Bizim Toptan Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Bizim Toptan Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Bizim Toptan Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Bizim toptan market çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasındadır. Bizim toptan market cumartesi de aynı çalışma saatleri ile mesaiye devam ederken Pazar günleri sabah 10:00 ile akşam 19:00 arasında çalışmaktadır. Özel günler ve resmi tatillerde çalışma saatleri bulundukları bölgeye göre değişkenlik gösterebilir.

Bizim toptan market Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren toptan gıda satışı mağazalarındandır. Türkiye’de birçok mağazası bulunan market uygun fiyatlı birçok ürünü tüketiciler ile buluşturarak senelerdir en sevilen toptan gıda zinciri olmaya devam etmektedir.

Bizim toptan market kaliteli uygun fiyatlı ürünler satışından her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Bu sebeple mağaza hakkında veya ürünler hakkında tüm detaylı bilgileri 0850 963 62 96 müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir. Görüş, istek veya talepte bulunulabilir.

Bizim Toptan Market’e Özel Markalar Nelerdir?

Bizim toptan market markaları yalnıza Bizim marketler zincirinde satışa sunulmaktadır. Kalitesi ve uygun fiyatlı olması sebebiyle tüketiciler tarafından oldukça sevilen birçok marka farklı ürün çeşitliliği ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bizim toptan markete özel markalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Besler,
 • Natura,
 • Vanesa,
 • Altın Hasat,
 • Bizz Cafe,
 • Sealady,
 • Ona,
 • Halk.

Bizim toptan market sayesinde tüketiciler bütçelerini en iyi şekilde kullanarak ekonomik mutfak harcaması yapabilir. Birçok tüketici toptan ve perakende satış yapan Bizim toptan market sayesinde sağlıklarını koruyarak kaliteli ürünler tüketirken ayrıca tasarruflu bir alışveriş yapmış olur. Tüketiciler bizim toptan market ürünleri hakkındaki sorularını müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilir ve detaylı bir sorgulama yapabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İtopya Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Ayrıca ASKİ çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Bizim Toptan Market Hizmetleri Nelerdir?

Bizim toptan market hizmetleri tüketicileri en kaliteli hizmeti sağlayarak her mutfağın ihtiyacını karşılamaktadır. Büyük şirket yemekhanelerinden bireysel tüketicilere kadar geniş müşteri portföyü bulunan bizim toptan marketin verdiği hizmetler şu şekilde açıklanabilir:

 • Tıkla Gel Al hizmeti,
 • Toptan Market hizmeti,
 • Kurumsal Satış Hizmeti olarak sınıflamak mümkündür.

Bizim Market Tıkla Gel Al Hizmeti

Tıkla gel al hizmetinden faydalanmak için bizim toptan market web sitesini ziyaret etmek yeterlidir. Tüketiciler kendilerine en yakın mağazayı seçerek dilediği avantajlı ürünlerini sepetinde toplamaktadır. Daha sonra teslimat saatini belirleyen tüketici ödeme kanallarından biri ile ödemesini yaparak seçtiği mağazadan ürünlerini kendi belirlediği saatte teslim alır. Sıra beklemeden ve vakit kaybetmeden bizim toptan market avantajlarından yararlanılabilir.

Bizim Market Toptan Market Hizmeti

Bizim marketin toptan market hizmeti ise fabrikalar, şirketler, oteller, unlu mamüller, kantin veya fast food işletmeleri gibi birçok sektöre hizmet vermektedir. Toptan satışta 3 farklı müşteri kitlesi bulunmaktadır. Bunlar Perakende Satış Noktaları (bakkal, market, kuruyemişçi vb.), Horece (restoran, catering vb.), Kurumlar (devlet kurumları, askeriye, vb.) olarak sınıflandırılabilir. Bizim marketin kullanıcılarına sağladığı avantajlı teklifler hem online’da hem de mağazalar da bulunabilir. Kurum ve kişiler dilediği ürünü vakit kaybetmeden uygun fiyatlı bir şekilde satın alabilir.

Bizim Market Kurumsal Satış Hizmeti

Kurumsal satış hizmeti gıdadan hijyen ürünlerine kadar geniş bir yelpaze arasından seçilen ürünlerin bizim toptan satış temsilcilerine ulaştırılması ile satın alınabilir. Kurumsal satış kanallarında kolay ödeme seçenekler, web üzerinden sipariş, kurumsal satış yönetici, müşteri yerinde hizmet gibi destekler bulunmaktadır. Bu hizmetler büyük şirketlerin tüm ofis ve mutfak ihtiyaçlarını ürün çeşitliliği ile sağlayarak hızlı bir işlem önceliği oluşturmaktadır. Bu sayede kurumsal vakit kaybetmeden dilediği ürünü kendi satış yönetici ile bağlantı kurarak belirleyebilir ve dilediği tarihte siparişlerini tekrarlayabilir. Bizim toptan market Türkiye’nin her yerine kurumsal satış desteği sunmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Watsons Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler