Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

  Çiçek Sepeti’nin müşteri hizmetleri numarası 0850 22 0079’dur. Daha hızlı bir şekilde bağlanmak için ise; https://asistan.ciceksepeti.com/ adresi üzerinden Çiçek Sepeti Asistan’a yazabilirsiniz. Binlerce çeşit ürünüyle çiçek siparişi, hediyelik eşyalar ve doğum günü kutlamaları için kullanılan ülkemizin en önemli platformlardan biri olan Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri bilgi almak isteyen kullanıcılar tarafından yoğun olarak aranmaktadır.

  Online platformların kullanımının arttığı ülkemizde hediyelik eşya sektöründe etkin firmalarından olması dolayısıyla bilgi almak için kullanıcılar tarafından müşteri hizmetleri birimi önemli hale gelmektedir. Çok geniş yelpazede hediyelik ürünlerinin sipariş sonrası aşamada Çiçek Sepeti mail ve SMS üzerinden ne kadar başarılı bir bilgilendirme süreci yürütse de online sipariş süreçlerine yeni ısınan ve hediyelerinin zamanında teslimini merak eden kullanıcılar 0850 222 0079 müşteri hizmetleri numarası üzerinden Çiçek Sepeti’ne ulaşmaktadır.

  Ayrıca Canon müşteri hizmetleri bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Online Sipariş Nasıl Verilir?

  Çiçek Sepeti’nden online sipariş vermek web sitesi ve mobil uygulama üzerinden gerçekleşmektedir. Ülkemizde en yoğun kullanılan ve trafik alan e-ticaret sitelerinden olan Çiçek Sepeti web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden online siparişleri en kısa sürede sipariş sahibine teslim etmektedir. Çiçek Sepeti müşterileri güvenilirlik için müşteri hizmetlerinden bilgi almaya daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Çiçek Sepeti’nin her yaşa ve zevke hitap eden:

  • Doğum günü,
  • Sevgililer günü,
  • Anneler günü,
  • Babalar günü,
  • Yıl dönümleri,
  • Evlenme teklifleri,
  • İş tebrikleri gibi çok kapsamlı alanda hediyelik ürünleri bulunması müşterilerin aradığı ürünü bulabilmesi için bilgi almasınıgerektiren ekstra bir konu olarak önümüze çıkmaktadır.

  Müşteri hizmetleri kanallarında alanlarında yetkin personeller tarafından bilgilendirilen müşterilerin ürün ve hizmetlerle aklında bulunan soru işaretleri giderilmekte böylelikle kullanıcıların siteye güvenle yaklaşımı ve siparişlerini oluşturmaları sağlanmaktadır. Buradan anlayacağımız üzere müşteri hizmetleri personellerinin ilgi, alaka ve alanlarındaki bilgileriyle müşteriyi doğru yönlendirmesi online sipariş alan e-ticaret platformları için önemli bir yer tutmaktadır.

  Çiçek Sepeti İletişim Kanalları Nelerdir?

  Çiçek Sepeti’nin iletişim kanalları tıpkı ürün çeşitliliğinde olduğu gibi müşterilere çeşitlilik sunar. Çiçek Sepeti;

  • Mail,
  • Telefon,
  • WhatsApp hatları

  Gibi çeşitli yollarla müşterilerin bilgilendirilmesini ve iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Çiçek Sepeti üzerinden sipariş veren kullanıcıların bilgilendirilmesi mail ve SMS yoluyla yapılmaktadır. Ürün teslimleriyle, ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyenler için de 0850 222 0079 ve 0212 391 0010 müşteri hizmetleri numaraları, 0850 222 0079 WhatsApp hattı ve cicekbilgi@ciceksepeti.com mail adresi üzerinden Çiçek Sepetiyle iletişime geçmek mümkündür.

  Bunun yanında kaliteli ürün ve içerik üretimi ile birlikte müşteri hizmetleri kanalları da kullanıcıların memnun kalması için başarılı ve iletişimi güçlü personeller ile hizmet sağlamaktadır.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecekler Nelerdir?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleriyle yapılan işlemler müşterilerin sipariş sonrası ihtiyaçlarının yanında sipariş öncesi ihtiyaçlarını da kapsamaktadır:

  • Müşterilerin sipariş vereceği ürünlerle ilgili olarak merak ettikleri detaylar,
  • Ürünle ilgili spesifik bilgiler edinmek istemeleri

  Gibi taleplerine cevap bulabileceği, ürün seçimleri için doğru sayfalara yönlendirilmeleri, siparişlerinin teslim süreçlerini takip edebilmeleri için 0850 222 0079 numaralı Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri hattını aramaları gerekmektedir. Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri temsilcileri müşterilerin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmeleri, gerekli yardımı sağlayabilmeleri için yeterli donanıma, iletişim kurma beceresine sahiptirler.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Whatsapp Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti WhatsApp müşteri hizmetleri numarası 0850 22 0079’dur. Düşük internet tüketimi ile en popüler mesajlaşma araçları arasında yer alan WhatsApp hatt,ı kurumsal ihtiyaçlara karşılık vermek adına Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerince kullanılmaktadır.

  E-ticaret ile sektörün içinde olan Çiçek Sepeti müşterilerine WhatsApp destek hattı üzerinden de bilgi sağlayarak hem çağın gerekliliklerini hemde müşterilerin tercihlerini dikkate aldığını göstermektedir. Bununla birlikte WhatsApp destek hattı üzerinden kesintisiz olarak müşterilerin talepleri karşılanmaktadır. WhatsApp destek hattımıza 7/24 ulaşabilir, taleplerinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri e-posta adresi cicekbilgi@ciceksepeti.com‘dur. Kurumsal firmaların müşteri hizmetleri yoğun olmaktadır. Bu noktada Çiçek Sepeti’nin ürün gamı ve hitap ettiği müşteri kitlesini düşündüğümüzde bir hayli trafik olacağını da tahmin edebiliriz. Bu yoğun arama trafiğinde beklemek istemeyen, vakti olmayanlar için veya yine kurumsal firmaların bilgilerini mail gibi alternatiflerle yazılı olarak almak istemesi gibi sebeplerle Çiçek Sepeti müşterilerinin e-posta adresinden mail yoluyla bilgi almaları da mümkündür.

  Boyner müşteri hizmetler numarası nedir? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri’nin Verdiği Hizmetler Nelerdir?

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri’nin sunduğu hizmetler yukarıda değinildiği gibi siparişlerle ilgili spesifik pek çok hususu içermektedir. Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri iletişim numarası, WhatsHpp destek hattı ve mail üzerinden aşağıda listelenen hizmetler konusunda destek alabilirsiniz:

  • Ürün
  • Hizmetlerle ilgili
  • Siparişlerinizin hazırlanma durumu,
  • Siparişlerinizin bulunduğu aşama,
  • Teslimat süreçleri
  • Sipariş notlarının değiştirilmesi,
  • Siparişlerin güncellenmesi
  • Ürün değişimi
  • Adres değişimi
  • Fatura bilgileri değişimi

  Müşteri Hizmetleri Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerinden sipariş takibi ile değer verdiğiniz kişilerin özel günlerinde sipariş verdiğiniz ürünlerin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşiniz, dostunuz, arkadaşınız, iş arkadaşınız, anne – babanız veya çocuklarınızın doğum günleri, yıl dönümleri, özel günleri, önemli programları veya içinizden geldiğinde onları mutlu etmek için binlerce üründen oluşan geniş yelpazeli çiçek ve hediye ürünlerini Çiçek Sepeti üzerinden temin edebilirsiniz.

  Vereceğiniz siparişlerin teslimi süresi boyunca Çiçek Sepeti’nden sorgulaması yapılabilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra belirtilen sürede ulaşması için siparişinizin takibini yapabileceğiniz bir adreste Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri’dir. Gerek Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarasını arayarak ya da WhatsApp üzerinden, gerek posta yolu ile siparişlerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
  1. Nergül Baran Okse dedi ki:

   5 Mayıs ta verilen sipariş hala gelmedi bir dahaki anneler gününe gelir sanırım.10 gündür “hazirlaniyor” yazıyor.

  2. Lanet olasi ciceksepeti magduru dedi ki:

   Allah kahretsin bu cicek sepetini yalan dolan sitesi muhattap olunacak kimse yok 1 aydir bir turuf siparis ettim etmez olsaydim hala gelmedi 1 sene sonraya getircekler galiba gunude teslimat yapmiyo yalan dolan sitesi kapatin siteyi yapamiyorsunuz insanlari madur etmekten baska bir ise yaramiyo lanet olasi site

  3. Meltem dedi ki:

   Rezalet boyle rezalet bi firma gormedim anneler gunu hediyesi Seneye gider artik aldiginiz parayi hakketmiyosunuz

  4. Fatma Alkan dedi ki:

   Merhaba ben çiçek sepetinden kek kalıbı aldim ürün defolu cıktı iade etim iadem 1 ay önce kabul edildi fakat şimdiye kadar ürünüm elime geçmedi. Telefonum bi defa bağlandı sorunca kargoda dediler üzeri den 15 gün geçti ama halen gelmedi.Daha sonra defalarca aradım telefon bir türk bağlanmadı.Artk size Bu Benim kalmadı yalan söylüyorsunuz. Yaptığımız çok ayıp siz 2 kuruşa mi kalınız bir de güvenilir site reklam yapiyosunuz. Tüketici koruma derneğine şikayet edeceğim.

  5. Sakine Dikkaya dedi ki:

   10 mayista verdigim iki siparisim hala hazirlaniyormus.Ve bu siparisler dogum gunu icindi dogum gunleri gecti hediye hala gidecek

  6. Oya Turtanak dedi ki:

   149786711 no.lu siparişim arkadaşımın Doğum gününü kutlama mesajım yerine (Alkım, ruhum seni çok seviyorum. Gökhan Avan ) diyerek gidiyor. Çiçek sepeti bunu nasıl izah edip, telafisini yapacak. Müşteri temsilcisine 15 dakika beklememe rağmen bağlananadım. Bu basıl hizmet anlaşılır gibi değil.

  7. Chinare dedi ki:

   Merhabalar.Bugun esim bana yil sonumuz icin cicek verdi.Cok kotu berbat bir cixek geldi.Aradim soyledim degisim oldu.Yine cok kotu bir cicek geldi.Tekrar arayib geri iiyade etmek istedigimi bildirdim. Sabahdan beri bekliyorum ne geri donen var nedeki cixegi gelip alan.Yarim saat icinde alirlar dediler 3-4 saatdir bekliyorum almadilar geri.
   Ve ben tum gunummu onlari beklemekle gecirdim.
   Kimse yardimci olmuyor.Calisamiyorsaniz calismayin ama insanin siniriylede boyle oynamayin.Tum gunumu niye sizi beklemem lazimki?.Bu kadar kotu bir muamele gormedim.
   Hem maddi hemde manevi insani madur ediyorsunuz.

  8. Zumrud dedi ki:

   Rezalet bir durum gercekdende sadece form olusturuyorlar ve geri donmuyorlar calisamiyorsaniz kapatin.ama insanlarin sinirleeiyle oynamayin.hep ayni.Bir daha asla siparis vermem verenede engel olurum.insan parasiyla rezil oluyor.niye????
   Hizmet veriyorlar dogru insanin sinirini bozmak icin veriyorlar

  9. 222 dedi ki:

   Rezalet kimse siparis vermesin gorselde gorup aldigimla giden cicegin alakasi yok rezil oldum sinirimden aglayacam bu kadar ozensiz bu kadar kotu gorunuslu birsey olamaz yaziklar olsun ya

   1. İlknur okay dedi ki:

    Sabah verdiğim ürün hiçbir şekilde teslim edilmedi aynı gün teslim için o kadar ücret isteniliyor üstüne temsil edilmiyor müşteri hizmetleri arıyorum kendi iletisim kurdukları bayilere ulaşamıyorlar ve bu mağduriyetim için hiçbir şekilde giderilmedi bir sürü şikayet oluşturdum geri dönüş sağlanmadı yarın olunca sürekli arıcaklar ben bunları istemiyorum çalıştığınız kişileri bilin kalitenizi düşüyorsunuz yazık sorunum giderildiği andan itibaren uygulamayı sileceğim ve asla kullanmayacağım kalite anlayışınız sıfır ve insanları rezil ediyorsunuz.

  10. Aysegul dedi ki:

   Vatsap üzerinden bilgi alıp sipariş vermek istiyorum nereden bana ulaşır mısınız

  11. Aslıhan dedi ki:

   Rezil bir uygulama. Bana ait olmayan siparişler hesabımdan çekiliyor. Arıyorum, o şuraya mail atın vs vs. Mail Atıyorum anında hatalı adres diye geri geliyor.

  12. asena dedi ki:

   Tam 8 gündür doğum günü için sipariş ettiğim kekler PTT kargoda ordan oraya geziyor rezillik istanbuldan Karabuke sipariş veriyorum kekler Istanbuldan gönderiliyor bilseydim ben yapar yollardım arkadaşım Allah Allah

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler