BP Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

BP Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

BP Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

BP, 1909 yılında Birleşik Krallık’ta kurulmuş bir enerji şirketidir. Londra’da kurulmuştur ve genel merkezi hala Londra’da bulunur. Kuruşu itibariyle dünyanın neredeyse her yerine şube açmıştır ve güncel çalışan sayısı 100 bin kişidir. Dünyadaki en büyük beş özel enerji şirketinden biridir. 1909 yılında Anglo-Persian Oil Company adıyla kurulmuş, 1954 yılından sonra isim değişikliğine giderek British Petroleum  adını almıştır ve dünyanın her yerinde BP olarak bilinir. Petrol ve diğer ürün kullanıcılarının karşılaştıkları sorunları bildirmeleri için BP şikayet hattı telefon numarası ile hizmet vermektedir.

BP Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

BP şikayet hattı telefon numarası, tüm BP kullanıcılarına açık olarak, şikayetleri için hizmet veren telefon hattıdır. Bu hat üzerinden çağrı merkezindeki yetkili kişilerle kısa sğrede iletişime geçebilirsiniz.

  • BP Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0212 473 2727

BP Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

BP şirketi müşteri hizmetleri, BP üzerinden verilen çağrı merkezinin kalitesinin arttırılması amacıyla haftanın 7 günü çalışır. Haftanın her günü sabah 7.45 ile gece 1.45 arasında çalışır.

  • BP Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Haftanın her günü 7.45- 1.45

BP Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

BP çağrı merkezi, şikayet hattına ek olarak 0532 755 27 27 numarası üzerinden de hizmet vermektedir. Bu telefon numarası aynı zamanda Whatsapp hattı olarak da kullanılır. 0212 473 2727 şikayet hattı da 0532 755 27 27 telefon numarası da kişilerin ücretsiz olarak kullanılan numaralardır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Morhipo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

BP Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

BP müşteri hizmetleri faks numarası, BP’ye iletilmesi gereken yazılı evraklar için kullanılır. Bu faks numarası genel merkeze bağlıdır ve bu numara üzerinden gönderilecek evrakların genel merkeze gönderileceği bilinmelidir. Özel olarak şube veya istasyonlara gönderilmek istenen belgelerin faks numaraları farklıdır.

  • BP Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 571 20 10

Ayrıca Boyner şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

BP Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

BP genel müdürlüğü, hala Londra’da yer alır. Türkiye’de açılan Genel Müdürlük ise İstanbul’da bulunur.

  • BP Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 571 20 00
  • BP Genel Müdürlük Adresi: Değirmen Yolu Cd. No:28 K:3 Asia OfisPark İçerenköy/Ataşehir İstanbul, Türkiye

BP İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

BP insan kaynakları iletişimi, Genel müdürlük telefonu üzerinden veya İnsan Kaynakları Genel Müdürü’nün resmi mail adresi üzerinden sağlanabilir. BP şirketinin insan kaynakları bölümü, şirketin herhangi bir bölümünde eksik çalışan görürse farklı internet sitelerine iş ilanları verir. Bu siteler üzerinden BP kişilerle iletişime geçer. Kişilerin başvuru yaptıkları pozisyonlara uygun görülmeleri ardından başvuruları kabul edilir ve şirket dahilinde çalışmaya başlayabilirler.

  • BP İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 0216 571 20 00

BP Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

BP iletişim formu, BP’nin resmi internet adresindeki “Bize Ulaşın” adlı bölümden doldurulur. Bu form genel olarak BP’den alınan hizmetlerin, satış görevlilerinin ve saha personellerinin değerlendirilmesi açılmış bir sayfadır. Bu formda iletişim bilgileri, araçların plakaları gibi özel bilgiler istenmektedir. Formda eğer bir şikayet yer alıyorsa  bu sorun en kısa zamanda çözülmeye çalışılır ve kişiler bilgilendirilir.

BP Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

BP şirketi, sosyal medya üzerinden bankaların dönemsel olarak sunduğu fırsatları, özel günleri hatırlatma amacıyla paylaşır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  D&R Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler