Boyner Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Boyner Müşteri Hizmetleri Numarası

  Boyner Müşteri Hizmetleri Numarası

  Boyner müşteri hizmetlerinin numarası 444 29 67’dir. Boyner müşteri hizmetleri uzman kadrosuyla çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Boyner müşteri potansiyeli çok fazla olan bir şirkettir. Bazı durumlarda Boyner müşteri hizmetlerinde arama yoğunluğu yaşanabilmektedir.

  Boyner müşteri hizmetlerinde şikayetler ve öneriler bildirilebilmektedir. Onun dışında soru ve sorunlar için de destek sağlanmaktadır. Örneğin satın alınan ürünler ile ilgili iade veya internet alışverişinde yaşanan aksaklıklarla ilgili destek imkanı sunulmaktadır.

  Boyner Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

  Boyner müşteri hizmetleri çalışma saatleri sabah 09:00 ve akşam 22:00 arasındadır. Boyner müşteri hizmetlerini bu saatler arasında arandığında istenilen hizmetten faydalanabilir.

  Beko müşteri hizmetlerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Boyner Müşteri Hizmetleri Diğer Ulaşım İmkanları Nelerdir?

  Boyner müşteri hizmetlerine ulaşım yolları çeşitlidir. Boyner müşteri hizmetlerinin çağrı merkezi dışında da mail üzerinden veya merkez ofis numarasından da müşteri hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet çeşitliliği oldukça önemlidir. Çünkü bir yerdeki hizmetlerden memnun kalınmadığında farklı bir mecraya geçerek oradan da şikayet ve öneriler iletilebilmektedir.

  Ancak belirtmek gerekir ki öncelik çağrı merkezi olmalıdır. Boyner müşteri hizmetlerinin kapsamında çağrı merkezi çalışanları eğitilmiş uzman kadrolardır. Deneyimli ekip sorunları çözmek için hazır bulunmaktadır.

  Boyner Büyük Mağazacılık Merkez Ofis numarası 0212 335 75 00’dir. Burası en yetkili mercidir. Ancak daha hızlı ve etkin çözümler için buraya çağrı merkezi tarafından sonuç alınamaması halinde başvurulması önerilir.

  Boyner müşteri hizmetleri kapsamında ulaşılabilecek diğer bir mecra ise maildir. Mail adresi de titizlikle kontrol edilerek gerekli hizmetler sağlanmaktadır. Boyner firmasının mail adresi şu şekildedir: info@boyner.com.tr

  Boyner internet alışverişi imkanı da sağlamaktadır. E- ticaret ile ilgili olan öneri ve yorumlar için de ayrı bir mail adresi hizmete sunulmuştur. E-ticaret ile ilgili olmayan durumlarda yukarıdaki adres kullanılmalıdır. E-ticaret ile ilgili olan öneri ve yorumlar için e-ticaret@boyner.com.tr adresi kullanılabilir.

  Boyner Müşteri Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

  Boyner müşteri hizmetlerinden faydalanabilenler öncelikle Boyner’den alışveriş yapanlardır. Boyner alışverişleri satış mağazalarından yapıldıysa Boyner müşteri hizmetlerinden yararlanılabilir. Onun dışında internet alışverişleri için de yararlanabilir. Alışveriş yapmak için Boyner mağazasına üye olunması gerekmese de üye olunması halinde ek avantajlara sahip olunur.

  Boyner’in kişiyi daha iyi tanımasına olanak sağlayan üye olma işlemi ile kişiye özel imkanlar sunulabilmektedir. Üye olma işlemi mail adresiyle ve şifre alarak gerçekleştirilir. Boyner üyeleri Boyner müşteri hizmetleri dışında çeşitli imkanlara da erişim sağlarlar. Boyner’e üye olmanın kazandırdığı avantajlar şu şekildedir:

  • Kampanyalar ve fırsatlardan haberdar olmak
  • Yenilikleri yakından takip edebilmek
  • Kişiye özel alışveriş olanaklarından yararlanmak
  • Sonraki alışverişlerde kullanmak üzere yapılan alışverişlerde puan toplamak
  • Eşitli indirim olanaklarından yararlanabilmek

  Boyner Müşteri Hizmetleri İle Sipariş Takibi Yapılabilir mi?

  Boyner müşteri hizmetleri ile sipariş takibi yapılabilmektedir. 444 29 67 numarasını arayarak siparişlerle ilgili destek sağlanabilmektedir.

  Boyner ile yapılan alışveriş son derece güvenlidir. Kredi kartı bilgileri kaydedilmeden, otomatik olarak ödeme işlemi gerçekleşmektedir. Onun dışında üye olunduğunda girilen kişisel bilgiler de keza gizlidir. Hiçbir bilgi kişinin bilgisi paylaşılamamaktadır.

  Kişisel verilerin korunması hakkında Boyner müşteri hizmetleri üzerinden detaylı bilgi sağlanabilir.

  Zyxel müşteri hizmetleri bilgileri içeriğimizde yer almaktadır.

  Boyner Müşteri Hizmetleri Üzerinden Ödeme Yapılabilir Mi?

  Boyner müşteri hizmetlerin üzerinden ödeme yapılamamaktadır. Satın alma işlemi için birçok ödeme imkanı sunulmaktadır. Ancak Boyner müşteri hizmetleri üzerinden ödeme sağlamak kişisel verilerin güvenilirliği açısından sorun teşkil edebilmektedir. Bu sebeple Boyner müşteri hizmetleri üzerinden sipariş alınmaz veya ödeme yapılamaz.

  Boyner Ödeme İşlemi Nerelerden Gerçekleştirilir?

  Boyner’de ödeme işlemi gerçekleştirmek için çeşitli alanlar vardır. Bu sunulan alanların hepsi güvenli olup titizlikle seçilmiştir. Aşağıda ödeme işlemi gerçekleştirilebilen alanlar sıralanmıştır:

  • Kredi Kartı ile Ödeme: Kredi kartı ile ödemede güvenlik 3D Secure sistemi ile sağlanmaktadır. Bu sistem alışverişin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiştir. 3D Secure sistemi bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D Secure sistemi ödeme sırasında kart sahibine, yalnızca kart sahibinin bildiği ödeme şifresini sormaktadır. Böylece kişinin izni olmadan kart alışverişleri mümkün olmamaktadır. 3D Secure Sistemini kullanabilmek için ilgili bankadar aktivasyon formu doldurulması gerekmektedir.
  • BKM Express ile Ödeme: BKM Express dijital cüzdan hesabına ulaşarak hesaba tanımlı kartlardan ödeme yapar. BKM Express’in açılımı Bankalar Kart Merkezi’dir. Bir çeşit sanal ödeme ürünüdür. Mevcut kartlar ile BKM Express’e üye olarak sisteme kayıt yapılabilir. BKM Express aynı zamanda müşterilerine kampanya ve taksit imkanı da sunmaktadır.
  • GIFT CARD ile Ödeme: GIFT KART bir çeşit hediye kartıdır. Kartın arka yüzündeki seri numarası ile indirim imkanlarında faydalanabilir.
  • Masterpass ile Ödeme: Masterpass hesaba tanımlı bilgileri bankada kayıtlı cep telefonu ile doğrular. SMS onayı ile eklenir. Kart bilgileri bir kez kaydedildiğinde her alışveriş için ayrıca kart bilgisi girmeye gerek kalmaz. Kart bilgileri güvenli bir altyapıda saklanır. Son derece güvenli bir ödeme sitemidir.

  Bu yöntemlerin hepsi her internet sitesi için kullanılamaz. Bazı alışveriş siteleri anlaşmalı olduğu tek bir ödeme sistemi ile çalışabilmektedirler. Bu ödeme sistemlerini kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta kişiyi tanımak için müşteriye her alışverişte SMS olarak şifre gönderilmektedir. Bu şifreler ile anında ödeme işlemi gerçekleşebilmektedir.

  Boyner’de alışveriş yapmak bu sistemlerin herhangi biri ile mümkündür. Bunun yanı sıra ödeme güçlükleri, sorunlar veya teknik aksaklıkların çözümü için Boyner müşteri hizmetleri gibi bir avantaj da sunulmuştur.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler