Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

  Çiçek Sepeti’nin müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0079’dur. Daha hızlı bir şekilde bağlanmak için ise; https://asistan.ciceksepeti.com/ adresi üzerinden Çiçek Sepeti Asistan’a yazabilirsiniz. Binlerce çeşit ürünüyle çiçek siparişi, hediyelik eşyalar ve doğum günü kutlamaları için kullanılan ülkemizin en önemli platformlardan biri olan Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri bilgi almak isteyen kullanıcılar tarafından yoğun olarak aranmaktadır.

  Online platformların kullanımının arttığı ülkemizde hediyelik eşya sektöründe etkin firmalarından olması dolayısıyla bilgi almak için kullanıcılar tarafından müşteri hizmetleri birimi önemli hale gelmektedir. Çok geniş yelpazede hediyelik ürünlerinin sipariş sonrası aşamada Çiçek Sepeti mail ve SMS üzerinden ne kadar başarılı bir bilgilendirme süreci yürütse de online sipariş süreçlerine yeni ısınan ve hediyelerinin zamanında teslimini merak eden kullanıcılar 0850 222 0079 müşteri hizmetleri numarası üzerinden Çiçek Sepeti’ne ulaşmaktadır.

  Ayrıca Canon müşteri hizmetleri bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Online Sipariş Nasıl Verilir?

  Çiçek Sepeti’nden online sipariş vermek web sitesi ve mobil uygulama üzerinden gerçekleşmektedir. Ülkemizde en yoğun kullanılan ve trafik alan e-ticaret sitelerinden olan Çiçek Sepeti web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden online siparişleri en kısa sürede sipariş sahibine teslim etmektedir. Çiçek Sepeti müşterileri güvenilirlik için müşteri hizmetlerinden bilgi almaya daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Çiçek Sepeti’nin her yaşa ve zevke hitap eden:

  • Doğum günü,
  • Sevgililer günü,
  • Anneler günü,
  • Babalar günü,
  • Yıl dönümleri,
  • Evlenme teklifleri,
  • İş tebrikleri gibi çok kapsamlı alanda hediyelik ürünleri bulunması müşterilerin aradığı ürünü bulabilmesi için bilgi almasını gerektiren ekstra bir konu olarak önümüze çıkmaktadır.

  Müşteri hizmetleri kanallarında alanlarında yetkin personeller tarafından bilgilendirilen müşterilerin ürün ve hizmetlerle aklında bulunan soru işaretleri giderilmekte böylelikle kullanıcıların siteye güvenle yaklaşımı ve siparişlerini oluşturmaları sağlanmaktadır. Buradan anlayacağımız üzere müşteri hizmetleri personellerinin ilgi, alaka ve alanlarındaki bilgileriyle müşteriyi doğru yönlendirmesi online sipariş alan e-ticaret platformları için önemli bir yer tutmaktadır.

  Çiçek Sepeti İletişim Kanalları Nelerdir?

  Çiçek Sepeti’nin iletişim kanalları tıpkı ürün çeşitliliğinde olduğu gibi müşterilere çeşitlilik sunar. Çiçek Sepeti;

  • Mail,
  • Telefon,
  • WhatsApp hatları

  Gibi çeşitli yollarla müşterilerin bilgilendirilmesini ve iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Çiçek Sepeti üzerinden sipariş veren kullanıcıların bilgilendirilmesi mail ve SMS yoluyla yapılmaktadır. Ürün teslimleriyle, ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyenler için de 0850 222 0079 WhatsApp hattı ve cicekbilgi@ciceksepeti.com mail adresi üzerinden Çiçek Sepetiyle iletişime geçmek mümkündür.

  Bunun yanında kaliteli ürün ve içerik üretimi ile birlikte müşteri hizmetleri kanalları da kullanıcıların memnun kalması için başarılı ve iletişimi güçlü personeller ile hizmet sağlamaktadır.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecekler Nelerdir?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleriyle yapılan işlemler müşterilerin sipariş sonrası ihtiyaçlarının yanında sipariş öncesi ihtiyaçlarını da kapsamaktadır:

  • Müşterilerin sipariş vereceği ürünlerle ilgili olarak merak ettikleri detaylar,
  • Ürünle ilgili spesifik bilgiler edinmek istemeleri

  Gibi taleplerine cevap bulabileceği, ürün seçimleri için doğru sayfalara yönlendirilmeleri, siparişlerinin teslim süreçlerini takip edebilmeleri için 0850 222 0079 numaralı Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri hattını aramaları gerekmektedir. Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri temsilcileri müşterilerin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmeleri, gerekli yardımı sağlayabilmeleri için yeterli donanıma, iletişim kurma beceresine sahiptirler.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Whatsapp Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti WhatsApp müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0079’dur. Düşük internet tüketimi ile en popüler mesajlaşma araçları arasında yer alan WhatsApp hatt,ı kurumsal ihtiyaçlara karşılık vermek adına Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerince kullanılmaktadır.

  E-ticaret ile sektörün içinde olan Çiçek Sepeti müşterilerine WhatsApp destek hattı üzerinden de bilgi sağlayarak hem çağın gerekliliklerini hemde müşterilerin tercihlerini dikkate aldığını göstermektedir. Bununla birlikte WhatsApp destek hattı üzerinden kesintisiz olarak müşterilerin talepleri karşılanmaktadır. WhatsApp destek hattımıza 7/24 ulaşabilir, taleplerinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri e-posta adresi cicekbilgi@ciceksepeti.com‘dur. Kurumsal firmaların müşteri hizmetleri yoğun olmaktadır. Bu noktada Çiçek Sepeti’nin ürün gamı ve hitap ettiği müşteri kitlesini düşündüğümüzde bir hayli trafik olacağını da tahmin edebiliriz. Bu yoğun arama trafiğinde beklemek istemeyen, vakti olmayanlar için veya yine kurumsal firmaların bilgilerini mail gibi alternatiflerle yazılı olarak almak istemesi gibi sebeplerle Çiçek Sepeti müşterilerinin e-posta adresinden mail yoluyla bilgi almaları da mümkündür.

  Boyner müşteri hizmetler numarası nedir? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri’nin Verdiği Hizmetler Nelerdir?

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri’nin sunduğu hizmetler yukarıda değinildiği gibi siparişlerle ilgili spesifik pek çok hususu içermektedir. Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri iletişim numarası, WhatsHpp destek hattı ve mail üzerinden aşağıda listelenen hizmetler konusunda destek alabilirsiniz:

  • Ürün
  • Hizmetlerle ilgili
  • Siparişlerinizin hazırlanma durumu,
  • Siparişlerinizin bulunduğu aşama,
  • Teslimat süreçleri
  • Sipariş notlarının değiştirilmesi,
  • Siparişlerin güncellenmesi
  • Ürün değişimi
  • Adres değişimi
  • Fatura bilgileri değişimi

  Müşteri Hizmetleri Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerinden sipariş takibi ile değer verdiğiniz kişilerin özel günlerinde sipariş verdiğiniz ürünlerin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşiniz, dostunuz, arkadaşınız, iş arkadaşınız, anne – babanız veya çocuklarınızın doğum günleri, yıl dönümleri, özel günleri, önemli programları veya içinizden geldiğinde onları mutlu etmek için binlerce üründen oluşan geniş yelpazeli çiçek ve hediye ürünlerini Çiçek Sepeti üzerinden temin edebilirsiniz.

  Vereceğiniz siparişlerin teslimi süresi boyunca Çiçek Sepeti’nden sorgulaması yapılabilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra belirtilen sürede ulaşması için siparişinizin takibini yapabileceğiniz bir adreste Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri’dir. Gerek Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarasını arayarak ya da WhatsApp üzerinden, gerek posta yolu ile siparişlerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 47 YORUM
  1. Nergül Baran Okse dedi ki:

   5 Mayıs ta verilen sipariş hala gelmedi bir dahaki anneler gününe gelir sanırım.10 gündür “hazirlaniyor” yazıyor.

  2. Lanet olasi ciceksepeti magduru dedi ki:

   Allah kahretsin bu cicek sepetini yalan dolan sitesi muhattap olunacak kimse yok 1 aydir bir turuf siparis ettim etmez olsaydim hala gelmedi 1 sene sonraya getircekler galiba gunude teslimat yapmiyo yalan dolan sitesi kapatin siteyi yapamiyorsunuz insanlari madur etmekten baska bir ise yaramiyo lanet olasi site

  3. Meltem dedi ki:

   Rezalet boyle rezalet bi firma gormedim anneler gunu hediyesi Seneye gider artik aldiginiz parayi hakketmiyosunuz

   1. Kader tokat gazi dedi ki:

    Çiçek sepeti bir kurumsal değil
    insanları böyle mağdur edemezsiniz hem duygusal boyutunda var birine supriz yapmak istiyorsunuz sürpriz berbat oluyor 21 Şubat’ta verdiğim ürün hala karşı tarafa gönderilmedi hala, böyle bir rezillik ben hayatımda gormedim dilerim bizler kadar çok üzülürsünüz ne diyim yazıklar olsun bir daha mı tövbe çiçek sepeti

  4. Fatma Alkan dedi ki:

   Merhaba ben çiçek sepetinden kek kalıbı aldim ürün defolu cıktı iade etim iadem 1 ay önce kabul edildi fakat şimdiye kadar ürünüm elime geçmedi. Telefonum bi defa bağlandı sorunca kargoda dediler üzeri den 15 gün geçti ama halen gelmedi.Daha sonra defalarca aradım telefon bir türk bağlanmadı.Artk size Bu Benim kalmadı yalan söylüyorsunuz. Yaptığımız çok ayıp siz 2 kuruşa mi kalınız bir de güvenilir site reklam yapiyosunuz. Tüketici koruma derneğine şikayet edeceğim.

  5. Sakine Dikkaya dedi ki:

   10 mayista verdigim iki siparisim hala hazirlaniyormus.Ve bu siparisler dogum gunu icindi dogum gunleri gecti hediye hala gidecek

  6. Oya Turtanak dedi ki:

   149786711 no.lu siparişim arkadaşımın Doğum gününü kutlama mesajım yerine (Alkım, ruhum seni çok seviyorum. Gökhan Avan ) diyerek gidiyor. Çiçek sepeti bunu nasıl izah edip, telafisini yapacak. Müşteri temsilcisine 15 dakika beklememe rağmen bağlananadım. Bu basıl hizmet anlaşılır gibi değil.

  7. Chinare dedi ki:

   Merhabalar.Bugun esim bana yil sonumuz icin cicek verdi.Cok kotu berbat bir cixek geldi.Aradim soyledim degisim oldu.Yine cok kotu bir cicek geldi.Tekrar arayib geri iiyade etmek istedigimi bildirdim. Sabahdan beri bekliyorum ne geri donen var nedeki cixegi gelip alan.Yarim saat icinde alirlar dediler 3-4 saatdir bekliyorum almadilar geri.
   Ve ben tum gunummu onlari beklemekle gecirdim.
   Kimse yardimci olmuyor.Calisamiyorsaniz calismayin ama insanin siniriylede boyle oynamayin.Tum gunumu niye sizi beklemem lazimki?.Bu kadar kotu bir muamele gormedim.
   Hem maddi hemde manevi insani madur ediyorsunuz.

  8. Zumrud dedi ki:

   Rezalet bir durum gercekdende sadece form olusturuyorlar ve geri donmuyorlar calisamiyorsaniz kapatin.ama insanlarin sinirleeiyle oynamayin.hep ayni.Bir daha asla siparis vermem verenede engel olurum.insan parasiyla rezil oluyor.niye????
   Hizmet veriyorlar dogru insanin sinirini bozmak icin veriyorlar

  9. 222 dedi ki:

   Rezalet kimse siparis vermesin gorselde gorup aldigimla giden cicegin alakasi yok rezil oldum sinirimden aglayacam bu kadar ozensiz bu kadar kotu gorunuslu birsey olamaz yaziklar olsun ya

   1. İlknur okay dedi ki:

    Sabah verdiğim ürün hiçbir şekilde teslim edilmedi aynı gün teslim için o kadar ücret isteniliyor üstüne temsil edilmiyor müşteri hizmetleri arıyorum kendi iletisim kurdukları bayilere ulaşamıyorlar ve bu mağduriyetim için hiçbir şekilde giderilmedi bir sürü şikayet oluşturdum geri dönüş sağlanmadı yarın olunca sürekli arıcaklar ben bunları istemiyorum çalıştığınız kişileri bilin kalitenizi düşüyorsunuz yazık sorunum giderildiği andan itibaren uygulamayı sileceğim ve asla kullanmayacağım kalite anlayışınız sıfır ve insanları rezil ediyorsunuz.

  10. Aysegul dedi ki:

   Vatsap üzerinden bilgi alıp sipariş vermek istiyorum nereden bana ulaşır mısınız

  11. Aslıhan dedi ki:

   Rezil bir uygulama. Bana ait olmayan siparişler hesabımdan çekiliyor. Arıyorum, o şuraya mail atın vs vs. Mail Atıyorum anında hatalı adres diye geri geliyor.

   1. Tahire Moğulkoç dedi ki:

    Yaklaşık 4ay önce saklama kabı aldım çok kötü bir paketleme ile ürün kırık dökük geldi bildirmenizi rağmen resimleri atmamıza rağmen hiç bir şekilde yardımcı olmadınız. Bir dahada asla çiçek sepeti

  12. asena dedi ki:

   Tam 8 gündür doğum günü için sipariş ettiğim kekler PTT kargoda ordan oraya geziyor rezillik istanbuldan Karabuke sipariş veriyorum kekler Istanbuldan gönderiliyor bilseydim ben yapar yollardım arkadaşım Allah Allah

  13. Adem dedi ki:

   Neden gece geliyor siparişler

  14. Hatice dedi ki:

   18.12. 2020 de sipariş verdiğim dönence fotoğraf albümü daha gelmedi hediyenin bir anlamı kalmadı rezalet tavsiye etmiyorum kimseye önce daha iyilerdi

  15. Yunus dedi ki:

   Kandırmaktan başka bi işleri yok ürünü iade ettim 15 gün önce ve halen paramı geri yatırmadılar. Ne kadar rezil bir site

  16. Merve dedi ki:

   Çiçek sepeti artık dolandırıcılıktan başka birşey yapmıyor. Ortada çiçek yok-para iadesi yok-düzgün bir muhattap yok!

  17. 2223 dedi ki:

   18 gündür siparişim halen gelmedi bu ne biçim firma bidaha çiçek sepetinden ne ben ne siz ürün alın 6 gündür kargoya verilecek yazıyor ha verilecek ha verilen

  18. Mehmet dedi ki:

   31 Aralıkta verdiğim sipariş gelmediği gibi ne muhatap buluyorum nede para ödemesi geri yapılıyor. Zincirlikuyuda adreslerine gidip katliam yapmam umarım…

  19. Meryem dedi ki:

   Çiçek sepeti gibi iğrenç bi site görmedim. Supriz doğum günü hediyesi sipariş edeyim dedim, sürprizin büyüğü bana oldu. Siparişim teslim edilmeden teslim edildi mesajı geldi. Kargocu siparişimi düşürüyor başkası bulup mesaj atıyor birde o hediyeyi bi güzel kullanıyor. Böyle bir iğrençlik görmedim.

  20. mehmet aflaz dedi ki:

   10 şubat tarihin de ürünümü teslim aldım ve aynı gün içerisinde iade etmek istedim önece müşteri hizmetleri sonra mail olarak iletişime geçmeye çalıştım ama yanıtsız kaldım onun için birdaha sizin sitenizden hiç bir alış veriş yapmıyacağım ve çevremede bununla ilgili olumsuz yönde yönlendireceğim.

  21. Serdar dedi ki:

   Çiçek sepeti mng karğoyu çokmu arıyor bir dahamı asla mng karğo ile gelecek hiç bir ürünü sipariş vermeyeceğim yazıklar olsun

  22. Fatih dedi ki:

   Gerçekten Hiç kimseye çiçek sepetinden alış veriş yapmasını tavsiye etmiyorum..
   Sipariş verdim birde benden ekstra ücret aldılar hızlı kargo için nerdeyse bir hafta olacak kargo gitmedi 15 defa müşteri hizmetlerini aradım bir türlü geri dönüş yapan olmadı..
   Çiçek sepeti bence insanların özel günlerini ancak Maf ediyorlar.. kesinlikle çiçek sepeti me güvenmeyin

  23. Hatice acer sipariş veren Hilal acer dedi ki:

   Sevgililer gününde kızım çikolata sepeti verdi gelen ürünün bizim verdiğimiz ürünle hiç alakası yok dandik bayat sertleşmiş birşey geldi ne olduğu belli değil berbat tı şikayetçiyim yalan dolan işleri

  24. Yağmur dedi ki:

   Aynı gün teslimat ürünü 4 gün sonra teslim olacağının bilgisi verildi bu ne rezalet haram olsun

  25. Hanife dingersu dedi ki:

   Bir daha asla sipariş vermem İzmire saksı da gül sipariş verdim Ankaradan gönderdiler güller solmuş rezalet

  26. Tuba dedi ki:

   Nefret ettim gerçekten çiçekler çürük geliyor vazolar kırık ne bu ya haram olsun aldığınız para…

  27. Gülşen dedi ki:

   Merhaba ben bir teraryum almıştım hiç umduğum gibi gelmedi şimdi ne olcak bilmiyorum

  28. Semra çivici dedi ki:

   Yiğenim kadınlar gününde hediye orkide almiş ama çiçeğin dalını kırık göndermişler üstelik kırilan yeri çiceğin rengine boyamışlar anlasılmadin diye saticıyı bilmiyorum ama allaha havale ediyorum helal etmiyorum

  29. Sümeyra türkoğlu dedi ki:

   194597575 nolu siparişim yurtiçi kargoyla Meryem kuruoğlu na gönderildi kutunun içinden çiçekler dağıldı kırıldı bukadar sorumsuzluk olmaz bir çiçek kargoya verilirmi güvenip sipariş veriyoruz bunasıl düşüncesizlik ilgi alaga sıfır

  30. Kerim Taşçi dedi ki:

   Ben bir ürün aldım. Geri iade ettim 3 aydır para iade yapılmadı. Dolandırıcılar paramın üstüne yattılar. Cok güvensiz ve ilgisiz bir kurum. Hic tavsiye etmiyorum.

  31. Tülay dedi ki:

   Hayatımda bukadar rezilliğin iş bilmezliğin dolandırıcılığın lakaitliğin ciddiyetsizliğin daha sayamıycam kadar vasıfsızlığın bir arada olduğu bir firma daha görmedim.paramın üzerine yattılar.ne siparişim gitti yerine nede paramı veriyorlar yada çalışan diye koydukları aptallar cevap bile veremiyorlar.asla asla alış veriş yapıya bu üçkağıtçı Lara para kaptırmayın.rezillik demek az kalır.allahın cezaları.

  32. Gülçin mantar dedi ki:

   Aldığımız ürün uzun süredir hazırlanıyor aşamasında saticiya sorulan sorularıma cevap tabiki yok. Bugün ise siparişimi iptal ettiler gerçekten şaka gibi. Bu işi beceremiyorsaniz yapmayın ki beceremiyorsunuz da.

  33. Hatice karaman dedi ki:

   Arkadaşımıza geçmiş olsuna yolladığımız çiçek rezalet resmen özel saksısında yolladık sözde gelen çiçeğin saksısında berbat

  34. Ayşenur dedi ki:

   Sipariş verdik güvenerek bize gelen dönme dolap rengi ayri resmin birini iki tane koymussunuz resimlerin kenarında hatalar vardi dolap dönmüyordu bugun tekrar gomderdiniz ve gönderdiğiniz dolabın şimdide resimleri yok gerçekten yaptığınız isi duzgun yapsaniz sorun yok ama yaptığınız is is degil aradigimzdada ulasamayiz

  35. turgut ozdemir dedi ki:

   06/05/2021 tarhınde saat 205518759 nolu sıparısım anneler gunu ıcınde ve ozelıklede belırtmeme ragmen şu an 09/05/2021 saat 17.30 musterı hızmetlerını aradım halen kargoya bıle vermemısler bunlarınkı dupe duz ınternet sahtekarlıgı sıparıs verırken elımızde kalmadı yok dıyebılırlerdı gec gelebılır dıyebılerlerdı sahtekarlık yapmalarına gerek yoktu nasıl olsa karttan odemeyı alırız salak salak beklesınler dıye dusunuyorlar yarın sabah ılk ısım tuketıcı haklarını aramak iletısım baskanlıgını ınternet dolandırcılıgını ıle ılgılı bolumu ve alanya savcılıgına suc duyurunda bulunacagım kımse kımsenın duygularıyla oynayamaz bu ulke sahıpsız degıl .

  36. Murat AZIKLI dedi ki:

   
   206251675 şipariş numaralı kc7792411 ürün kodlu satın almış olduğum ürün ile elime ulaşan ürün arasındaki farklılık vardı ve ürün teslim saatini 18:00-23:00 arası olarak seçmiş olmama rağmen ürün 14:00 da çiçeği asıl hediye etmek istediğim kişiye değilde bir başka kişiye teslim edildi
   Normalde bugüne kadar hiç sorun yaşamadığım bu siteden böyle bir olumsuz durum yaşamam beni bundan sonra şipariş vermeyecek olmama sebep olacak

  37. Hilal dedi ki:

   10 gün önce verilen anneler günü çiçeği hâlâ hazırlanıyor muş,nasıl çalışma ahlakıdır bu insanlarla dalga geçiyorlar resmen,lütfen yetkili kişiler ilgilensin

  38. Zübeyde Ünal dedi ki:

   Anneler günü için verdiğim sipariş değilde başka bir sipariş geldi ve şikayet ettiğim halde kimse ilgilenmedi çiçek sepetin de hiç memnun değilim

  39. Deniz kervan dedi ki:

   10 mayısta kara kalem resimli tablo söyledim hala gelcek şubede ben nası gidip alıyım oraya paramı iade edin kumdan toplamıom köpek gibi çalışıyorum

  40. Sultan yonka dedi ki:

   Özür amacli indirim kuponu vermişlerdi mail adresime gelecekti ve hala gelmedi kupon

  41. Fevzi Doğan dedi ki:

   RC Kablosuz Damperli Kamyon Oyuncak, Uzaktan Kumanda Elektrik Mühendisliği Kamyon Araçlar Ana Özellikler: RC ekskavatör Eğer mekanik kollar yeteneği keşfetmek sağlar! Yapabilirsin yukarı ve aşağı kova taşımak ve ışığını açar. profesyonel ağır ekskavatör oyuncak model en gerçekçi kopyasıdır bir ekskavatör yapı tir. Herşey işlevleri bununla son derece güçlü ve iyi ağır yapılı mümkündür tipi yapı traktör ekskavatör. 5 KANAL inşaat kamyonu gerçekten ile herhangi bir yönde kazmak onun kazma koluna ve ağır çelik ile güçlü ayrı motorlar bir konumdan bir diğerine veya bir üzerine vb kürek, taşıma kir, kum, dökümü. RC ekskavatör traktör sadece gerçek ekskavatör gibi görünüyor, ama o kadar da Gerçek bir ekskavatörün olarak dayanıklı. inşaat araç oyuncak ağır yapılır aslında kazmak böylece görev materyal ve kürek metalden yapılır. Beri Uzaktan traktör de son derece tasarımında ayrıntılı olarak onu görüntülenebilir güzel gerçekçi ekskavatör ışıklarıyla bir ekskavatör modeli olarak ve o daha eğlenceli inşaat sahasında oynamak kolaylaştırır, sesler kurmak. Paketleme: mühendislik araç modeli x1, şarj edilebilir pil X1 Şarj hattı X1 Uzaktan kumanda x1

   Ürün Kodu: kcm7337558

   Ürün uzaktan kumanda değil. KABLOLU GELDİ. HAYAL KIRIKLIĞI.

  42. Selmanur Dalkıran dedi ki:

   10 gündür sipariş bekliyorum ve hala gelmedi sürekli arıyorum şikayet oluşturuyorum dönüyorlar ama ortada bişey yok lanet olsun böyle işe ya insanı pişman ediyorlar daha tövbe hiçbir şey almayacağım!

  43. Şule dedi ki:

   Siparişimi gününde getirmediniz ve hala oyalamaya devam ediyorsunuz hiç üşeniyorum hemen yarın gidip sizlere dava açıyorum.

  44. Nazik sönmez dedi ki:

   Katiliyorum her yerdede kötüleyeceğim boyle berbat bi site görmedim en güzeli trentyol başkasını bilmem bi hata yaptım bir daha asla birsey almam ve aldirtmam

  BİR YORUM YAZ