Boyner Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Boyner Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Boyner Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Boyner, 1981 yılında küçük bir çarşı dükkanı olarak kurulan ve Altınyıldız Konfeksiyon’un alt firması konumunda olan bir şirkettir. Özellikle giyim ve ev tekstili alanlarında başarılıdır. 2017 itibariyle Türkiye’nin farklı konumlarında toplam 147 şubesi bulunur. Dahilinde Bünyesinde kendi ürün çeşitleri için iyi olarak nitelendirilen birçok markayı barındırır. Boyner, müşterilerinin karşılaştıkları sorunların yetkili birilere iletilmesi için Boyner şikayet hattı telefon numarasını kullanıma açmıştır.

  Boyner Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Boyner şikayet hattı telefon numarası, şirket dahilinde alınan ürünlerle ilgili sorunların çözülmesi için bu hattı kullanır.

  • Boyner Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 29 67

  Boyner Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Boyner müşteri hizmetleri, sadece mesai saatleri içinde hizmet verir. Hafta sonları, resmi tatiller ve diğer tatillerde çağrı merkezi hizmet vermez. Çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine hafta içi 09.00- 22.00 saatleri aralığında ulaşabilirsiniz.

  • Boyner Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 00- 22.00, sadece hafta içi

  Boyner Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Boyner çağrı merkezine, şikayet hattıyla beraber iki farklı hat üzerinden erişim sağlanır. 444 29 67 telefonunun yanında 0212 366 89 00 hattı da kullanıma açıktır. Boyner müşteri hizmetleri üzerinden tüm kişilere satın alım ve iade işlemleri, mağazalardaki stok durumları ve en yakın Boyner mağazasının öğrenilmesi gibi konularda destek verilir.

  Boyner Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Boyner müşteri hizmetlerinin faks numarası, Boyner dahiline iletilmek istenen belgeleri, faturaları ve diğer ilgili çıktıların hızlıca iletilmesi için kullanılır. Bu faks numarası Genel Müdürlüğe bağlıdır.

  • Boyner Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 276 68 80

  Biobellinda şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Boyner Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Boyner Genel Müdürlüğü, İstanbul’da bulunur. Boyner adı altında açılan tüm şubeler bu genel müdürlüğe bağlıdır.

  • Boyner Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 335 75 75
  • Boyner Genel Müdürlük Adresi: B01-Z02 Maslak Büyükdere Cad. Uso Center 245/A Sarıyer/İstanbul

  Boyner İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Boyner insan kaynakları bölümü iletişimi, Boyner’in İstanbul’da bulunan genel merkezi telefon numarası üzerinden gerçekleşir. İnsan kaynakları bölümü, Boyner şirketindeki personellerle ilgilenir. Eksik bölümlere eleman almak, işini düzgün yürütmeyen kişileri tespit ederek işlerine son vermekle yükümlüdür. Yeni işe alınan kişilerin eğitimleri de insan kaynaklarındaki sorumlu kişiler tarafından verilir. Bu süreci başından sonuna kadar takip eder. Eleman eksiklikleri durumlarında ise insan kaynakları farklı platformlara iş ilanları verir.

  • Boyner İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 0212 335 75 75

  Boyner Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Boyner iletişim formu, Boyner’in resmi internet sitesi üzerinden doldurulur. Bu formda, kişilerin iletişim bilgilerinin ve mesajının yazılması için ayrı ayrı bölümler vardır. Boyner müşterileri, şikayetlerini şikayet hattı yerine burada mevcut olan formdan da doldurabilirler. Bu form, Genel merkez müşteri hizmetlerine ulaştırılır ve yetkili kişiler en kısa sürede iletişim formu sahiplerine geri dönüş yaparlar.

  Boyner Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Boyner, resmi sosyal medya hesapları üzerinden aktif paylaşımda bulunan bir firmadır. Farklı platformlar üzerinde hesapları vardır ve bu profillerden güncel haberleri duyurur. Dönemsel olarak gerçekleşen bayram veya mevsim sonlar indirimleri, seçili banka ve kartlarla yapılan alışverişlerde verilen puanlar gibi güncel duyurular Boyner takipçileriyle paylaşılır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler