Bonus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Bonus Kart Başvurusu
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Bonus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Bonus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Bonus müşteri hizmetlerine direk bağlanma sağlayacaklar ‘’444 0 333’’ numarasına arayarak telesekretere bağlanmalıdır. Telesekreterin bulunduğu bölümde yapılan bilgilendirme esnasında sırasıyla 1, 3 ve 5 rakamları tuşlanmalıdır. Rakamların sırası ile tuşlanması ile direk olarak müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisi Garanti bankası müşterilerine kart işlemleri ve bankacılık işlemlerine ilişkin konularda danışmanlık sağlamaktadır. Bonus müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanarak gerçekleştirilen kredi kartı ve kredi başvurusu bankacılık işlemleri alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

  Sitemizden Akbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır? Buradan öğrenebilirsiniz.

  Bonus Müşteri Hizmetleri Yurt Dışından Bağlanma

  Bonus müşteri hizmetleri yurtdışı numarası ‘’+90 212 444 0 333’’ olarak belirlenmiştir. Yurtdışında yaşayan Garanti Bankası müşterileri bu numara üzerinden iletişim sağlamaktadır. Numaranın aranması ve telesekreter konuşması esnasında sırasıyla 1, 3 ve 5 rakamlarının tuşlanması ile müşteri temsilcisine direk bağlanma gerçekleştirilmektedir. Bonus kart kullanıcıları bu numara üzerinden kredi kartı bilgilerini öğrenebilmekte ve kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Bankanın müşterisi olmayanlar da direk bağlanma yöntemini kullanarak, müşteri temsilcisine ulaşım sağlayıp, bonus kart başvurusunda bulunabilirler. Müşteri hizmetlerinin sunduğu bankacılık hizmetleri alt başlıklar içerisinden öğrenilebilir.

  Bonus Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Kullanıcıları İşlemleri

  Bonus kredi kartı sahipleri, karta dair işlemlerini bonus müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak gerçekleştirmektedir. Müşteri temsilcisine direk bağlanma sağlanıp, kredi kartı işlemleri gerçekleştirilmektedir. Banka kredi kartı kullanıcıları takip ve ödeme işlemleri için bonus müşteri hizmetleri yoluyla danışmanlık alabilmektedir. Bu danışmanlık sayesinde kart ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir ve aylık borç bakiyesinin takibini yapabilirler. Müşteri hizmetleri yolu ile gerçekleştirilen işlemler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Kredi kartı ekstresi sorgulama,
  • Kredi kartı borcu öğrenme,
  • Kredi kartı borç ödeme,

  Bankanın müşterileri, müşteri temsilcisine direk bağlanarak yukarıda bulunan işlemlerden hangisini yapmak istediğini belirtmelidir. Müşteri temsilcisi kişinin TC kimlik numarasını ve kart bilgilerini alarak, Garanti bankası kredi kartı kullanımı yaptığının teyidini sağlamaktadır. Bilgilerin teyidi sonrası, müşteri tarafından talep edilen işlem müşteri temsilcisinin danışmanlığında gerçekleştirilmektedir.

  Bonus Müşteri Hizmetleriyle Kredi İşlemleri İçin Bağlanma

  Bonus müşteri hizmetleri kredi başvurusu işleminin sağlanması amacı ile müşteri hizmetleri telefon numarasının aranması gerekmektedir. Müşteri temsilcisine direk bağlanma yolu ile kredi başvurusu yapılıp, kullanılan kredinin takibi sağlanabilmektedir. Müşteri hizmetleri tarafından kredilere yönelik sunulan hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Kredi başvurusu
  • Kredi hareketlerinin takibi
  • Kredi limitinin yükseltilmesi
  • Kredi kapatılması
  • Kredi aylık ödemeleri hakkında bilgi alınması

  Bankanın müşterisi olan ve ya olmayan tüm kişiler müşteri hizmetleri numarasını arayarak direk bağlanma yöntemi ile müşteri temsilcisine ulaşmaktadır. Müşteri temsilcisine yukarıda bulunan işlemlerden hangisinin yapılmak istendiği aktarılmaktadır. Müşteri temsilcisi danışmanlığı ile istenilen işlem kısa sürede gerçekleşmektedir. Bonus müşterisi olmayan kişiler direk bağlanma sonrası TC kimlik numarası, aylık gelir tutarını ve kimlik bilgilerini müşteri temsilcisine aktarıp, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir.

  Ayrıca Anadolujet müşteri hizmetleri bu yazımızdadır.

  Bonus Müşteri Hizmetleriyle Bonus Kart Başvurusu

  Bonus kart sahibi olmayanlar müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma yolu ile müşteri temsilcisiyle irtibata geçebilmektedirler. Müşteri temsilcisi eşliğinde bonus karta yönelik yapılabilecek başvuru işlemi ve sonrasında kartın takibi ile ilgili işlemler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Bonus kart başvurusunun yapılması,
  • Kaybolan bonus kartın bildirimi ve kapatılması,
  • Bonus kart borcunun ödenmesi,
  • Bonus kart limitinin arttırılması işlemi.

  Bonus kart sahibi olmayan kişi, müşteri temsilcisine direk bağlanma gerçekleştirip, kart başvurusu yapacağını belirtmelidir. Müşteri temsilcisi, bonus kart başvurusu için TC kimlik numarası bilgilerini istemektedir. Bilginin verilmesi ile birlikte müşteri temsilcisi yolu ile istenilen işlem gerçekleştirilmektedir. Garanti Bankası müşterisi olmayanlar, direk bağlanma yöntemini kullanıp, müşteri temsilcisine kimlik bilgileri ve aylık gelir bilgilerini aktararak bonus kart için başvuru sağlayabilmektedir. Kart sahibi olan kişi yukarıda verilen diğer işlemleri ilerleyen süreçte, müşteri temsilcisine direk bağlanma ile sağlayabilmektedir.

  Bonus Müşteri Hizmetlerine Kart Kapatmak İçin Bağlanma

  Kart kapama işlemi için bonus müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi gerçekleştirilmektedir. ‘’444 0 333’’ numarası aranıp, telesekreter sisteminde sırasıyla 1, 3 ve 5 rakamları tuşlanarak müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Bonus kartınız çalındıysa ya da kaybolduysa bonus müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi ile müşteri temsilcisine kayıp bildirimi yapılmaktadır. Kayıp bildiriminin yapılması, kayıp kartınızın müşteri temsilcisi tarafından kapatılmasını sağlamaktadır. Kartın kapatılması işlemi ile birlikte çalınan kart üzerinden her hangi başka bir kişinin işlem yapması, para çekmesi engellenmektedir. Bonus kartın çalınması halinde izlenecek adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Bonus müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirilmelidir.
  • Müşteri temsilcisine TC kimlik numarası ve ad, soy ad aktarılmaktadır.
  • Müşteri temsilcisine kartın çalındığı ve ya kaybolduğu iletilmelidir.
  • Müşteri temsilcisi TC kimlik numarası teyidi sonrası kartın kapatılmasını sağlayıp, işlemi sonlandırır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ