Burulaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Burulaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burulaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma ve ulaşım birimine verilen isimdir. Burulaş aracılığı ile şehir içi ve ilçeler arasında seyahat edilmesi mümkün kılınmıştır. Burulaş kullanarak İstanbul’da bulunan Sabiha Gökçen Havalimanına da gidilebilir. Burulaş şikayet hattı telefon numarası kullanılarak geri bildirim verebilirsiniz.

Burulaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burulaş şikayet hattı telefon numarası üzerinden tüm şikayet ve geri bildirimlerinizi paylaşabilmeniz mümkün. Santral, yolcu ulaşım hattı, faks numarası ve çağrı merkezi numarası gibi farklı hatlar ile müşterilerinin kendisine ulaşmasını sağlar.

  • Burulaş Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 850 99 16

Burulaş Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Burulaş müşteri hizmetleri sizlere mesai saatleri içerisinde destek sunmaktadır. Mesai saatleri dışında ise yolcu ulaşım hattını kullanarak seferler hakkında bilgi alınabilmesi mümkündür. Ancak şikayet hattı sadece çalışma saatleri içerisinde kullanılabilir.

  • Burulaş Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 18.00

Burulaş Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Burulaş müşteri hizmetleri telefon numarasının yanı sıra farklı hatlar ile de müşterilerine hizmet verir. Santral hattı, yolcu ulaşım hattı ve kayıp eşya bürosu sık sık kullanılan hatlar arasında yer alır. Çağrı merkezi olarak ulaşılabilecek numarası ise yolcu ulaşım hattına ait olup 0 850 850 99 16’lı numaradır. İlgili numara mesai saatleri içerisinde müşterilerin ulaşabilmesi iletişim kurabilmesi için kullanılır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Göç İdaresi Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Burulaş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Burulaş sadece müşteri hizmetleri telefon numarası ve santral hattı ile hizmet vermemektedir. Firmaya yazılı olarak belge ya da evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz. Faks hattını mesai saatleri içerisinde kullanmanız tavsiye edilir.

  • Burulaş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 224 452 52 43

Burulaş Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Burulaş müşteri hizmetleri genel müdürlüğüne ulaşmak için kullanılması gereken resmi bir adres ve telefon numarası bulunur. Burulaş Bursa şehrinin Nilüfer ilçesinde yer alır. Birçok toplu taşıma aracı ile adrese ulaşılması mümkündür. Burulaş Genel Müdürlüğüne doküman gönderecekseniz de resmi adresi kullanmanız gerekir.

  • Burulaş Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 224 452 52 44
  • Burulaş Genel Müdürlük Adresi: Odunluk Mah. Akpınar Cad. (Bursa Ray İşletme Merkezi) Numara: 6 / 1. Posta Kodu: 16265 Nilüfer / BURSA

Ayrıca Burger King şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Burulaş İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burulaş insan kaynakları telefon numarası üzerinden iş ve kariyer odaklı bilgi alınması mümkün. Burulaş insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. İnsan kaynakları tarafından belirtilecek olan açık pozisyonlara öz geçmişiniz ve 1 adet vesikalık fotoğrafınız ile başvuru yapabilirsiniz.

  • Burulaş İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 99 16

Burulaş Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Burulaş müşteri hizmetlerine ulaşmak ve yorumlarınızı paylaşmak için müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurabilirsiniz. Burulaş müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Burulaş müşteri hizmetleri iletişim formuna ulaşmak için firmanın resmi internet sitesini kullanmanız gerekmektedir.

Burulaş Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Burulaş müşteri hizmetleri sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberleri, kampanyaları ve ulaşım – sefer saatlerini öğrenebilirsiniz. Burulaş, birçok güncel haberi ve gelişmeyi; internet sitesi başta olmak üzere sosyal medya hesaplarından da duyurmaktadır. Bu haberleri daha hızlı öğrenmek için sosyal medya hesaplarında yer alan bildirim modunu açabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  A101 Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler