Burger King Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Burger King Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burger King Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burger King, 1995 yılı itibari ile gıda satışına başlayan bir restorandır. Kısa süre içerisinde dünyanın dört bir yanına yayılarak büyüyen ve hala sık sık tercih edilmeye başaran bir firmadır. Burger King şikayet hattı telefon numarası üzerinden müşterilerinin geri bildirimlerini alarak daha iyi hizmet verebilmek adına çalışır.

Burger King Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burger King şikayet hattı telefon numarası üzerinden yetkiler ile kısa sürede iletişime geçerek geri bildirimde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra şikayet, istek ve dileklerinizi de aynı Burger King şikayet hattı telefon numarası üzerinden firma ile paylaşmanız mümkün. Şikayet hattı kesintisiz hizmet veren bir hattır.

  • Burger King Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 54 64

Burger King Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Burger King’e ait müşteri hizmetleri, sizlerin mağdur durumda kalmaması adına 7 gün 24 saat boyunca hizmet verir. Her an müşteri hizmetlerine ulaşmak ve hızlı bağlantı özelliğinden yararlanmak mümkündür. Burger King müşteri hizmetleri sizlere 7 / 24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

  • Burger King Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Haftanın her günü 7 / 24 ulaşılabilir.

Burger King Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Burger King siz müşterileri için kesintisiz hizmet vermesinin yanı sıra bazı şubelerinin çalışma saatleri de 7 gün 24 saattir. Şubeleri, müşteri hizmeti ve çağrı merkezi sürekli iletişime hazır halde beklemektedir. Burger King çağrı merkezi numarası olarak kullanılan hat 0 850 222 54 64’ten oluşur.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İSKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Burger King Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Burger King müşteri hizmetleri telefon numarasının yanı sıra faks hattı da bulunur. Faks hattı aracılığı ile geri bildirimlerinizi yazılı olarak da firmaya iletebilirsiniz. Firmaya yazılı olarak belge ve / veya evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz.

  • Burger King Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 212 236 56 45

Ayrıca Doğa Koleji şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Burger King Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Burger King müşteri hizmetlerine ulaşmak ve genel müdürlüğe gitmek istiyorsanız ana adresi kullanmanız gerekir. Burger King’e ait genel müdürlük İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Beşiktaş ilçesinde yer alır. Dikilitaş gibi merkezi bir konumda bulunan genel müdürlüğe kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Burger King Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 54 64 / 0 212 310 66 00
  • Burger King Genel Müdürlük Adresi: Dikilitaş Mah. Emirhan Cad. Numara: 109 Beşiktaş / ISTANBUL

Burger King İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burger King insan hakları ile görüşerek iş fırsatları hakkında bilgi almanız mümkündür. Burger King insan hakları kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Başvurularınız ise insan kaynakları tarafından belirtilen yönlendirmelere göre yapılmalıdır.

  • Burger King İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 54 64

Burger King Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Burger King müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak firmaya dilek, şikayet ve isteklerinizi iletebilirsiniz. İletişim formunu doldurduktan sonra yetkililer sizler ile irtibat kurabilir.

Burger King Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Burger King sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberleri, çekilişleri ve kampanyaları öğrenebilirsiniz. Burger King sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan bir zincir restorandır. Birçok indirim ve kampanya haberini ise sosyal medya hesaplarından ve e- mail abonelik bülteninden sizlere iletir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  LC Waikiki Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler