölümünden doldurulur. Bu form, kişilerin firma veya ürünleriyle ilgili yaşadıkları sorunların çözümü için kullanılan bir formdur. Şirketten alınan memnuniyetler de iletilebilir. Fakat güncel olarak bu form yerine Biobellinda’nın resmi Whatsapp numarası kullanılmaktadır. Buradan müşteri temsilcileri kişilere daha hızlı yanıt verirler.

  Biobellinda Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Biobellinda, sosyal medyayı aktif kullanan şirketlerden biridir. Sosyal medya hesapları üzerinden indirimleri ve ürün kampanyalarını duyurur. Ancak resmi sosyal medya hesaparı üzerinden sipariş alınmaz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler