CarrefourSA Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

CarrefourSA Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

CarrefourSA Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

CarrefourSA 1996 yılından beri kesintisiz hizmet anlayışına sahip bir biçimde Türkiye’nin her yerinde hizmet veren bir markettir. Türkiye’nin hiper market terimi ile tanışmasına ön ayak olan CarrefourSA, ekonomik fiyatları ve tüketici dostu olması ile ön plana çıkar. CarrefourSA şikayet hattı telefon numarası üzerinden firmaya ulaşarak şikayet, dilek ve isteklerinizi iletebilirsiniz. CarrefourSA müşteri memnuniyetini son derece önemseyen bir firmadır. Bu neden ile de her geri bildirim, şikayet, dilek ve istekleri titizlik ile inceler.

CarrefourSA Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

CarrefourSA şikayet hattı telefon numarası üzerinden yetkileriyle kısa sürede iletişime geçerek bilgi isteyebilir ya da şikayetinizi paylaşabilirsiniz. CarrefourSA şikayet hattı telefon numarası belirli saatlerde ulaşılabilir bir hattır. Şikayet hattına ulaşılamadığı takdirde diğer seçenekler de değerlendirilebilir.

  • CarrefourSA Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 10 00

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

CarrefourSA müşteri hizmetlerine ulaşmak için belirli saatlerin kullanılması gerekir. CarrefourSA müşteri hizmetleri sizlere mesai saatler içerisinde destek sunmaktadır. Bu mesai saatleri içerisinde CarrefourSA’nın müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve soru, şikayet, dileklerinizi iletebilirsiniz.

  • CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 17.00

Ayrıca Burulaş şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

CarrefourSA Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

CarrefourSA çağrı merkezi numarası ve müşteri hizmetleri numarası aynıdır. CarrefourSA ile iletişime geçmek için tek numaranın kullanılması yeterli olur. CarrefourSA çağrı merkezi olarak da kullanılabilecek telefon numarası 444 10 00 numaralı hattır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  OGS Müşteri Hizmetleri Numarası

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

CarrefourSA’ya ulaşmak istediğiniz zaman çağdaş yöntemler ile irtibat kurabilmeniz mümkündür. Firmaya yazılı olarak belge, evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz. Ayrıca e- posta adresi üzerinden de belge ve evrak paylaşımı da yapılabilir.

  • CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 216 655 00 50

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

CarrefourSA’ya ulaşmak istediğiniz zaman çağrı merkezi dışında, genel müdürlük ile de iletişim kurabilirsiniz. CarrefourSA genel müdürlüğü İstanbul’un Maltepe ilçesinde yer alır. Maltepe ilçesi Anadolu Yakası’nda bulunur ve ulaşım son derece kolaydır.

  • CarrefourSA Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 655 00 00
  • CarrefourSA Genel Müdürlük Adresi: CarrefourSA Plaza: Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Numara: 67 / A. Blok: B. Maltepe / İSTANBUL

CarrefourSA İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

CarrefourSA iş başvurularını insan kaynakları aracılığı ile kabul eder. CarrefourSA insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. CarrefourSA insan kaynaklarına ayrıca internet sitesi aracılığı ile ulaşmanız da mümkün.

  • CarrefourSA İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 850 755 10 00

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Carrefoursa müşteri iletişim formu, sizler için hazırlanmış kolay bir formdur. CarrefourSA müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Gerekli durumlarda müşteri hizmetlerinde görev alan CarrefourSA temsilcileri, iletişim formundaki bilgilere istinaden size ulaşacaktır. Genellikle yirmi dört saat içerisinde dilek, istek, geri bildirim ve özellikle şikayetler için temsilciler tarafından geri arama gerçekleştirilir.

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

CarrefourSA, zincir bir market olarak birçok çevrim içi platformda yer almaktadır. CarrefourSA sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberleri, indirimleri, yeni şubeleri ve kampanyaları öğrenebilirsiniz. Sosyal medya hesapları, internet sitesi ve e- posta bülten aboneliği ile çalışma saatleri ve günleri hakkında güncel bilgiler de paylaşılır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  BTK Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler