Bosch Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Bosch Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bosch Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bosch, 1886 yılında, Almanya’da Robert Bosch tarafından kurulan bir elektronik alet şirketidir. 2021 itibariyle dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısı olarak da bilinir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli küçük ev aletleri üretimi yapar ve dünyanın çoğu yerinde aktif olarak hizmet verir. Bosch, müşterilerinin ev aletleriyle yaşadıkları sorunların çözümü için Bosch şikayet hattı telefon numarasını kurmuştur.

  Bosch Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bosch şikayet hattı telefon numarasını, Bosch şirketi üzerinden alınmış tüm aletlerle yaşanan sorunların şirkete ve yetkili servislere iletilmesi için aktiftir. Şiakeyet hattı üzerinden iletilen problemlerde sonra kişilerin sorun kayıtları alınır ve en kısa zamanda çözülür.

  • Bosch Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 63 33

  Bosch Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Bosch müşteri hizmetleri, kullanıcıları için 7/24 hizmet verir. Dilediğiniz her saatte çağrı merkezine ulaşabilir ve sorunlarınızı hızlıca bildirebilirsiniz.

  • Bosch Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  Bosch Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Bosch çağrı merkezi, şikayet hattıyla ortak kullanılır. 444 63 33 hattı üzerinden hem şikayetlerinizi bildirebilir hem de Bosch ile ilgili tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden satın alınmış ürünlerin gönderim veya kargo durumları, servise gönderilmiş ürünlerin aşamaları gibi her konuda bilgi alabilirsiniz.

  Bosch Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Bosch faks numarası üzerinden gönderilmek istenen evraklar hızlı ve kolayca gönderilebilir. Ancak Bocsh ilgili belgeleri kağıt olarak göndermez. Bu nedenle de gönderilecek evrakların mail üzerinden e-belge olarak gönderilmesi gerekir.

  • Bosch Müşteri Hizmetleri Faks Adresi: boschcagrimerkezi@bshg.com

  Ayrıca BMW şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Bosch Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Bosch genel müdürlüğü, farklı ürün yelpazeleri için farklı yerlerde bulunur. Yani küçük ev aletlerinin genel müdürlüğü ile bina teknolojileri genel müdürlüğü aynı yerde değildir. İstanbul’da Ümraniye ve Maltepe ilçelerinde, Kocaeli’nde de Çayırova semtinde bir genel müdürlük bulunur. Bunların hepsi tek bir genel müdürlüğe başlanmıştır.

  • Bosch Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 24 74
  • Bosch Genel Müdürlük Adresi: Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark A Blok 34854 Maltepe, İstanbul

  Bosch İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Bosch insan kaynakları iletişimleri, Bosch müşteri hizmetleri, Bosch’un resmi internet sitesi üzerinden ve diğer iş bulma platformları üzerinden gerçekleşir. İnsan kaynakları departmanı, Bosch bünyesinde çalışan personellerle ve yeni personel alımlarıyla ilgilenir. Şirkette eksik görülen bölümler için genellikle ilan verilir. Bu ilanlar bazen resmi internet sitesi üzerinden bazen de farklı platformlardan verilir. Bu ilanlardan sonra insan kaynakları kişilere ulaşım sağlar.

  • Bosch İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 444 63 33

  Bosch Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Bosch iletişim formu, Bosch’un internet sitesi üzerinden doldurulur. Bu form, müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanamaması durumunda doldurulabilir. Bu form, kişilerin satın aldıkları ürünlerle ilgili sorunları, ilgili şubedeki satış sorumlularının tavırları veya farklı konularla ilgili olarak doldurulabilir. Formun şirkete ulaştırılması için iletişim bilgileri zorunludur.

  Bosch Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Bosch resmi sosyal medya hesapları üzerinden dönemsel olarak yaptığı kampanyalar ve indirimleri duyurur, yeni çıkarılan ürünler ve özelliklerini ayrıntılı olarak paylaşır. Ayrıca Bosch, enerji tasarrufuna önem veren firmalardan biridir ve düzenli olarak bununla ilgili paylaşımları da vardır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler