BTK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

BTK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  BTK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türkiye’de iletişim sektörünü denetleyen bir kurumdur. 29 Ocak 200 yılında kurulan BTK, görevlerini Cumhurbaşkanlığına bağlı olarak sürdürür. 10 Kasım 2008 tarihine kadar ismi Telekomünikasyon Başkanlığı olarak kullanılmıştır. Bu tarihten sonra Resmi Gazete’de çıkan kanunla ismi değişerek Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu olmuş ve hizmetine devam etmiştir. Türkiye dahilinde yaşanan iletişim sorunlarının bildirilmesi için de BTK şikayet hattı telefon numarası kullanıma açılmıştır.

  BTK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  BTK şikayet hattı telefon numarası, tüketici olarak adlandırdığı kullanıcılarına iletişim dünyasında yaşadıkları sorunların çözülmesi için hizmet verir. Bu hat üzerinden borç sorgulamaları, iletişim cihazlarını kayıp veya çalıntı durumları gibi hizmetler alabilirsiniz.

  • BTK Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 120

  BTK Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  BTK müşteri hizmetleri tüketicileri için 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerinden biridir. Dilediğiniz saatte müşteri hizmetlerine bağlanarak şikayetinizi veya isteklerinizi bildirebilirsiniz.

  • BTK Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  BTK Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  BTK çağrı merkezi telefonu, şikayet hattıyla aynı telefon üzerinden hizmet vermektedir. Daha önce 444 9 777 ve 0 312 232 23 23 telefonları üzerinden hizmet veren BTK, bu iki çağrı hattını birleştirerek kısa numara olan 120 ile tek bir numarada toplanmıştır.

  BTK Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  BTK Faks numarası, kurumlar arasında veya bireysel olarak iletilmesi gereken evrakların daha hızlı gönderilmesi için kullanılmaktadır. Ancak BTK, Türkiye içinde farklı bölgeliklere ayrılmıştır ve illere göre gönderilmesi gereken belgeler bölge müdürlüklerinin faks numaralarına gönderilir. Faks numaraları ortak kullanılmaz, her bölge için farklı bir faks numarası tanımlanmıştır.

  • BTK Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 294 75 00 (Genel Müdürlük Faks Numarası)

  Sitemizden Bosch şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

  BTK Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  BTK’nın genel müdürlüğü, Ankara’da bulunur. Bunun yanında da Türkiye içinde belirlenmiş bölgelerde müdürlükler vardır. Bu müdürlükler Ankara’daki genel müdürlüğe bağlıdır. Genel Müdürlük Ankara, Kırıkkale, Bolu, Düzce, Aksaray, Nevşehir, Yozgat, Çankırı, Kırşehir, Kayseri, Sivas ve Eskişehir’deki şikayetlerle ilgilenir.

  • BTK Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 294 75 75
  • BTK Genel Müdürlük Adresi: Eskişehir Yolu 10.Km No:276 Çankaya/Ankara

  BTK İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  BTK İnsan kaynakları bölümü, kurum dahilinde çalışmak üzere işe alınacak kişilerle ilgilenir. İşe alınan kişilere çalışacakları departmanla ilgili bilgi verir ve gerektiği zamanlarda da eğitimler düzenler. İnsan kaynakları bölümü, eleman ihtiyacı bulunması durumunda ilan vererek veya duyurular yapar.

  • BTK İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 0312 294 73 50

  BTK Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  BTK iletişim formu, BTK’nın resmi internet sitesi üzerinden veya e-Devlet üzerinden doldurulabilir. Bu forma kişiler, yaşadıkları problemleri detaylıca aktararak BTK’ya iletirler.Kurum kişilerden iletişim bilgilerini talep eder. Sorunların çözülmesinden sonra taraflar bilgilendirilir. E-Devlet üzerinden doldurulan iletişim formlarında iletişim bilgileri sistem içinde onaylanmışsa belirtilmesine gerek yoktur.

  BTK Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, sosyal medya hesabları üzerinden kurumun yaptığı yeni güncellemeleri ve diğer duyurularını paylaşır. Ayrıca BTK, sadece Facebook ve Twitter üzerinden değil, Linkedin profiline de sahip bir kurumdur. Bu site üzerinden üzerinden iş ilanları ve diğer bilgiler de takip edilebilir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler