Çiçek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Çiçek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti 2006 yılında kurulmuş olan çiçek, hediyelik eşya, meyve sepeti, aksesuar gibi ürünlerin satışlarını internet üzerinden yapan bir şirkettir. Kişiler Çiçek Sepeti firmasından alışveriş için internet sitesi veya cep telefonlarına indirilmiş mobil uygulamasını kullanabilmektedirler. Özellikle online alışverişlerde gerekli adres, telefon, ödeme yapılacak kart bilgilerinin yanlış girilmesi gibi hatalarda, sipariş konusundaki taleplerde ya da sipariş veya dağıtımları ile ilgili şikâyetlerde başvurulabilecek Çiçek Sepeti şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aranarak şikâyet ve talep belirtilebilmektedir.

  Çiçek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti şikâyet hattı telefon numarası üzerinden yetkililer ile iletişime geçerek sipariş konuları hakkında bilgi edinmek, adrese teslim edilmiş siparişler ile ilgili şikâyette bulunmak gibi işlemlerde aranabilecek bir numara olan Çiçek Sepeti şikâyet numarası ayrıca sipariş sorgusu, siparişle ilgili taleplerin belirtilmesi gibi durumlarda da kullanılmaktadır.

  • Çiçek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 210 94 94

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri kişilere belirlenmiş mesai saatleri içerisinde çağrı desteği sunmaktadır. Alışveriş yapılan ve siparişi verilen ürünle alakalı konularda ya da siparişinin verilmesinden sonra adrese teslim edilmiş ürünler ile ilgili durumlarda kişilerin yapması gereken, aramaları yalnızca belirli saatler içerisinde yapmaktır. Bu saatler dışındaki zamanlarda hizmet verilmemektedir. Çalışma günleri de bütün bir haftanın 7 günüdür. Yani ihtiyaç olması halinde aramalar pazar günleri de yapılabilmektedir. Kişilerin durumu anlık olarak bildirmesi gerekiyor ise elektronik posta yoluyla da iletişime geçilebilmektedir.

  • Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 00-01.00

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti alışveriş firmasının ayrıca başka bir numarası daha bulunmaktadır. Kişiler diğer numaraya ulaşamamaları veya o hattın çok yoğun olması sebebiyle 0850 222 00 79 numarasını da arayabilmektedirler. Kişiler bu numara üzerinden de aynı hizmete ulaşabilmekte ve siparişler ile ilgili talep, şikâyet, sorgu ve bilgi alma gibi işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

  Ayrıca BP şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti firmasına yazılı olarak belge, evrak gönderme işlemleri için müşteri hizmetleri faks numarası kullanılmaktadır. Islak imzalı olan ya da kağıtta el yazılı halde bulunan belgeler faks yöntemiyle gönderilebilmektedir. Ayrıca elektronik ortamda bulunan bir dosyayı, belgeyi gönderebilmek için ise e-posta adresinden yararlanılabilir.

  • Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 269 24 00

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Çiçek Sepeti firmasının genel merkezi İstanbul ilinde bulunmaktadır. Genel merkezde Çiçek Sepeti firmasının resmi işleri şubeleri arasındaki işlemleri halledilmektedir.

  • Çiçek Sepeti Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 391 00 10
  • Çiçek Sepeti Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi No:16/1 zemin kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

  Çiçek Sepeti İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Çiçek Sepeti firması işe alımlarında uygun pozisyonlar olup olmadığını öğrenebilmek için aranabilecek ayrıca bir telefon numarası yoktur ancak genel müdürlüğün numarasını arayarak insan kaynakları departmanına yönlendirilmek istendiği belirtilerek insan kaynaklarına telefon üzerinden ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda internet sitelerindeki iş ilanları sayfalarına açık ve müsait pozisyonlar, Çiçek Sepeti firması tarafından belirtilmektedir. Bu ilanlar o sayfalardan takip edilebilmektedir.

  • Çiçek Sepeti İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 391 00 10

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri ile yalnızca telefon numaraları üzerinden değil internet sitesindeki iletişim formunu doldurarak da iletişime geçilebilmektedir.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  İnsanların sosyal medya platformlarında uzun vakitler geçirip çağı, teknolojiyi ve medyaları takip etmeleri nedeniyle birçok firmanın sosyal medya resmi sayfası bulunmaktadır. Bunlardan biri de Çiçek Sepeti firmasıdır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler