Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Casper firması 1991 yılında bilgisayar mühendisliği bölümünden yeni mezun olmuş üç girişimci tarafından İstanbul ilinde kurulmuş bir firmadır. Bu firma bilgisayar, tablet, telefon gibi ürünler ve bu ürünlerin parçalarının satışını yapmaktadır. Casper firmasının Türkiye’nin birçok şehrinde satış mağazası bulunmaktadır. Firmanın tanınması sebebiyle elektronik cihaz alışverişi yapmak için tercih edilen bir markadır. Casper müşterilerinin ürünler ya da şubeler hakkında şikâyetlerini beyan etmeleri için bulunan yöntemlerden biri Casper şikâyet hattı numarasını aramaktır. Yetkililer tarafından yanıtlanan çağrıya belirtilmek istenen durumu belirterek çözüm ya da yardım alınabilmektedir.

Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Casper şikâyet hattı telefon numarası herhangi bir ürün hakkında veya Casper satış şubelerinden şikâyetçi olma durumlarında arayıp problemin belirtilebilmesi ya da herhangi bir ürün hakkında bilgi alma, mağaza dışında alışveriş yapma yolları, ödeme şekilleri gibi konularda yardım almak için aranabilecek bir telefon numarasıdır.

  • Casper Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 250 77 77

Casper Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Casper müşteri hizmetleri yetkilileri tarafından telefon çağrısı ile destek alınması için bulunan Casper şikâyet hattı telefon numarası, hafta içi belirli saatlerde arandığında yetkililer tarafından hizmet alınabilmektedir. Hafta sonu ya da belirlenmiş saatler dışında arandığında ise çağrı, otomatik olarak telesekreter kaydına yönlendirilmektedir. Kayıtta müşteri hizmetleri servisinden yararlanmak isteyen kişilere yardım alabileceği farklı yöntemler ile ilgili bilgi verilmektedir.

  • Casper Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 08.00-18.00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarası

Casper Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Casper firmasının yardım almak şikâyet bildirmek gibi durumlar için ayrıca bir numarası bulunmaktadır. Bu numara 0216 528 65 65 şeklindedir. Bununla birlikte yardım alınabilmesi için başvurulabilecek 2 yöntem daha vardır. Bu yöntemlerden biri Casper firmasının kendi web sitesinde bulunan canlı destek hizmetidir. Canlı destek hizmetinde anlık olarak yetkiliyle yazılı sohbet başlatılmaktadır. Diğer yöntem ise Casper firmasının e-posta adresi üzerinden iletişim kurmaktır.

Ayrıca Çiçek Sepeti şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Casper Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Casper firmasının faks numarası üzerinden yazılı evrak, belge veya dosya gönderilebilmektedir.

  • Casper Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 528 66 66

Casper Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Casper firmasının genel müdürlüğü İstanbul ilinde bulunmaktadır. Firmanın genel müdürlüğünün ülkedeki bütün Casper şubeleri veya Casper marka ürünlerin satışını yapan diğer mağazalara gönderilen ürünlerin denetimi ya da takibi gibi sorumlulukları vardır.

  • Casper Genel Müdürlük Telefon: 0216 528 66 66
  • Casper Genel Müdürlük Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi, No:47 Casper Plaza Ümraniye/İstanbul

Casper İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Casper firmasının insan kaynakları departmanının ayrıca bir telefon numarası yoktur. Genel müdürlük telefon numarası arandığında insan kaynakları bölümü ile görüşmek istenmesinin aramayı yanıtlayan yetkiliye belirtilmesi durumunda çağrı, yetkili tarafından insan kaynakları departmanına yönlendirilmektedir.

  • Casper İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0216 528 66 66

Casper Müşteri Hizmtleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Casper firmasının müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişim kurmak için telefon numarasını aramak dışında Casper’ın internet sitesinde müşteri hizmetleri bölümünde bulunan form aracılığı ile de iletişim kurulmaktadır. Form ile iletişim işlemi, formun gerekli bilgiler ile doldurulup gönderilmesi halinde Casper müşteri hizmetleri tarafından e-posta yoluyla yanıtlanması şeklinde gerçekleşir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Boyner Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Casper Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Casper firmasının resmi sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Bu hesaplar, kullanım açısından rahat ve kişilerin sürekli olarak haberdar oldukları bir ortam olan sosyal mecrada daha çok kişiye ulaşmak ve kişileri yeniliklerden haberdar ederek Casper firmasından alışveriş yapmayı çekici kılmak amacıyla oluşturulmuş sayfalardır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler