Cardfinans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Cardfinans Başvuru
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Cardfinans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Cardfinans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Cardfinans müşteri hizmetlerine direk bağlanacaklar ‘’0850 222 0 900’’ numarasını arayıp, telesekreterin çıkması ile birlikte ‘’1’’ rakamını tuşlamalıdır. Telesekreterin verdiği komutlar esnasında sırasıyla ‘’5’’ ve ‘’4’’ rakamları tuşlanmalıdır. Bu yol ile cardfinans müşteri hizmetleri kişiyi direk olarak müşteri temsilcisine aktarmaktadır. Müşteri temsilcisi eşliğinde kredi kartına ve kredi başvurusuna yönelik işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Finans bank müşterileri ve bankanın müşterisi olmayan kişiler direk bağlanma yöntemi ile müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilmektedir. Müşteri temsilcilerinin sağladığı hizmetler alt başlıklar içerisinden öğrenilebilir.

Sitemizden Avea müşteri hizmetlerine bağlanmayı buradan öğrenebilirsiniz.

Cardfinans Müşteri Hizmetleri Yurt Dışından Direk Bağlanma

Yurt dışı bağlantısı sağlayacaklar ‘’+90 0850 222 0 900’’ numarasını arayarak iletişim sağlayabilmektedir. Numaranın aranması ile çıkan telesekreter bölümünde sırasıyla 1, 5 ve 4 rakamları tuşlanmalıdır. Bu rakamların tuşlanması ile birlikte müşteri temsilcisine doğrudan bağlantı sağlanmaktadır. Yurt dışında bulunana Finansbank müşterileri ve Finansbank müşterisi olmak isteyen kişilerin tümü direk bağlanma yöntemi ile müşteri temsilcisine ulaşabilirler. Müşteri temsilcisi yolu ile kart başvurusu ve ödeme işlemleri yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri yoluyla kredi başvurusu ve kredi takibi işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir.

Cardfinans Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Kullanıcısı İşlemleri

Cardfinans kullanıcıları müşteri hizmetlerine yukarıda belirtilen yol ile direk bağlanma sağlayarak, kart işlemlerinin yapılmasını talep edebilirler. Müşteri temsilcisi kart sahibinin limit yükseltme, borç ödeme gibi işlemlerinin yapılmasında danışmanlık sağlamaktadır. Kredi kartı işlemlerinin telefon yoluyla gerçekleştirilmesi müşterilere günlük yaşantılarında zaman kazandırmaktadır. Kredi kartının borç durumunun takip edilmesi ve ödeme tarihlerinin kontrolü cardfinans müşteri hizmetleri kanalının sağladığı işlemlerdendir. Müşteri hizmetlerinin kart kullanıcılarına sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kredi kartı borç bakiyesi hakkında bilgilendirme,
 • Kredi kartı ödeme işleminin yapılması
 • Kredi kartı limitinin yükseltilmesi
 • Kredi kartı ekstresi hakkında bilgi verilmesidir.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Koç Finans Müşteri Hizmetleri Numarası

Cardfinans kullanıcısı olan kişi müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirip, müşteri temsilcisine yukarıda bulunan işlemlerden hangisini yapmak istediğini belirtmektedir. Müşteri temsilcisi kişiden kart numarasını ve TC kimlik numarasını söylemesini talep etmektedir. Verilen bilgilerin teyidini sağlayan müşteri temsilcisi, istenilen işlemi gerçekleştirmektedir.

Bonus müşteri hizmetlerine bağlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cardfinans Müşteri Hizmetleriyle Kredi İşlemleri İçin Bağlanma

Cardfinans müşteri hizmetleri kredi başvurusu gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri numarası aranmalıdır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi uygulanarak, müşteri temsilcisinden kredi başvurusu için hizmet alınabilmektedir. Müşteri temsilcisi kredi başvurusuna ek olarak alınan kredilerin takibi için de hizmet sağlamaktadır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanma yoluyla alınabilecek kredilere yönelik hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kredi başvurusu
 • Kredi hareketleri hakkında bilgi sunulması
 • Kredi limitinin arttırılması
 • Kredi aylık borcunun öğrenilmesi

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişi bankanın müşterisi olsun ya da olmasın ilk başlıkta bulunan direk bağlanma yolunu izleyerek, müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilmektedir. Müşteri temsilcisine kredi kullanmak istediğini belirterek TC kimlik numarasını, kimlik bilgilerini ve aylık gelirinin miktarını aktarmaktadır. Bu bilgilendirme sonucu müşteri temsilcisi kredi başvurusu gerçekleştirmektedir. Kredi kullanan kişiler, yukarıdaki diğer işlemler için aynı yolu izleyerek müşteri temsilcisine hangi işlemi yapmak istendiği belirtilir ve işlem müşteri temsilcisinin danışmanlığı ile gerçekleştirilebilir.

Cardfinans Müşteri Hizmetleri Cardfinans Başvurusu

Cardfinans sahibi olmak isteyenler müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini uygulayarak kart başvurusunda bulunabilirler. Kart başvurusu için ilk başlıkta sunulan direk bağlanma yöntemi uygulanıp, müşteri temsilcisine cardfinans başvurusu yapılmak istendiği belirtilir. Müşteri temsilcisi kimlik bilgileri ve TC kimlik numarasını talep edip, kart başvurusunu gerçekleştirmektedir. Bu uygulama aynı yollar ile bankanın müşterisi olmayan kişilere de sunulmaktadır. Karta başvuru sağlayıp, banka müşterisi haline gelen kişi, müşteri hizmetlerine direk bağlanarak;

 • Kart limiti yükseltme,
 • Kart borç bakiyesi hakkında bilgi alma,
 • Kart ödemelerini gerçekleştirme gibi işlemler için hizmet alabilmektedir.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu hizmetlerin sağlanması için müşteri temsilcisine direk bağlanma gerçekleştirilip, yukarıda bulunan işlemlerden hangisinin yapılmak istendiği aktarılmaktadır. Müşteri temsilcisi kart numaranızı talep edip, kart kullanıcısı olduğunuza dair teyit sağlayarak işlemi gerçekleştirmektedir.

Cardfinans Müşteri Hizmetleriyle Kayıp Kart Bildirimi

Çalınan kart bildirimi için müşteri hizmetlerine direk bağlanma sağlanması gerekmektedir. Direk bağlanma işlemi ‘’0850 222 0 900’’ cardfinans müşteri hizmetleri numarasının aranması, telesekreter bölümünde sırasıyla 1, 5 ve 4 rakamlarının tuşlanması sonucu yapılmaktadır. Bu yol ile müşteri temsilcisine ulaşılarak kredi kartının çalındığı ya da kaybolduğu bildirilmektedir. Müşteri temsilcisi TC kimlik numarası, ad, soy ad bilgilerini alıp, kart kullanıcısını teyit etmektedir. Teyit sağlayan müşteri temsilcisi, her hangi birinin karttan para çekmemesi ve işlem yapmaması için kartın kapatılmasını sağlayıp, kullanılmak üzere yeni bir kart çıkarılması talebinde bulunmaktadır. Bu aşamada banka müşterisi olduğunuz için ekstra bilgi talep edilmemektedir. Müşteri temsilcisi eğer talep ediliyor ise yeni kart başvurusunu otomatik olarak, görüşme devam ederken sağlamaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler